Sayfa 153/235 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by erdemliborsaci Yazıyı Oku
    İnsanlar alip satmakta serbest size ne ? bilanco kotu gelmiş satiyor satmak yasak mi size mi soracak ? twitterdakşi malum sahista satmayı yasakliyor yillardir bu piyasadaiym boyle rezillik gormedim butun bu yazilanlari tek tek ekran goruntusu mahkeme spk goreceksiniz neler olacak garibana oyle 20 ye katlamiş ici boş hisseyi kakalamak neymiş adalet gosterecek
    İsteyen satar alır kimse ona bir şey diyemez ancak yanlış algı yapıp zarar edenlere ne demeli. Tuhaf olan ne biliyormusun düştüğünde herkes bay bilen oluyor bu çok tuhaf.
    spk zaten görevini icra ediyor her gün bir çok hisse ve kişiye cezayı kesiyor. hak edene tabi yapılmalı.

2.  Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    Hatip ağa kesin almış satmıştır
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Kesinlikle benim de tahminim o yönde .Hatip Ağa alsatci oldu artık
    Ben bunu nasıl kaçırdım deli oluyorum sabahtan beri.Elim doluydu.Kotu olan da elimdeki sadece gsray dan kar ettim.Diger hisselerden zarar ettim.

Muhteşem bir kar marjini kaçırdım bugün hubvc de

3. Borsaya dönüş yaptığım 2019 Haziran ayından beri ik defa bugün çok kötü para kaybettim.Tam 110 bin tl.

Tüm mallarimi satıp kenara çekildim.

Borsaya ara vermenin vakti gelmiş benim için .Artık 100 bin TL ile tekrar borsaya başlangıç yapacağım.

Son 9 aydır kazandiklarimla bu defa arsa almayacağım.NAKİTTE bekletecegim bu defa .

Borsanın olası bir düşüşünü veya yeni hikayeli hisseler doğmasını bekleyeceğim.

Bugün gerçekten bunaldım.

4. 17 milyon 346 bin 461 TL'lik işlem hacmi .Rekor hacım .Tarihe not düşeyim.

Bu hacmin hubvc ile ilgisi yoktur .

5. Hangi hiss3de kaybettin ağa
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Borsaya dönüş yaptığım 2019 Haziran ayından beri ik defa bugün çok kötü para kaybettim.Tam 110 bin tl.

Borsaya ara vermenin vakti gelmiş benim için .Artık 100 bin TL ile tekrar borsaya başlangıç yapacağım.

Son 9 aydır kazandiklarimla bu defa arsa almayacağım.NAKİTTE bekletecegim bu defa .

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Borsaya dönüş yaptığım 2019 Haziran ayından beri ik defa bugün çok kötü para kaybettim.Tam 110 bin tl.

Hatip Ağam kenara çekil .130 bin den 1 milyon 660 bine çıktım dedin. 110 bin zararda isen 1 milyon 550 bin .Muhteşem üstü para .%1200 yani parayı 12 kat artirmissin.Boşver borsayı.Paranın a.q sun Hatip Ağam.
    Bugün çok alsat yapmışsın. 1 milyon 550 bin tl parayla 17 milyon işlem hacmi çok fazla .Demekki seni tahtalarda evire çevire dovmusler Ağam.
    Borsa kötü. Bir şeyleri mazeret edip basmalarini bekliyorum.Kac Hatip Ağam .Kazandıklarını satmakla iyi etmişsin.Ponziciler yeni hisse yazar yakında Twitter da .Yeni bebekleri bekle derim .
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir Hatip Ağam.Sen işini bilirsin Ağam.

7. Hatİpciğim fena tokatlanmışsın, sen acısını başka yerden çıkarırsın.. Bak bızım koyede bekleriz ardyz senın aga da orda ayı boğan sabahtan beri boğuşuyoruz .. Sen bizim tahtayı tek başına kaldırırsın..sendeki şu paranın yarısını kazansam ıhya eder beni... ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 153/235 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •