Sayfa 71/235 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 561 - 568 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Şunu da son kez belirteyim önümüzdeki günlerde hubvc 13-14 ler üzerine atarsa buradan "Bak gördün mü? " şeklinde yazılar yazmayın.

Hubvc ister 50 tl olsun benim görüşüm değişmez.Tüm Türkiye artık kuslu sitede bir CIFTLIKBANK benzeri bir SAADET ZINCIRI nin olduğunu kabul etmiştir. Hisseler hakettiği veya haketmedigi fiyatlara kadar çıkartılıp indirilmektedir.Ky kardeşlerimiz de maalesef koyun gibi o hisseden o hisseye koyun gibi güdülmektedir .

Yoksa benim derdim hubvc 3 ten 15 e çıkmış, oradan 7 ye 10 dusermis, 50 olurmuş değil.

Hubvc de bu zincire konu olmuş bir Hisse dir.Bana göre hubvc şirketi kapsamlı bir açıklama yapmalıdır .
     Alıntı Originally Posted by alser Yazıyı Oku
    Baban seni iyi tanımış kendisine saygılarımı ilet.
    Ama şunu da çok iyi bilmelisin para kazanmakla adam olmanın hiç bir alakası yok.
    Birde üstat olmaya çok meraklısın önce kendin ol zaten saygınlığın artar.
    Oh Alser kardesim ooooh .Keyfin yerinde ,hubvc devreleri yakmis 13.45 olmuş yazarsin.Keyfin yerinde maşallah.

Inşallah devam olur hubvc de keyfin daha da artar ve daha çok yazarsin. Hisse günlerdir düştüğü için benden başka yazan yoktu.

Inanın ben ky nin kazanmasını isterim.Üzülüyorum sürü psikolojisi içindeki hareketlere .

750 milyonluk güzel bir paket açıklandı.350 milyonu direkt start-up benzeri şirketlere .

Inşallah tahta yapıcı hisseyi yukarılara sürükler.Saman alevi gibi %10-15 arası yukseltip geri düşürmez.Oylum gibi olmaz inşallah sonu.

2. Düşmüş yükselmiş bunu kenara atıp bekliyorum umrumda değil.
    düşüşler illaki olacak düzeltmeler mutlaka olur.
    Yataş,asuzu vb. yıllarca süründürmedi mi? bekleriz acelemiz nedir.
    gözde de 3 yıl kaldığımı biliyorum zaman olarak bir sorunum yok.
    Şimdi karel 2017 yılında 2,5 iken şimdi 14-15 lerde bu kağıt çok gitti diye duracak mı?
    bence geleceğin netaşı olma yolunda. her hissenin bir dönemi vardır.
    YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by alser Yazıyı Oku
    Şunu iyi bil düşmüş yükselmiş bunu kenara atıp bekliyorum umrumda değil.
    düşüşler illaki olacak düzeltmeler mutlaka olur.
    Yataş,asuzu vb. yıllarca süründürmedi mi? bekleriz acelemiz nedir.
    gözde de 3 yıl kaldığımı biliyorum zaman olarak bir sorunum yok.
    Şimdi karel 2017 yılında 2,5 iken şimdi 14-15 lerde bu kağıt çok gitti diye duracak mı?
    bence geleceğin netaşı olma yolunda. her hissenin bir dönemi vardır.
    YTD.
    Bak samimi olarak söylüyorum helal olsun.Sen hubvc nin yatırımcısı olmuşsun .

3 yıla kalmaz bana gore.2 yıl sonra bile güzel rakamlara gelir bu hubvc .

Kesinlikle daldan dala atlama .Yeni bebeklere atlama .Bu hubvc bekleyen e kazandırır .Kısa vade alsatcilara değil.

Kisada iner çıkar önemli değil takılma bunlara .Benim yazdıklarımı da yanlış anlama .Ben ky yanındayım .

4. Gedık şimdide mal alıyor sattığı tahtadan,...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Gedik almayınca mümkün değil yükselmesi

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

14.00 yazılı Gedik ait

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Bu senet bedelliden sonrada iş yapar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Bedelli onaykandimi acaba

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 71/235 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •