Sayfa 227/235 İlkİlk ... 127177217225226227228229 ... SonSon
Arama sonucu : 1876 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bütün borsa da maalesef aynı olay.. çok değerli ve bir o kadar çok ucuz şirketler orta da dururken küçük ve orta ölçekli yatırımcı heybesine ortaklık senedi atıyor ama gel gör ki tahtanın sahibi, spekülatörü, küçük dağların sahibi şahıslar Senmisin bu şirketlere yatırım yapan bura da Benim borum öter diyor vuruyor topuzu fiyatlara.. HUBVC hissesinde de aynı.. vur bakalım kendini zeki sanan şahıs.. başkasını bilmem ama Sen vurdukça Ben alıcam.. bünyen de bir sürü geleceğin dünyasına odaklanmış şirket var.. paran var diye kendini akıllı sanma bence.. akıl ve para bir tek Sen de yok paşam..

2. Tepkisiz perişan ettin ulan.. yazıklar olsun pislikler

SM-N770F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 15 ten alıp 14.50 den vermiştim. Bugün 10.05 ten aldım umarım 9.50 den vermem gerekmez

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. 10.750 den 9.950 i gösterdiler kağıda , tüm kağıtlar artıda bu --5 ....

5. vurgunu yapan yaptı abi kağıtta bunun dibi yok , milyarlarca lira hortumladılar, kağıdıda kaderine terke ettiler, allah yedirmesin , kan avu irin olarak çıksın boğazlarından
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    tamamen tahmin, farklı bakış açısı buna göre yatırım yapılmaz, yapmayın...

6. Görünen o ki tepki zamanı gelmiş.

Esen kalın

(Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir sadece rüyalarımızı yorumlamaya çalışıyoruz)

7. Bir zamanlar Hatip ağa ve Tatar Ramazan vardı neredeler acaba

8.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Uzun zamandır hubvc,reysas,Teknosa operasyonunu kim yapıyor diyordum.Son bir haftada kendimce netlestirdim.

Eski bütün bedelsiz hisselerinin mimari (egeen,Netaş ,konya ,kartın ,bfren kent,pkent vs bu yılın Kalkınma,qnbfb ,qnbfl,Dokta,izmdc,klmsn gibi operasyonların mimari Enver Ağa .

Big trader kötü polis ,derin iyi polis .Yönetmen Enver Ağa

Sağolasın Enver Ağam . Allah bin bereket versin

Senaryolarim kendime ait olup asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Bir zamanlar Hatip ağa ve Tatar Ramazan vardı neredeler acaba

Sayfa 227/235 İlkİlk ... 127177217225226227228229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •