Sayfa 650/650 İlkİlk ... 150550600640648649650
Arama sonucu : 5195 madde; 5,193 - 5,195 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Nosfecagri sat şu elindeki 100 k yı tahtanın önü açılsın. Ben bir tek bunu bilirim.
    100k lotum yok şu an keşke olsa.

5k verdim bugün tahtaya alan hayrını görsün.

15k kaldı o da dursun.

2. bugun baya bir adam döktü... döküp yukarı gidiyor, satan arkadan bakıyor..

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Nasip bu işler dayu.

Bak ne dio tüpraş 70 liraydı 70.

Senelerce düştü.

Biz girdik 250 kadar taşıdık çıktık.

Bizden alan bile ikiye katladı.

Bu işler böyledir dayu. Zamanlama her şeydir.

tüpraş ülker kıyas olmaz demeyin. Olur. Teknikleri benzer gayet.

Temelleri benzer.

Havadaki değişimi koklayamayan fırsatı kaçırır.

Neden gidiyor ülker düşündünüz mü? Bi düşünün. Kim kimle gavuştu barıştı kim kime yakın hepsini düşünün dayu borsa basit zor olan borsayı basit görmek.

Dogru dersin birader.Tupraşi 70 liradan almıştım bir bucuk yil sonra 85 liradan zar zor satmıştım..evet nasip.Yalnız borsa onu bunu takmıyor aga.. hisse isine bakar ..o gelirse yukselir bu gelirse duser vs.olmaz öyle ..hisseler kendi mecrasinda alınan ve satılana göre yön bulur..satarsa malı bekletir ..yoksa kimse vites yüksektir bu nettir.cunku hisseye can veren zati muhteremin dayanağı kim olursa olsun cebine girecek kapitale bakar...dolayisiyle dayisı gelmis babası gelmis pek bakmaz..ilk etapta bakar da sonra saman alevi gibi söner.Ülker bir trent yakaladı ve hissede kimse kalmadı gibi bu yüzden gidiyor..iki yıldir izlerim.yatirım hissesi degilmiş dalgalanmalardan para kazanma hissesiymis ama biz geç anladık...zaten 7-8 yıl bunu yapmış 11-27 arası gelmis gitmiş... simdi biraz adam olur gibi bir modda..7 yıl kitlık ...7 yıl bolluk yapacaksa bunu bilemem.Sahibi aşırı derecede tamahkar.örnegin Şok marketleri hisselerı yerlerde sürünüyor...aynı adamın dimi...niye böyle? Ülkerde tren boş...Şok marketlerinde biraz hisse satmış ve bunu götürmüyor..tren gelir hoş gelir ama içi boş gelir..oyun oyun oyun = oyun kurmaca.kendileri yer..biz yiyemeyiz net.

Sayfa 650/650 İlkİlk ... 150550600640648649650

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •