Sayfa 178/235 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Işık Okte ,Tufan Durenc,Tuncay Hursucu ,Murat Pakcoy,Is yatirim müdürü gibi kişilerin direkt olarak "Borsada PONZİ saadet zinciri gibi yapılanmalar var .Hisseler ederinin çok çok üzerinde .Twitter ve sosyal medyada çok takipcilo kişiler tarafından hisseler pazarlanıyor .Yatırımcılar bu kişilere itibar etmesin" dedi bloomberght de kac defa .

Birçok kişi bunu investing de yazdı .Benim gibi yüzlerce kişi bu uyarıları bloomberght de izledi.Bu değerli analistler ky yi uyardı kac defa .

Ama millet hisseler yükseldiği için hocamız hacimiz PANDA AYHAN imiz dedi hep .

Neden çünkü para tatliydi .Şimdi ise küfürler başladı ama iş işten geçti .Öptü geçti PANDA AYHAN .PANDA AYHAN in keyfi yerinde .Geziyor Istanbul gecelerinde .

2. Bu arada HubvcR 10.83 kapatmış

3. Panda Ayhan daha önce derin beyi eleştiriyordu derin beyin hisselerine yağdırıyordu. Şimdi onları mı savunur oldu

4.  Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    Global Krizin içindemiyiz Koronavirüs daha ne kadar etki edecek bence bunlara odaklanmak lazım Bununla ilgili görüşlerimi daha önceki sayfalarda belirtmiştim
    Panda Ayhan tas...ak gecti gunlerce koronavirusla .Yahu millet sokağa çıkmadı gunlerce Çin de .Olay Çin le mi kalıyor?Memlekette O araba yok neden?Çin güney kore japonya daki koruma nedeniyle otomotiv dahil birçok sektörde tedarik sorunu var .Ulaşım lojistik dünyada resmen durdu.

Ama Panda Ayhan hubvc reysaslar teknosa ve avanelerini pazarlayacak ya "koronavirus da ne ,biz gelir tiriş gider bozkurtlarim benim.60 aylığına aldık ben bu hisseleri.Sabreden kat kar kazanacak " dedi .

5.  Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    Panda Ayhan daha önce derin beyi eleştiriyordu derin beyin hisselerine yağdırıyordu. Şimdi onları mı savunur oldu
    Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla

6.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Aylardır e-ticaret ,lojistik diyen biri du haberi atlayabilir mi?
    https://www.google.com/amp/s/www.mil...azaldi-6151386

Hani biz zannediyorduk ki Çinliler reysas i alacak ,ortak olacAk falan filan .

CORONA virüs dünya ekonomisinin büyümesini %1 dusurebilir diyor bütün Abd li uzmanlar .CORONA virüsle bu twitter hesabı resmen dalga geçiyor .Yeter ki borsa veya hisseleri bir gün yukselsin.Hemen kendine bir pay çıkarıyor .Hisseler cakilinca ya hasta oluyor ya da "Arkadaşlar bugün sehidimiz var hisse konuşmayın."

Yahu 2 gün önce yine sehidimiz vardı ,bir de Van depreminde ölen vatandaşlarımız vardı "Allah rahmet eylesin" ama o gün hisseleri yükseldiği için gün boyu paradan hisselerden yazdı durdu.Ben "Hocam bugün sehitlerimiz var .Sehitlerimiz olduğu gün yazmiyorduk " dedim engelledi beni .
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Kaybedenler daha fazla oluncaya kadar PONZİ devam eder .Yeni alıcılar SATICILAR i karşılayamaz olduğu anda PONZI SAADET ZINCIRI kopar .

Altın kural;YENI ALICILAR ,karını REALIZE EDEN KAR COŞKUSU içindeki MUTLU SATICILAR in satışlarını karşılayamaz duruma geldiğinde PONZI SAADET ZINCIRI KOPAR .

Benden bu kadar .Son sözlerim bunlar .Sayın hissenet yönetimi bana sürekli men cezası ver ama bu son yazılarımı silme .

Herkese elveda
    https://youtu.be/QK6_1iPmdtA
    26 subattaki yazılarımdan ikisi

7. Bizim borsamiz çok ucuzdu ve bana göre hala ucuz .Ama hangi hisselerde?

Yaklasik 120 civari küçük hisseler son 6 ayda 3 ile 15 kat arası sisirildi.Borsaya yaklaşık 300 bin kişi gelmiş son 6 ayda .Yani ilk defa girenler bunlar .PONZİ saadet zinciri oluşuyor dolaylı olarak.Kazanan çevresine anlatıyor .Yeni yatırımcı geliyor doğal olarak .Bu şekilde binlerce kişi borsaya geliyor tıpkı 2001 deki gibi.Hisse fiyatları acaip sisiriliyor ve artık yeni yatırımcı yukselis i devam ettiremeyince BOOOOMMMM

Olayın özeti bu .

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Bizim borsamiz çok ucuzdu ve bana göre hala ucuz .Ama hangi hisselerde?

Yaklasik 120 civari küçük hisseler son 6 ayda 3 ile 15 kat arası sisirildi.Borsaya yaklaşık 300 bin kişi gelmiş son 6 ayda .Yani ilk defa girenler bunlar .PONZİ saadet zinciri oluşuyor dolaylı olarak.Kazanan çevresine anlatıyor .Yeni yatırımcı geliyor doğal olarak .Bu şekilde binlerce kişi borsaya geliyor tıpkı 2001 deki gibi.Hisse fiyatları acaip sisiriliyor ve artık yeni yatırımcı yukselis i devam ettiremeyince BOOOOMMMM

Olayın özeti bu .
    Başta bankalar olmak üzere borsadaki biat 100 hisselerinin çoğunluğu çok ucuz ama bunları yükseltmek için de büyük para gerekiyor .Yabancı yatırımcı da alacağı yere sattığı için büyük hisseler de yukselmiyor ucuz olmasına rağmen .

Sayfa 178/235 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •