Sayfa 402/419 İlkİlk ... 302352392400401402403404412 ... SonSon
Arama sonucu : 3347 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Murat Ülker’in iş konusunda hata yapacağını düşünmüyorum.

2. Son 3 ayda herkes satıcı en büyük alıcı citibank 19 milyon civarı tek başına pastayı sirtlanmis. 20 TL'den alsa 380 milyonluk alım yapar. Bunlardan yabancı fonlar üzerinden yapılıyor. Tezgah sağlam kurulmuş. Bütün arılar aynı çiçekten mal alıyor.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. ULKER - Ülker Bisküvi

Eğer ben yanılıyorsam düzelten arkadaşlar olursa memnun olurum,

Jcr ile anlaşma yapıyor sebebi ne,şirketin kredi notu ,yani kısacası şirket iyimi kötümü yada iyi yönetiliyormu yönetilmiyormu nun notu yanlışım yok değilmi?

Bu firma jcr ülkeri incelerken fondaki para,ülkere verilen borç,ayrıca sebepsiz yere borçlanma konularına bakmadanmı bu kredi notunu vericek,

Burda sürekli ve sürekli yazılıp çizilmiyormu,fondaki para,ülker ilişkisi,gerksiz borç diye,hatta bugünde değindim gibi girdik bu üçgene,girdaba,sarmala kurtulamıyoruz diye,yazılıyor ama zararı net olarak şirket faliyetlerindeki olumsuz etkisi ne belli değil şuan için yok,sadece algı kısmında sıkıntı,olumlu hiçbir yan nerdeyse görülmüyor ,sadece fon,yıldıza verilen borç,sendikasyon vaybe,

E peki murat abi bunları bile bile neden ve ne için böyle bir anlaşma yaptı gel beni notla dedi incele dedi,durum sıkıntılı değilmi ,firma demicekmi bunca para fonda neden duruyor,neden yıldıza bunca borç verdin baya baya çok,yada firma bunları sorun sıkıntı olarak görmeyecekmi yada kriterlerinde bu vb.fon,borç alacak ilişkilerini değerlendirmek yokmu,

Samimi söyleyim sıktı beni bu fon olayıda,yıldıza olan borçta ,olumsuz algılarda,
    Ne halt ediceklerse etsinlerde bu muhabbet dönmese artık,genel olarak diyorum,az önce paylaşılan videoda dahi fon diyorlar ne fonmuş be,ne borçmuş be.

Değerlemdirme sonrası,fondaki para fonda durmaya devam edicek,yıldızla olan borç ilişkisi devam edicek,peki sonrasında ne değişcek,hep konuşulan bu sarmal değişmeyecekki,ilginç çok ilginç

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : toibek; 10-06-2021 saat: 23:49.

4.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Ülkerde ky üzerinden vurgun yapıldığına yada ky nin söğüşlendiğine inanmıyorum,
    Son 1 2 olmadı son 4 5 yıl takasların çoğu ya yabancı alım satımları ya emekli alım satımlarıyla geçiyor,arada elbet ky var ama cansız eleman niteliğinde,
    Son hareketekerde dahi ky nin esamesi yok

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Bu ky nin esamesinin olup olmadığı nerden belli oluyor acaba alan satanların ky olup olmadığını nereden anlayacaksın ki ?
    Guvenipte yatırın yapan ,6 senedir yerinde sayan hissede söğüşlenen kim oluyor acaba ?

5. Kredi notu açıklanırken riskler de raporda yer alır pozitif taraflar da, şeffaflaşmaya katkı verecek bir adım olduğunu düşünüyorum yarın hisse fiyatına pozitif bir etki yapabilir. 21.02 altında hissede ben negatifim yarın umarım üzerine çıkar. YTD

6. Bende gunluk alicidansa saklama paylasimi yapalim dememun sebebi budur. Hala kimse ocak ve haziran saklama verisini paylasan yok. Diger ne kadar azaldiysa o kadar iyi citi alirsa iyidir. Mekanin sahibini tanimak icin saklama sart akbankda da guc citi de sonra doce ve akbankda.

7. Güven artırıcı önlem gerekiyordu, şirket te böyle bir çözüm bulmuş gibi. Derecelendirme kuruluşunun sitesinde firma değerlemenin nasil yapıldığı ile ilgili ayrıntılı bilgi var. Belirtilen kadar kapsamlı bir rapor hazırlanıp açıklanırsa işe yarayabilir.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. Burada eskiden kimsecikler yazmazdi ozaman bile harwket cekmezdi. simdi yazan cizen ganiyle hareket cekecek mi bakalim.

Sayfa 402/419 İlkİlk ... 302352392400401402403404412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •