Sayfa 13/235 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 97 - 104 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Çok dikkatli olmak gerek. Gedik kağıdı dağıtıyor alanın hepsi ky olmayabilir. Bi yerden sonra geri dönerse %10-15 kaybettirir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Nereden neye bakıyorsunuz bilemiyorum ama Gedik'in satış falan yaptığı yok;çünkü satışları bitti.KAP haberlerine bakmaz mısınız hiç?İnsanları yanıltmayın,çok biliyorsanız fikirlerinizi kendinize saklayın.

3.  Alıntı Originally Posted by yelkenli Yazıyı Oku
    Nereden neye bakıyorsunuz bilemiyorum ama Gedik'in satış falan yaptığı yok;çünkü satışları bitti.KAP haberlerine bakmaz mısınız hiç?İnsanları yanıltmayın,çok biliyorsanız fikirlerinizi kendinize saklayın.

26.09.2019 TARIHINDE HUB GIRISIM SERMAYESI YATIRIM ORTAKLIGI A.S. PAYLARI ILE

ILGILI OLARAK 4,00 - 4,10 FIYAT ARALIGINDAN 277.000 ADET SATIS ISLEMI

ORTAKLIGIMIZCA GERCEKLESTIRILMISTIR. BU ISLEMLE BIRLIKTE HUB GIRISIM SERMAYESI

YATIRIM ORTAKLIGI A.S. SERMAYESINDEKI PAYLARIMIZ/OY HAKLARIMIZ 26.09.2019 TARIHI ITIBARIYLE % 18,34 SINIRINA ULASMISTIR.

4. Kap haberi her gün var. Gedik satıyor elbette. Ama hisse göçmüyor. Her hün çıkış olmaz. Yarın için %7-8 düşüş bekliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Kkk1976 Yazıyı Oku
    Kap haberi her gün var. Gedik satıyor elbette. Ama hisse göçmüyor. Her hün çıkış olmaz. Yarın için %7-8 düşüş bekliyorum.

Bu tahtaya kimse macera aramak için girmez oldukça sığ. Şirketin geleceğine dair bir ışık görenler hesabını kitabını yapıp fiyatı uygun bulursa yatırım yapar. Bu sektörde devlet teşvikleri (kdv muafiyeti,hibe desteği vs) ve ortaya çıkması muhtemel bir buluş heyecan verici. Sermayemin bir miktarıyla buradayım.vade sıkıntım yok Fiyata değil şirket icraatlarina bakacağız.

6. Bende bugun 3,99 ortalama ile bir miktar aldim. Kisada Düşse de orta vadelerde buralarin cok uzerine gider gibi, derinhisse bu sirketi gunyuzune cikardi, artik trend yazilim sirketleri, bu grupta da onlarcasi var , 3 5 yila.elbet degerlenirler birsekilde.

7. Not: Kisada kazik yemeyi goze aldim. O yuzden sermayenin kucuk bir kismini baglamak mantikli olan.

8. 2.67’den beri al-sat yapıyorum. Hisse uzunda illaki iyi yerlere gelecek. Ama kısada çok şişti. 3.13 ‘den vermiştim. 3.4’ları bekliyorum.

Sayfa 13/235 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •