Special Days Image
Sayfa 117/235 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 929 - 936 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ayıboğa Yazıyı Oku
    Sn 10lukhisse........ TWİTTER ÇETESİNİN elemanısın sende,,,,,,,,,Derinhisse nasıl söylemiş adam TWİTTER 2020 yılında açmış yatacak yeriniz yok HIRSIZLAR sürüleri....... İFŞA ediniz

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Gerizekalının tekisin ifşa ettin ben, hahahahahahahaha
    derin hisseyi sevmem(reisçi olduğu için). ama adamın internet sitesi var ve oradan zaten duyuruyor.
    Hubv almadım almam da
    neden almayacağımı da yazayım rahat et
    startup ların yüzde 90 nı kesin batar. araştırıp bulabilirsiniz.
    yani ortak oladuğu şirketler batacak.
    ayrıca orataklık oranı da %10 nun altında yani geriye birşey kalmıyor.
    o üzden almam. ama derinhisse.com da adam prtföy yapmış ve bu hisseyi düşük fiyattan yazmış.
    haaaaa
    çıkılacak fiyatı bilemedi orası ayrı

Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    bu şirketle ve iştirakleri ile ilgili bilgi paylaşan yok galiba Twitter'da. Herkes fiyat konuşuyor. O zaman şunu sorayım twitter çok kalabalık göremedim. Derin hisse 18-36 ay tutmayı düşünürken bir hedef fiyat verdi mi? ya da uzun vadeli hedef fiyat veren oldu mu? BU arkadaşlar hangi fiyat seviyesine kadar tutmayı öneriyor diğer arkadaşlara

Teşekkürler
    Ben takip etmiyorum bilemeyeceğim ama startuplara yatırım yapılmaz çünkü çoğu batacaktır.
    Bundan sonra da bir yemek sepeti gibi şirket çıkmaz ne den mi?
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...-gormedik.html

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Aaaaaaah ,ah Derin YAMAN AĞAM (derinhisse)
    Aaaaaaah ,ah Hatip Ağam.

Siz bunu unicorn la anlattınız,teknoloji ile anlattinuz,start up larla anlattiniz .Siz Bir zamanlar Çukurova Hubvc 2 yi yapay zeka,paymes ,Zeplin gibi 83 adet start upla anlattiniz .

https://youtu.be/5WveHLTjvQI

Agalarim espri anlayisiniza siginiyorum. Aman ha yanlış anlamayinuz .
    Böyle demiştim die alıntı yapmıyorum ama arkadaş dalga geçerek cvb yazmıştı.Ona istinaden yazıyırum.Burası borsa kimseye güvenmeyeceksin.Umarım herkes zararını çıkartır...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Ank11,
    Zaten gelmiş geçmiş en büyük borsa kitaplarından ''bir borsa spekülatörünün anıları'' kitabında derki. Kesinklikle tiyo ile hisse almayın. Çıkacağınız zaman tiyo verenleri bulamazsınız der.
    Yani kendini geliştir der.

5.  Alıntı Originally Posted by 10lukhisse Yazıyı Oku
    Ben takip etmiyorum bilemeyeceğim ama startuplara yatırım yapılmaz çünkü çoğu batacaktır.
    Bundan sonra da bir yemek sepeti gibi şirket çıkmaz ne den mi?
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...-gormedik.html
    geleneksel alışveriş olan AVM kanalında ve hatta bunun lüks tüketiminde yaşanan krizi anlatan yazıyı, yenilikçi iş modeli olan start-up dünyasına uyarlayıp, herşeyin online döndüğü bir ortama atıfta bulunarak yemeksepeti çıkmaz demeniz gerçekten enteresan bir tespit olmuş.

Konu ile alakasız ama bu adam 1 yıldır aynı şeyi söylüyor. Alttaki linkin tarihine bakın. İlk söylediği zaman piyasalarda alev vardı şimdi tekrar yazmışlar.
    Cümleleri değiştirip değiştirip tekrar yazıyorlar ya da adam hep aynı şeyi söylüyor.

https://www.ekonomist.com.tr/soylesi...yuyecegiz.html

1965 yılında işe başladım ve tabiri caizse çocuk yaşta girdiğim bir sektörde bugün 55 yılı geride bıraktım. Cem Boyner’in babası Osman Boyner ve Mavi Jeans’in kurucusu Sait Akarlılar’ın ardından sektörde uzun yıllar geçiren üçüncü isim benim.

“Sektörde 54’üncü yılımı yaşıyorum. Benimle beraber sektörde 3 kişiyiz. Birincisi Osman Boyner, ikincisi Mavi’nin kurucusu Sait Akarlılar, üçüncüsü de benim. Sektörde bizden daha yaşlı kimse yok. Bu zamana kadar görüp görebileceğimiz bana göre en büyük krizi yaşıyoruz. Bundan daha büyük kriz görmedikâ€.

her iki ihtimalde de sizin analiziniz gibi mantıklı bulmuyorum.

Hakkımızda hayırlısı

king disco,
    starup ların başarı oranı gerçekten düşük.
    hubv tabi ki alınır, almak isteyen alır ama sizce portföyde ne kadar yer verilmeli.
    Sonuçta sepet yapmamız gerekiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by 10lukhisse Yazıyı Oku
    king disco,
    starup ların başarı oranı gerçekten düşük.
    hubv tabi ki alınır ama sizce portföyde ne kadar yer verilmeli.
    Sonuçta sepet yapmamız gerekiyor.
    hocam start-up'ların başarı oranı gerçekten düşük bu konuda haklısınız ama sırf 2019 da gerçekleşen 100 mio üstü 3-4 tane işlem var her ne kadar kötümser olsak da.

HUBVC'nin yatırım yaptıklarını beğenmiyorum diyebilirsiniz doğrudur/yanlıştır orası ayrı ama, online kanalda globale iş yapan bir business türü için tüm Türk ekosistemini anlatan yemeksepeti çıkmaz demenize itirazım vardı.

Vaktiniz olursa HUBVC altındaki start-up'lardan beğendiğiniz olursa yazabilirseniz sevinirim. Ben de yavaştan araştırmaya başladım.

Herşeyin başı kısmet

Not: Bu arada HUBVC alınır mı alınmaz mı hiçbir fikrim yok daha şirketin %30'una bile kabaca anca baktım ki daha inanılmaz detaylı bakmak lazım.

Yemek sepetinin ceo sunun youtube daki tüm videolarını izledim. Yemek sepetinden sonra bir çok yatırımı batmış. Bir tek yemek sepeti var elinde. Kendi kendime sordum bu adam bile elinde yemek sepeti var sınırsız para var en önemlisi elinde müşteri bilgileri davranışları her şey var. Yinede ikinci bir unicorn çıkartamadı.
    Demek istediğim zor işer.
    İnşallah hubv başarılı olur. Türk şirketlerini uluslararası yerlerde görmek gurur verici.
    Bir çok oyun şirketimiz var gurur duyulacak

Sayfa 117/235 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •