Sayfa 52/235 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 409 - 416 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Tepkiye aldığım hisseler ile vedalaştım. Brüt takas sonu bakalım.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Stres yaptığım yok. Burada olmamın amacı, stres yapmadan ders almak, ders çıkarmak. İnsanların nasıl kandırıldığını, kelebekler gibi ışığa nasıl koştuğunu gözlemleyip aynı hatalara düşmemek için.

Burada, şirketin içindeki bir fonun değerinin 200 milyon DOLAR olduğu gibi bir algı oluşturuluyor, ve bu yazılınca insanların ne tepki vereceğini gözlemlemek istiyorum. Büyük ihtimal inanmak istemeyecekler. Sonuçta bir mali müşavir, mesela bankanın aktiflerini, halkın yatırdığı ve bankanın kullandığı paraları, bankanın kendi parası gibi göstermez değil mi.. O zaman, bir startshub şirketinin portfolyosünde olan, fikirsel olsun, danışmanlık olsun ve az da olsa maddi olsun destek sağladığı şirketlerin büyüklüğünün, o startshub şirketine ait olmadığını da bilir herhalde. Ben sıradan bir vatandaş olduğum için, benim konuşmam anlamlı olmaz herhalde. Ama sıkıntı şurada, neden bir çok yatırımcı, sadece bu şirketin içindeki bir fonun milyar TLden fazla kıymeti olduğunu düşünüyor? Dolayısıyla ona göre hala haliyle şu fiyatlar düşük kalıyor..Bu psikolojileri görmek, tepkileri gözlemleyip ders çıkarmak istiyorum

Velev ki, ders çıkarma fikrim yanlış olsun, çıkaramayacak olayım, burada, hisse ile ilgili olduğu müddetçe yazı yazmama kimse karışamaz. Elimde hisse olsun olmasın, alacak olayım ya da olmayayım. Kendim istediğim zaman çeker giderim

Eminim hisseye dalan kişilerin büyük bir yüzdesi, ortakların hisselerinin yüzde kaçını sattığını da bilmiyorlardır.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Startershub in elineki start-up ların geleceği fiyatlaniyor. Bunların büyümesi yıllık %300-500 lerle ifade ediliyor.Yeter ki firmalara yatırım gelsin.

Borsada şirketlerin gelecegi satın alınır .Bilancolardaki karları kap da gördüğümüzde zaten( bütün hisselerde olan durum ) şirketin fiyatı katlanmış olur

Bizler de hubvc ye geç uyananlardandik.Sonuçta 10.91 den girdik ama besiktastaki %75 kazanç hubvc maliyetimi 6.50 ye düşürdü .

3.  Alıntı Originally Posted by badtrend Yazıyı Oku
    Bence sen buralara bakma dostum. Zaten yok elinde almayacaksın anladığım kadarıyla. Stres yapma derim. Saygılar. Bilgi paylaşım için teşekkürler.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizede sayın Alser e katılıyorum bir kağıt düşünün çıkıyor ve bu bazılarını rahatsız ediyorum ilginç.
    Hadi düşse anlarım.
    Peki sorun nedir sorun tıp biliminde karın ağrısı teşhisi olabilir veya erken vedalaşma da olabilir.
    Niyetinin nerden bilecez peki ,yok ben öğrenmek için izliyorum vs. vs. bana hiç inandırıcı ve saygın gelmedi.
    Ayrıca bazıları şunu yapıyor kağıt düşer bak ben demedim mi düşecek şişmiş. ego tatmini.
    Kötü yazan yazsın hiç önemli değil benim gibi yatırımcıyı etkilemez bir maliyet ve bir vademle bekliyorum ve bekleyecem.
    Piyasa her zaman bir vakıfrisk,netaş,brisa,asuzu,logo vb. üretecektir. Bir karel düşünün iki yıl önce 2.5 liraydı
    ceza vs. bir çok şey oda yaşadı şimdi 15 lerde peki bu kağıt gitmeyecek mi öylece duracak mı? bence değil.
    Güvendiğim şirkette beklerim.
    Maliyetim düşük vadem uzun , bu benim tercihim.
    Peki o zaman şöyle bir vade de koyabiliriz yorum yapmayalım bekleyelim bakalım nasıl olacak yada hangimiz haklı çıkacak.
    YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Sizede sayın Alser e katılıyorum bir kağıt düşünün çıkıyor ve bu bazılarını rahatsız ediyorum ilginç.
    Hadi düşse anlarım.
    Peki sorun nedir sorun tıp biliminde karın ağrısı teşhisi olabilir veya erken vedalaşma da olabilir.
    Niyetinin nerden bilecez peki ,yok ben öğrenmek için izliyorum vs. vs. bana hiç inandırıcı ve saygın gelmedi.
    Ayrıca bazıları şunu yapıyor kağıt düşer bak ben demedim mi düşecek şişmiş. ego tatmini.
    Kötü yazan yazsın hiç önemli değil benim gibi yatırımcıyı etkilemez bir maliyet ve bir vademle bekliyorum ve bekleyecem.
    Piyasa her zaman bir vakıfrisk,netaş,brisa,asuzu,logo vb. üretecektir. Bir karel düşünün iki yıl önce 2.5 liraydı
    ceza vs. bir çok şey oda yaşadı şimdi 15 lerde peki bu kağıt gitmeyecek mi öylece duracak mı? bence değil.
    Güvendiğim şirkette beklerim.
    Maliyetim düşük vadem uzun , bu benim tercihim.
    Peki o zaman şöyle bir vade de koyabiliriz yorum yapmayalım bekleyelim bakalım nasıl olacak yada hangimiz haklı çıkacak.
    YTD.
    Bu kağıdı ben eleştirirken kağıdı ovenler nerede diyordum ben de .Bu hisse 4 tl iken patron mal satıyor diyordum.Ama geç uyandık.4.50 lerde ben de inanıp alacaktım ama bir SOYAN a inanıp almaktan vazgeçtim.Sonra günlerce arkasından bakıp koskocaman bir ahlar çektim.Ama su beşiktaş taki %70 uzeri kazanc ve hubvc nin taban taban gelmesiyle 10.91 den almam sonrası maliyetim 6 ya düştü.

Eskiler karını edip satmış ben ve birkaç kişi kalmışız .Hubvc topiginde elinde mal olanlardan çok "Size pazarladilar hub u " diyenler yazı yazıyor artık.

Progen kardesim keşke daha önce dinleseyfim seni de hubvc maliyetim 4 tlli rakamlar olsaydı.Neyse nasip böyleymiş önümüze bakacağız.

Arkadaşlar burası hubvc sayfası.Hissemize sahip cikalim.Kötümser yazılardan daha fazla iyimser yazıların olması lazım.

Türkiye de her yatırımcıya hubvc nin sosyal medya tarafından pazarlandığı algisi islenmeye çalışılıyor.Hissenette de hubvc nin ne kadar potansiyel barındırdığı ile alakalı yazılar görmek isteriz.
    Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Herkesin bildiği bilgi ile para kazanılmaz. Bunca potansiyeli olan bir şirkete ortak oluyoruz da bu sirketin sahipleri esas ortakları niye paylarını sattı veya satıyor.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satan bedavaya satmıyor .Satış maliyeti 9-10 tl ortalamayi buldu.Kar etti satti. (Hepsini gercrkten sattiysa )

Peki yaklaşık 100 milyon tllik satışta alan biz ky lar mi?Zaten de çoğu aldı kar etti satti.Bir kısım ky kaldı az lotla.

Peki bu 100 milyonun 80-90 milyon tllik kısmını alanlar neden aldı?Ben ne düşüneceğim ?Büyük baronlar düşünsün.Ben yazarim tabana malim gider .Onlar 80-90 milyon tllik mali nasıl çıkacaklar ?Hem de 9 tl ortalama maliyet ile?

6. Katti ne de güzel alsat yapıyorsun sen.Afferin be yahu.Vali kebabı ısmarla bize bir ara sen

Borsadan kazandığın paraları ezek seninle.Bakıyorum da gezdiğim her hissede vuruyorsun kaciyorsun.Maşallah maşallah .Yahu bu gidişle bütün spekleri üte üte parasız bırakacaksın milleti.

Neyse yakın bir zamanda VALi KEBABI ile donat soframizi

7. Katti ne de güzel alsat yapıyorsun sen.Afferin be yahu.Vali kebabı ısmarla bize bir ara sen

Borsadan kazandığın paraları ezek seninle.Bakıyorum da gezdiğim her hissede vuruyorsun kaciyorsun.Maşallah maşallah .Yahu bu gidişle bütün spekleri üte üte parasız bırakacaksın milleti.

Neyse yakın bir zamanda VALi KEBABI ile donat soframizi

8. Bir kahramanbey bir de katti speklerin anasını aglattilar.Vuruyorlar kiriyorlar. Perişan ettiler bu spekleri .Kazandıkları paralar Istanbul dan Paris e yol olur maşallah gözümüz yok ama biz de nasiplenelim beyahu.

Şöyle adam.donatir sofrayı VALi KEBABI ile değil mi?

Sayfa 52/235 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •