Sayfa 59/235 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 465 - 472 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Maximum26 Yazıyı Oku
    Ya da hubvc.ye ait Startershub sayfasında yazan 200 milyon dolar değer
    ( yeni açıklamayla 250 m.dolar) neyi ifade ediyor. Ciro karlılığa henüz ulaşamayan startuplar değerlemeye dahil edilmiyor değeri yokmudur.
    İşte bütün olay bununla başladı. Bu şekilde yazınca, insanlar, HUBVC'nin bir fonunun değerinin 200-250 milyon dolar olduğunu sanıyor. Onlara uyarı olsun diye yazdım. Bu bilgi veriliyor ama devamı saklanıyor. Bu değerin yüzde kaçına HUBVC ortak. Yüzde 1 mi 2 mi, yoksa 10 mu 20 mi? Bizim yatırımcımız bilanço bilanço dolaşmaz, forum forum dolaştığının yüzde 1 i kadar. Burayı okuyan bilecek ki, en azından 1 yatırımcı var, o şirketin içindeki o fonunun değerinin 250 milyon dolar olmadığını biliyor ve bizi bilgilendiriyor.

Bu yaptığımda kötü olan ne var? Asıl kötü olan, bilginin bir kısmını verip, asıl önemli kısmını saklamak değil midir?

Diğer dediklerinizde haklı olabilirsiniz. İnşallah isabetlisinizdir. İnşallah girişim yaptığı bütün işlerde başarılı olur. İnşallah Zeplin daha da başarılı olur ve geçen sene olduğu gibi her sene değeri 2ye katlar, büyümesi sürekli olur ve yıllık karınız her sene 20 milyonların üzerinde olur.

Dediğim gibi, hissem yok, bilançoları detaylı inceleyemiyorum. Bunu söyledim, yazdıklarım buna göre değerlendirilsin lütfen. Ama burada iki de bir o fonun değerinin 250 milyon olduğunu yazarak, sanki o değerin tamamı HUBVCye aitmiş gibi yazılırsa, ben de düzeltme göndermeye devam ederim. Bunun için bilançoları detaylı okumaya gerek yok. Ha, ne oranda ortaklık olduğunu da ekleyip yazarsınız, saklamazsınız, sesimiz çıkmaz. Diğer türlü kandırmaca olur. Mal satarken, "ürünümün kusurlarını neden söyleyecekmişim" diyen uyanık tüccar gibi olmayasınız.

Yatırım tavsiyesi değildir

2. Sn. Usta gözde girişim de var yıllardı yerinde sayıyor.
    hep zarar hep zarar yazıyor ama birçok iştiraki bir çok borsa şirketinden büyüktür.
    Girişim sermaye şirketleri kuruluş amacı farklıdır bunu anlamak istemiyorsunuz.
    Tek bir noktaya takılmışsınız.
    Elinde hisse olmadan da açık bir şekilde yazıyorum diyorsunuz.
    Bir de bir grubun inadına gıcık olmuşsunuz nefretinizi burda yazdığınızla egonuzu tatmin ediyorsunuz, sizin bir grub veya gruba dahil olmadığınızı nerden bilecez.
    Ego dereceniz bir hayli yüksek bunu ben tek belirtmiyorum buna katılan bir çok kişi var.
    YAzdığınızı yazdınız bende diyorum işi zamana bırakalım.
    Son düzenleme : alser; 12-12-2019 saat: 08:44.

3. Ben hubvc nin iyi fiyatlara geleceğini düşünüyorum.Ama tek fiyattan sonra bir sürprizle şelale olur veya yükselir.

Gruba gelince 100 bin kişi olmuş.Bebekler peydah oluyor ve koşuyor .Doğal olarak millet de atlıyor. Artık yazılan şirketlerin bir hikayesi var ama bu hikayeler bütün şirketlerde var.Bana göre buradaki hisselerden cazip olan hubvc imis .Diğerleri hava benim için.

Burada dönen filimi bütün herkes biliyor ama ortada bir SAADET ZINCIRI oluşturulmuş.Yeni bir TITAN PIRAMIDI ,herkesin anlayacagi CIFTLIKBANK benzeri bir yapı oluşmuş bana göre.

Burada bu doğal olarak oluyor .Burada erken alıp sonradan satanlar çok güzel kazanirlar.Ama bircok kişi de daldan dala atlayarak kazandıklarını kaybedip daha sonra zarar edecek.

Sonuç olarak ben de hubvc de kısa süre sonra biraz yükselince satip geçeceğim.

Bu devran böyle devam etmez.

Alıntı Originally Posted by alser Yazıyı Oku
    Sn. Usta gözde girişim de var yıllardı yerinde sayıyor.
    hep zarar hep zarar yazıyor ama birçok iştiraki bir çok borsa şirketinden büyüktür.
    Bir de bir grubun inadına gıcık olmuşsunuz nefretinizi burda yazdığınızla egonuzu tatmin ediyorsunuz, sizin bir grub veya gruba dahil olmadığınızı nerden bilecez.
    Ego dereceniz bir hayli yüksek bunu ben tek belirtmiyorum buna katılan bir çok kişi var.
    Olayı neden kişiliğime getirdiğinizi anlamakta zorlanıyorum.

5. Aynen katılıyorum size.
     Alıntı Originally Posted by alser Yazıyı Oku
    Sn. Usta gözde girişim de var yıllardı yerinde sayıyor.
    SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Ben hubvc nin iyi fiyatlara geleceğini düşünüyorum.Ama tek fiyattan sonra bir sürprizle şelale olur veya yükselir.

Gruba gelince 100 bin kişi olmuş.Bebekler peydah oluyor ve koşuyor .Doğal olarak millet de atlıyor. Artık yazılan şirketlerin bir hikayesi var ama bu hikayeler bütün şirketlerde var.Bana göre buradaki hisselerden cazip olan hubvc imis .Diğerleri hava benim için.

Burada dönen filimi bütün herkes biliyor ama ortada bir SAADET ZINCIRI oluşturulmuş.Yeni bir TITAN PIRAMIDI ,herkesin anlayacagi CIFTLIKBANK benzeri bir yapı oluşmuş bana göre.

Burada bu doğal olarak oluyor .Burada erken alıp sonradan satanlar çok güzel kazanirlar.Ama bircok kişi de daldan dala atlayarak kazandıklarını kaybedip daha sonra zarar edecek.

Olay usta olayı değil .Herkes dikkatli olsun .Gedik in sadece 58 bin lotu kaldı.Ama hisse de te de 70 bin satıcı daha varmış.Ky nin panik satışları gelirse duman olur .Hele ki kuslu site ayağı çekilirse borsa tarihinin gelmiş geçmiş en buyuk hüsranı olur hubvc .

Ama Gedik yatırım gibi bir kurum neden kendini karalasin bu şekilde?

Insanın aklına herşey geliyor .Neyse sabırla beklemeye devam edeceğim.Ya herru ya merru.

Bilmeyenler, takip etmeyenler olabilir. Son 5 gündür aralıksız, yüklü miktarda ortak satışları devam ediyor. Birilerinin ekmeğine -bilmeyerek de olabilir- yağ sürülüyor. 5-6 liradan seve seve hisse satan ortaklar (Buna MVG Holding, Gedik Holding, Netmarble, Portmobil, Ersin Refik dahil) şimdiki durumu akıllarından bile geçirmezlerdi herhalde. O, Ağustos ayında yüzde 45.45 ortak oldu diye övüle övüle bitirilemeyen MVG Holding, heme Eylül ayında 3,6 liradan satış yapmış. Bütün kap haberlerini incelemedim ama en son bulduklarımdan birinde, 13 Kasım'da 7,5 lira civarından satıp pay oranı yüzde 25'e düşmüş. Gedik, en son dünkü 14 lira civarındaki 260bin lot satışı ile geçen sene Aralık'ta 14.74 olan oranını, yüzde 0.29'a düşürmüş.

Ben HUBVC'yi Türkiye'den arayan bir dostumun sorması üzerine incelememe almıştım. Teknik iyi gösteriyor, ne dersin demişti. Ben gözucuyla inceledim, ama ortaklarının böyle deli gibi pay sattığı bir hisseye ben ortak olmam demiştim. Tecrübelerime göre, genelde batacak şirketlerde böyle yaparlar demiştim. Ha ama teknik olarak biraz daha yukarı çıkarırlar, orasını bilemem, sizin alanınız demiştim.

İnşallah yanılırım.

Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Ben hubvc nin iyi fiyatlara geleceğini düşünüyorum.Ama tek fiyattan sonra bir sürprizle şelale olur veya yükselir.

İnşallah dediğiniz gibi doğal oluyordur

Sayfa 59/235 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •