Sayfa 105/341 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 833 - 840 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    Hiç yoruma gerek yok . Bunun neresini çözemediniz, adı üstünde bedelli bir bedel ödeyeceksiniz. 0.73 lük hissenin yenisine 1 lira vereceksiniz. Ytd
    siz bu işleri öğrenip öyle yazın kardeş ylunuz uzun klay gelsin

2. bedelliye katılmak şirketin işlem gördüğü fiyat 1 tl nin üzerinde ise mantıklı olabilir. atıyorum şirket 1..20 den işlem görüyorsa sen 1.20 yerine 1 liradan hisse sahibi oluyorsun. lakin 0.90 kuruş ise neden bedelliye girip piyasadan 090a alacağım hisseyi 1 liradan alayım. ben bu rezillerin bedellisine girdim elimdeki hisselerin rüchanlarının üçte ikisini filan 14 kuruştan sattım ve geri kalan rüçhalnalı aldım. keşke hepsini sataymışım. yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi benim sattığım gün 1.17 lerden işlem görüyordu ve ben %17 gibi bir ucuz fiyaka sahip oldum der iken uzun soluklu yatırımcılığı aşıp up uzun soluklu oldum. Maliyet 1.14 lerde ve çakılı kaldım. avod da bedelliye giren arkadaşım eşek yükü ile para kazandı. bu işler patronların insafına kalmış. gerisi hikaye

3. Peki bedelliden memnun kalmaylar satışa geçecekse nerede durucak. 0.50-0.40 nedir neresidir. Ytd

4. Cinali para para demek istediğimi ayrıntılı yazmış. Ben 1999 dan beri borsayı iyi öğrendim. Sen heyecanlı gibisin kolay gelsin

5. Arkadaslar cahilligimi maruz gorun bildigim sey bu hisse illa 1 tl nin uzerine cikmasi gerekmiyormu bedelli yapabilmesi icin

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Birde mecburiyet varmi? Diyelim girmedik elimizdeki lot miktarimi dusecek parasal degerimi dusecek. Bilmedigim icin soruyorum. Yeniyiz ondan bilgilendirecek arkadas varsa memnun olurum.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bence bu gavatlar hırsızlar hisseyi hala baskı altında tutmak için bu haberi yolladı o kadar güzel haber yolla sabah kalk tahta kapali sonra da noldu derken sanki akşam yemeğinde genel kurul toplandida bedelli karar alındı işleri güçleri alavere dalavere tamamen tras olan bizlere ky ye oluor oturup goy goy geciolardir

SM-A810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Daha önce bedellide yakalanan biri olarak geçmiş olsun arkadaşlar 1 liranın altında senetler bedelli yapabilir bunun için bildiğim kadarıyla bir sıkıntı yok 1 lira altında da bölünebilir Örneğin yakın tarihli tsgyo,ostim, avod. Katılım zorunluluğu 1 liranın altında olduğu için bildiğim kadarıyla yok. Allah yardımcınız olsun.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

Sayfa 105/341 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •