Sayfa 55/235 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 433 - 440 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yelkenli Yazıyı Oku
    15 Şubat 2016 tarihli bir yazı,insan bunu buraya koymaya utanır! Amacın ne senin?
    bukonuyla ve buşirketle ilgili hiçbir amacım yok ayrıca tarihine bile bakmadan koydum.
    Tüm yatırımcı arkadaşlardan özür diliyorum. Yukarıdaki alser' in dediği gibi dikkate almayıverin.

2. At artık 15.00 üzerine hubvc

3. Hedef 15 lerin çok yukarısında 50-60 lı rakamlar.YTD

4. Kim istemez aldığı hisse yükselmesin. Ancak rakam telefuz etmek doğru değil. Başkalarını yanıltabilir.
    Bu konuda daha dikkatli olunabilir.

5. StartersHub, İstanbul ve San Francisco’dan gelen mikro VC, orta ve doğu Avrupa’dan 60 girişimciye yatırım yapacak
    By Annie Musgrove
    9 Aralık 2019.
    60 startup yatırıma destek vereceğini söylüyor taze haber.

StartersHub'ın portföyünde, tüm dünyada 250 milyon doların üzerinde bir değerleme ile 60'tan fazla girişim var. Firma Zeplin, Meditopia, Sixa ve Segmentify'daki ilk aşama yatırımlarıyla.

İstanbul ve San Francisco'da bulunan erken aşamada bir teknoloji yatırım fonu olan StartersHub , önümüzdeki dört yıl boyunca tohum öncesi ve tohum fonu arasındaki boşluğu kapatmak için 60 doğu Avrupa girişimine destek verecek.

StartersHub'un genel müdürü Arda Aşkin, “2018 yılında Orta ve Doğu Avrupa ülkelerindeki başlangıçlara 0.7 milyar Euro tutarında rekor bir yatırım yapılmasına rağmen, pazarın sahip olduğu bir potansiyeli elinde tutan tohum öncesi ve tohum fonları arasında henüz önceden belirlenmiş bir boşluk var. Yararlı bir yatırım modeli sunarak bu konuyu ele alıyoruz - mentorluk ile birlikte hızlı bir dilimden yatırım yapılması anlamına geliyor. İki ila üç ay sürer ve işletme optimizasyonu, yasal ve finansal yardım ve ağ desteği içerir. Bu tür tam ve tutarlı bir mentorluk oldukça gereklidir ve şu an tüm CEE başlangıç ​​ekosisteminde gerçekten ek******. â€

Bahsettiği gibi, mentorluk, işletme optimizasyonu ve 25-50.000 dolarlık bir yatırımdan oluşan, yaklaşık iki ila üç aylık bir izleme aşaması var. Bu ilk genişlemenin ardından, girişimciler 250.000 $ 'a kadar ek fon alabilirler. StartersHub ayrıca bir Amazon Credit partneridir, bu yüzden her portföy şirketi AWS servis kredisi 100.000 ABD doları alabilmiştir. Hedef, gelecek vaat eden teknoloji şirketlerine, herhangi bir dikey açıdan uluslararası ölçekte yardımcı olmaktır.

Mikro VC'nin neden Orta ve Doğu Avrupa'ya (CEE) odaklanmaya karar verdiğine değinen Aşkin, şöyle devam etti: “[] CEE bölgesi bir milyondan fazla geliştiriciyle büyümektedir. Piyasa, fintech kurumsal yazılımının ve SaaS'ın önde gelen kategoriler olduğu teknoloji çözümleri ile çoğalmaktadır. Bu genişleme fırsatları çağında, bölgedeki yenilikçi girişimlerin ayaklanmasında ticari büyümeyi teşvik etmek için Orta ve Doğu Avrupa'daki kapsamımızı arttırmayı planlıyoruz. â€

StartersHub'ın portföyünde, tüm dünyada 250 milyon doların üzerinde bir değerleme ile 60'tan fazla girişim var. Firma Zeplin, Meditopia, Sixa ve Segmentify'daki ilk aşama yatırımlarıyla tanınıyor.

Son üç ay içinde, StartersHub, etik AI tarafından desteklenen “dikkatli bir sohbet†uygulaması olan Letonya kuruluşu Asya.ai'ye ve Rumence çevrimiçi video düzenleme aracı Flixier'e yatırım yaptı. Bu yılın sonuna kadar, mikro VC doğu Avrupa’ya üç yatırım daha yapmayı hedefliyor. 2020'de firma daha fazla umut vaat eden girişimcileri belirlemek için yerel hızlandırıcılarla ortak olacak.

Kaynak:

6. HERKES startup cı oldu
    ELX8oIPWkAEvRgS.jpg
    2.jpg

7. Arkadaşlar vebal alırsınız lütfen uçuk kaçık rakamlar yazmayalim.

Hubvc kapalı bir kutu su an itibariyle .Koca koca analistlerden bazıları "Start up lari normal şirketlerle bir tutmayın.Bir anda piyasa değeri 50 -100 katı yükselir sonra bir anda çöp olabilir.Ayrıca Türkiye de binlerce start up ve ve %95 i devam yatırımı alamadan oluyor yani .Doğmadan ölüyor " diyor .Yani birçok twitter meşhur u hubvc ye balon olarak bakıyor.

Ama benim gibiler ise MV holding in teknoloji alanındaki geçmişine güveniyor ve hubvc nin büyüme yönünde önünün açık olduğuna inanıyoruz.Ama neden bu fiyatlardan gedik, gyhol ,MV Holding ve Ersin Pamuksuzerden oluşan patronların neden bunca hisseyi piyasaya sattığını hala anlayabilmiş değilim.

Bu yüzden hubvc 40 -50 olsa da sasirmam.Ama şöyle de bir ihtimal var.13 aralıktan sonra 16 aralıkta normal seansa geçince açılışta tavana doğru hareket ve de ardından aşağı doğru günlerce sürecek yedire yedire olacak bir satış dalgası da gelebilir.Böyle de bir ihtimal var.

Herkesin kararı kendine.Ben riskimi aldım ve iyimser boga tarafindayim.

Hamdi bey 15-16 tlye yokum kutuma gitmek istiyorum.

8. Arkadaşlar bir sitede hubvc'nin net borcu eksi 2.3 yazıyordu. Eksi olması ne anlama geliyor.

Sayfa 55/235 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •