Sayfa 82/83 İlkİlk ... 327280818283 SonSon
Arama sonucu : 662 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

2. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

4. HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Ak Yatırım, Ülker için 23,0 TL hedef fiyat ile 'Endeksin Üzerinde Getiri' tavsiyesini korudu

* * Ak Yatırım, Ülker için 23,0 TL hedef fiyat ile 'Endeksin Üzerinde Getiri' tavsiyesini korudu.

* * Ak Yatırım'ın (
    http://www.akyatirim.com.tr
    ) konu ile ilgili* raporunda şu değerlendirme yapıldı:

* * "Ülker 2 Ç 19 ’da beklentilerin hafif üzerinde 122 milyon TL net* kar açıkladı (bizim beklentimiz 120 milyon TL, piyasa ortalama* beklentisi 115 milyon TL net kar) Net karın beklentilerin hafif* üzerinde gelmesinin nedeni, şirketin zayıf TL ile özellikle yurtdışı* operasyonlarından elde ettiği yüksek karlılıktan kaynaklanmaktadır Şirketin 2 Ç 19 FAVÖK marjı beklenti olan 16 5 ’un üzerinde 17 5 oldu* ve net kara katkı sağladı Ciro yıllık bazda 39 artarak 1 820 milyon TL* olurken (piyasa ortalama tahmini 1 747 milyon TL), FAVÖK 319 milyon TL* oldu (piyasa ortalama beklentisi 288 milyon TL) Brüt marj 2 Ç 19 ’da* yıllık 303 baz puan artarak 28 ’e yükselirken, FAVÖK marjı yıllık 223* baz puan artarak 17 5 ’a yükseldi Beklentilerin hafif üzerinde gelen 2 Ç 19 net karının hisseyi bugün hafif olumlu etkilemesini bekliyoruz Mevcut durumda hisse için 12 aylık hedef fiyatımız 23 0 TL ile* “Endeksin Üzerinde” önerimizi koruyoruz."
    https://yatirim.akbank.com/_layouts/...d.aspx?ID=4178
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

5. *bnp paribas, ülker bisküvi için tavsiyesini 26,10 tl hedef fiyatla 'al' olarak tekrarladı
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

6. 27 Ağustosta , citigroup ülker için hedef fiyatını 26 tl den 28 tl ye yükseltti.

TEB yatırım daha etkili oldu zannımca . Dün -2 ye yakın , bugün +4 e yakın.

7. Doğru hissede olduğumuz bir çok aracı kurum analistleri tarafından onaylandı. Bir de Japonya'daki satıştan temettü duyurusu gelirse söylenen hedef çok çabuk gerçekleşir.

8.  Alıntı Originally Posted by ndlr Yazıyı Oku
    Doğru hissede olduğumuz bir çok aracı kurum analistleri tarafından onaylandı. Bir de Japonya'daki satıştan temettü duyurusu gelirse söylenen hedef çok çabuk gerçekleşir.
    New God. 60 milyon dolar sermaye ile ortak olmasına çok hoş bakılmadı deniyor. Ancak nesi olumsuz anlamadım. Amerika gibi tüketim toplumunda zincir cafe (Ben böyle anladım, düzeltene teşekkür ederim) ortak oluyorsun.Uzun vade gayet olumlu , ancak piyasa kötü hiçbirşey uzun düşünülmüyor denirse anlarım.

Piyasa da düzelir umarım. Yatırımcı biraz nefes alır .

Sayfa 82/83 İlkİlk ... 327280818283 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •