Sayfa 179/235 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yahu bu yıl turizm ne olacak .Tamam bizde korona yok ama nasıl etkilenmez turizm.

2. Agalarim gözünüzü açık tutun ve uyanık olun.

Ister al ,ister sat .Twitter pazarlamacilarina karşı uyanık olun.Bir hissenin ederinin ne olabileceğinin hesabını öğrenin.Çok zor değil bu.

Fiyat /kazanç oranlarını öğrenin .

3. Alyatçı 2001 değilde. 1999 yılı depreminde borsa çok düşmüştü sonrasında 2000 Ocak ta hisseler tarihlerindeki en zirveyi gördükten sonra çökmeye başlamıştı

4. https://mobile.twitter.com/ProfDemirtas

Alın size gerçek bir ekonomist .Profesör Dr Özgür Demirtaş .Koronavirus nasıl da önemli bir konuymus okuyun.Adam 40 gündür yazıyor .

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Panda Ayhan 124.500 den beri, günlerdir muritlerine "Malinizi satmayin ,Hubvc ,reysaslar ,teknosa, naten ,yunsa,cemtas ,dardanel vs bunlar altın bunlar da 5 yıl satmayacagim " dedi durdu.%100 maldayim dedi 3 defa.

Panda Ayhan muritleri tutarken millete mallarini satmis yukaridan ve de simdi alttan alima gecmis .Bugün forkliftleri dayamış müritlerinin canhıraş sattığı hubvc,reysaslar ,teknosa,YUNSA,dardanel ,naten vs hisselerini topluyormus .Oyle yazmis pazarlama sitesi kuslu sitede .

PANDA AYHAN takipcileriyle artık taş..k geçmeye başlamış .

Vatan ,bayrak ,gavsi azam din IMAN diyerek twitter da ne VURGUN YAPTI BU PANDA AYHAN .
     Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    2 hafta önce vedalaştığım hubvc topiğine bir uğrayayım dedim sn alyatcı inanın sizinle hem fikir olacağımı hiç düşünmezdim ancak bugün sizinle aynı şeyi düşündüm henüz birkaç gün önce full maldayım diyen üstad bugün forklifti yanaştırdım mal topluyorum diye açıklama yaptı şahsen düşünmedim değil hayırdır ne iş diye ? Arsa sattı ellaaam belki de arabasını satmıştır
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Naten bilançosunu yere göğe sığdıramıyor .81 milyon "Alım yapılırken pazarlık yapılarak ucuza alım miktarı " kar yazılmış serefiyeden Bu 81 milyon olmasa 14 milyon tl zarar aciklayacakmis naten.

Bilançoda devamlılık için önemli olan esas faaliyet karidir. Neden in esas faaliyet karı sadece 7 milyon tldir.
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Burası hissenet .Burada begenmefigin yorumları olanları engelleyemezsin.Burada müritler yok .
    Burası hissenet .Buradan kaçış yok.Borsaya yeni girmiş küçük yatırımcılar twitter pazarlamacisi Panda Ayhan ve varyetelerine yem olmayın .

6. Ben dahil sosyal medya ve forumlarda yazılanlara göre yatırım yapmayiniz. Aracı kurumlarımızın Arge lerine soru sorun.Bu bölümler sizin sorularımıza cevap vermek için var .Hisse almadan önce sorun.Hadi sormadan aldin bari aldıktan sonra sor .Ben böyle bir hisse aldım ,yatırım için ideal mi vs vs sorular sorun .

7. Alyatçı Şimdiye kadar spekülatif kağıtlar oynuyordun şimdi aracı kurumlara sorun diyorsun aracı kurumlarına sorsan hiçbir zaman oylum-rysas. Brksn, oyayo. Hubvc vb spekülatif kağıtları almayın der. Sen de biliyorsun ki para bu tip kağıtlarda kazanılır ve bu tip kağıtlarda kaybedilir. Sen de biliyorsun ki Türk hava yollarında bekleseydin pörtfoyün bırak yerinde saymayı şimdi çok çok aşağısında olurdun. Aselsan şu andaki çıkmış haliyle bile sana bu kadar kazandırmazdı. Ha bundan sonrası tehlikeli mi bence tehlikeli ama herkesin fikrine göre de değişir.

8.  Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    Alyatçı Şimdiye kadar spekülatif kağıtlar oynuyordun şimdi aracı kurumlara sorun diyorsun aracı kurumlarına sorsan hiçbir zaman oylum-rysas. Brksn, oyayo. Hubvc vb spekülatif kağıtları almayın der. Sen de biliyorsun ki para bu tip kağıtlarda kazanılır ve bu tip kağıtlarda kaybedilir. Sen de biliyorsun ki Türk hava yollarında bekleseydin pörtfoyün bırak yerinde saymayı şimdi çok çok aşağısında olurdun. Aselsan şu andaki çıkmış haliyle bile sana bu kadar kazandırmazdı. Ha bundan sonrası tehlikeli mi bence tehlikeli ama herkesin fikrine göre de değişir.
    Sen bu işi biliyorsun Abi.Ben yeni gelenler için dedim bunu.

Sayfa 179/235 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •