Sayfa 98/235 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 1876 madde; 777 - 784 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Beyaz filonun zirvesine bir de şimdiki fiyatına bakın ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.
    evet borsada gelecek alınır da! ÇINAR AĞACI MISINIZ ? 5, 10 ASIR ÖMRÜNÜZ MÜ VAR?

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Piyasa Değeri(TL36.132.610 Özsermaye(TL)*343.004 Sermaye(TL)12.165.862 Net Kar(TL)-562.403 Dönem:** 2019-6

firmayı tanımıyorum, bu verilerde bir hisseye hangi mantıkla para bağlanır?????????????????*

sorum sayın hatip ağaya.

hissenin yükselmiş olması doğru tercih yapıldığı anlamına gelmez.

o hisse ve bir çok uçuk kaçık fiyatlara giden hisseler o fiyatları ediyorlarsa endeks 2 milyon olmalı.
    bu kadar net.
    Kitapci34 Ağam defter değeri demek boğazda yalısı olan kendisini babasının şirketine vermemiş ,babasının işini gelistirmemis ,yeni trendleri takip etmeyen , baba parasını pavyonlarda tüketen züppe demek .

Ben ise gariban saf Anadolu delikanlisiyim.Kucukken su satarak okul harcligimi çıkarttım.Okudum azimle .Ve burslu ODTÜ ,Bogazici ,Bilkent i okudum.3 okul arkadaşımla teknolojik ürünler tasarladık .50 bin tl sermayeli bir şirket kurduk ve Murat Vargı nin STARTERTESHUB şirketinde Ebru Dorman a yeni icat imiz teknolojik ürünleri sergiledik .O da sağolsun bize tohum yatırımı yaptı.Bizi ABD deki silikon vadisinde 10 gün konaklatti.Bizi dünyaya açtı.Devam yatırımlari aldık .Şimdi de yatırım üzerine yatırım alıyoruz ve piyasa değerimiz kat be kat katlanıyor .Nasipse TURKORN olacağız .

Kısaca Bir zamanlar Çukurova-HUBVC 2 de bu gibi şimdilik 80 hikaye ADAYİMİZ var ....!!!

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Beyaz filonun zirvesine bir de şimdiki fiyatına bakın ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.
    evet borsada gelecek alınır da! ÇINAR AĞACI MISINIZ ? 5, 10 ASIR ÖMRÜNÜZ MÜ VAR?
    Ağam sağolasın ,beyaz ,burva,İztar ,qnbfl bu gibi hisseler manipülatif hisseler .
    Bir zamanlar Çukurova-HUBVC 2 ise Egeen,kront ,datagate gibi.Yani belli bir temel somut büyüme emareleri ne göre bir yükseliş vaadediyor .Ama bunlara göre daha agresif büyüme potansiyeli nde .Birçok kişi "Madem böyle de şirket sahipleri bunca hisseleri hayrına mı sattı piyasaya ?" diyor .Orası karışık olaylar.Tekfen sahipleri 3 yıl önce 3 TL civarı fiyattan çok yüklü satış yaptılar .1 yıl içinde hisse 30 tl oldu.Bunun gibi örnek çok . Satışlar bana göre anlaşmalı ve sağ cep sol cep .Tabii ki benimki bir tahmin .Bildiğim birşey yok Kitapçı 34 Ağam .

4.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Kitapci34 Ağam defter değeri GEÇMİŞ tır . Geçmişteki kazanılan in hesabıdır .
    Biz ise GELECEĞE yatırım yaptik Ağam.Egeen,kront ,datagate ,Frigo ,bagfs vs vs .Biz bunları bulurken defter değerine ve GECMİS ine bakarak almadım .Geleceklerine yatırım yaptim.Benim gördüklerimi ve dipten yaptığım yatırımı zamanla piyasa da gördü ve bu hisseler ralliye geçti ve over all lar uçtu .Egeen ,kront ,datagate bu gibi vole vurdugum hisselerde ralli başladığında defter değerleri şimdiki Bir zamanlar Çukurova-HUBVC 2 de olduğu gibi çok düşüktü.Borsada GELECEK ALİNİR kuralı işliyor Bir zamanlar Çukurova-HUBVC 2 de .Anı defter değeri yükselmesi arkadan gelecek.Ama o defter değerleri yükselişi bilancolarda görüldüğünde de "Vay be birileri önceden görmüş bunu " diyecekler .
    Hubvc de ise büyüme çok hızı oluyor .Start up lar in buyumesi bizim klasik şirketler gibi olmuyor ,çok agresif buyumeler oluyor .Paymes mesela aylık %145 büyüme Şaka gibi ama gercek .80 civarı start up var ve bunların 20 si devam yatırımı almış .Ayrıca bedelli sermaye artırımı ndan sonra yerli ve küresel yeni start up lara yatirim yapılacak .
    Devlet desteği de artık arkamızda olacak .Devlet "Petrol,dogalgazimiz yok ama TURKORN (yerli unicorn_degeri 1 milyar dolarlık şirket) larimiz olabilir deyip açtı kesenin ağzını.

Kitapci34 Ağam sonuç olarak Bir zamanlar Çukurova-HUBVC 2 de bizler defter değeri yani geçmişi değil GELECEĞİ fiyatliyoruz ....!!!!
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Kitapci34 Ağam defter değeri demek boğazda yalısı olan kendisini babasının şirketine vermemiş ,babasının işini gelistirmemis ,yeni trendleri takip etmeyen , baba parasını pavyonlarda tüketen züppe demek .

Ben ise gariban saf Anadolu delikanlisiyim.Kucukken su satarak okul harcligimi çıkarttım.Okudum azimle .Ve burslu ODTÜ ,Bogazici ,Bilkent i okudum.3 okul arkadaşımla teknolojik ürünler tasarladık .50 bin tl sermayeli bir şirket kurduk ve Murat Vargı nin STARTERTESHUB şirketinde Ebru Dorman a yeni icat imiz teknolojik ürünleri sergiledik .O da sağolsun bize tohum yatırımı yaptı.Bizi ABD deki silikon vadisinde 10 gün konaklatti.Bizi dünyaya açtı.Devam yatırımlari aldık .Şimdi de yatırım üzerine yatırım alıyoruz ve piyasa değerimiz kat be kat katlanıyor .Nasipse TURKORN olacağız .

Kısaca Bir zamanlar Çukurova-HUBVC 2 de bu gibi şimdilik 80 hikaye ADAYİMİZ var ....!!!
    Geride kaldı .Bu iki paylaşım Bir zamanlar Çukurova-HUBVC 2 nin özetidir ,ruhudur .

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Geride kaldı .Bu iki paylaşım Bir zamanlar Çukurova-HUBVC 2 nin özetidir ,ruhudur .
    hayırlı olsun, bereketini görünüz, gözü olanın gözü çıksın.

naçizane tavsye

öz sermayenizi temel verileri sağlam hisselere bağlayınız, karınızı olduğunuz hisselerde bırakınız nereye giderlerse gitsinler.
    ereğli, tüpraş aselsan vs vs.

6. Hubcular bereketli olsun.. Yol uzun.. Öyle bir senet ki bu mevcut pıyasa değeri kadar teşvik bıle alabilir.. Ama kısada çok çok prımlendı yenı girecekler her türlü riski değerlendirip girmeli...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Allah bereket versin çok güzel kar ettim. Benden alan da kazanır umarım..
    ytd

8. Hatip Ağam, bugün güzel gitti elhamdülillah ama rysas ya da rygyo gibi tavan olamadı. Benzin bitti mi yoksa. 30ları görüp geri salma gibi bir durum olur mu? Öngörülerin nelerdir?
    Daha çok halaylar çekebilmek dileğiyle

JKM-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 98/235 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •