Sayfa 11/341 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. bu şereflilere saatlerce ağız dolusu küfür etmek istiyorum ama suç olacağı için susuyorum. utanmazlar allahtan korkmazlar yasa tanımazlar bedelliden gelen 45 milyonlada banka borçlarını ödedik demişlerdi. şimdide satıştan gelen paranın bir kısmı ile (YUKARIDA PAYLAŞTIM) yine banka borçlarını ödeyeceklerini açıklamışlar. hatta kap açıklamasının bir yerinde bu para yetmezse 1.6 milyon dolarlık başka bir meblağdan da kullanabiliriz demiş. ayrıca bu satış işi hepten olmaz ise ...... şeklinde açıklamda var. bir satış anca bu kadar ele yüze bulaştırılır. allah belanızı versin

2. Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    17.10.2018

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    17.10.2018 tarihinde yaptığımız KAP açıklamasında belirttiğimiz ;

Şirketimizin İzmir İli, Çiğli İlçesi 10035 Sokak No7 Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde mukim üretim tesisimizde yapılan planlı yıllık periyodik bakımın tamamlanmış olması nedeniyle üretim faaliyetlerine 24.10.2018 (bugün) başlanmıştır.

Kamuoyuna Saygılarımızla Arz Ederiz.

3.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)

Hayır (No)

17.10.2018

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin İzmir İli, Çiğli İlçesi 10035 Sokak No7 Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde mukim üretim tesisimizde yapılan planlı yıllık periyodik bakımın tamamlanmış olması nedeniyle üretim faaliyetlerine 24.10.2018 (bugün) başlanmıştır.

Simdi ne olacak nasıl cıkacak ne yapmamız gerekiyo camurun dibine kadar battım nasıl cıkılır bu bataklıktan varmı bir fikriniz

4. Ne güzel kurtulmuştum yine bulaştık bu pezolara şansımı szikim

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Simdi ne olacak nasıl cıkacak ne yapmamız gerekiyo camurun dibine kadar battım nasıl cıkılır bu bataklıktan varmı bir fikriniz
    zuval arkadaş bu OOrtaçağ ÇÇocaklarından nasıl kurtulacağımız hakkında bir fikrim yok. ya an......zı sileyyim deyip bir araba parası zarar ile çıkıp gideceğim. yada bir iki sene daha bekleyeceğim. şimdilik hedefim 2019 ana 2019 un neresi onu bilemiyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
    Arkadaşlar tüm yazılanları okuyorum karamsar olmayın inşallah peşin sıra güzel haberler alırız.

Eski dönemde kapa düşen :

Gayrimenkul ve makinelerini 27.5 milyon dolara satan Altınyağ, hisse fiyatını sağlıklı hale getirmek için harekete geçti

Türkiye'nin sayılı sanayi kuruluşlarından Altınyağ, ülkeye döviz girişi yarattı ve gayrimenkul, makine teçhizatlarını Avrupalı Sodrugestvo'ya 27.5 milyon dolara sattı.

Satışın ardından hisse fiyatlarındaki oynaklık nedeniyle şirket yönetim kurulu karar aldı. Karara göre 7.5 milyon liraya kadar hisse geri alımı yapılması kararlaştırıldı.

Şirketten KAP'a şu açıklama yapıldı:

Yönetim Kurulumuz toplanarak 15.08.2018 tarihinde yaptığı toplantıda;

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 21 Temmuz 2016 tarihli duyurusu ve 25 Temmuz 2016 tarihli ek duyurusuna istinaden, piyasa konjonktürüne bağlı olarak şirketimiz hisselerindeki işlemler üzerinde yaşanan piyasa hareketlerini stabil hale getirmek ve fiyat dalgalanmalarının önlenmesi ile sağlıklı hareket etmesine katkıda bulunmak ve şirketimiz pay sahiplerinin menfaatlerinin korunması amacıyla, gerekli görüldüğü takdirde Borsa İstanbul'dan ALYAĞ hissesi geri alımı yapılması konusunda şirket yönetiminin yetkilendirilmesine,

Bu kapsamda,

Pay geri alımı için ayrılabilecek azami fon tutarının 7.500.000 TL (yedimilyonbeşyüzbin Türk Lirası) olarak ve geri alınacak azami hisse adedinin ise bu tutarı geçmeyecek şekilde belirlenmesine,

Şirketimiz Paylarının Geri Alımına ilişkin kararı ile yapılacak tüm işlemlerin ilk Genel Kurul'un onayına sunulmasına oy birliği ile karar verilmişti
    Deniliyor yani isterse 7,5 milyonluk hisse alımı yapılabilir.

Ya da az önce kapa düşen :

Üretim devam ediyor....

Ya da kapa düşen Özkar alımı ile ilgili :

***ALYAG*** ALTINYAĞ KOMBİNALARI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Evet (Yes)
    Hayır (No)
    01.08.2018
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

01.08.2018 tarihli Özel Durum açıklamamızda belirttiğimiz, Özkar İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. firmasına ait Aydın İli Astim Organize Sanayi Bölgesinde Toplam 36.000 m2 alan üzerinde 5.500 m2'si kapalı alana sahip, Uluslararası Standartlarda günlük 150 ton kaliteli Zeytinyağ ve Prinayağı dahil Bitkisel Yağ üretim kapasitesine sahip, sermayesi 4.858.666 TL olan Özkar Global Gıda Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş şirketinin hisselerinin tamamı Altınyağ Kombinaları A.Ş tarafından devir alınması konusunda Pazarlık Usulü ile 17.000.000 TL değer üzerinden mutabık kalınmıştır. Söz konusu Hisseler en kısa sürede devir alınacak olup hisse devir sözleşmesi ve ödeme koşulları hakkında gelişmelerden kamuoyu bilgilendirilecektir.
    Kamuoyuna Saygılarımızla arz ederiz.

Birgünde zengin olmak yok, bu yukarıdaki haberlerin fiyatlaması illa ki olacaktır...

7.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tüm yazılanları okuyorum karamsar olmayın inşallah peşin sıra güzel haberler alırız.

Eski dönemde kapa düşen :

Gayrimenkul ve makinelerini 27.5 milyon dolara satan Altınyağ, hisse fiyatını sağlıklı hale getirmek için harekete geçti

Türkiye'nin sayılı sanayi kuruluşlarından Altınyağ, ülkeye döviz girişi yarattı ve gayrimenkul, makine teçhizatlarını Avrupalı Sodrugestvo'ya 27.5 milyon dolara sattı.

Satışın ardından hisse fiyatlarındaki oynaklık nedeniyle şirket yönetim kurulu karar aldı.
    Karara göre 7.5 milyon liraya kadar hisse geri alımı yapılması kararlaştırıldı.

Şirketten KAP'a şu açıklama yapıldı:

Yönetim Kurulumuz toplanarak 15.08.2018 tarihinde yaptığı toplantıda;

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 21 Temmuz 2016 tarihli duyurusu ve 25 Temmuz 2016 tarihli ek duyurusuna istinaden, piyasa konjonktürüne bağlı olarak şirketimiz hisselerindeki işlemler üzerinde yaşanan piyasa hareketlerini stabil hale getirmek ve fiyat dalgalanmalarının önlenmesi ile sağlıklı hareket etmesine katkıda bulunmak ve şirketimiz pay sahiplerinin menfaatlerinin korunması amacıyla, gerekli görüldüğü takdirde Borsa İstanbul'dan ALYAĞ hissesi geri alımı yapılması konusunda şirket yönetiminin yetkilendirilmesine,

Bu kapsamda,

Pay geri alımı için ayrılabilecek azami fon tutarının 7.500.000 TL (yedimilyonbeşyüzbin Türk Lirası) olarak ve geri alınacak azami hisse adedinin ise bu tutarı geçmeyecek şekilde belirlenmesine,

Şirketimiz Paylarının Geri Alımına ilişkin kararı ile yapılacak tüm işlemlerin ilk Genel Kurul'un onayına sunulmasına oy birliği ile karar verilmişti
    Deniliyor yani isterse 7,5 milyonluk hisse alımı yapılabilir.

Ya da az önce kapa düşen :

Üretim devam ediyor....

Ya da kapa düşen Özkar alımı ile ilgili :

***ALYAG*** ALTINYAĞ KOMBİNALARI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Evet (Yes)
    Hayır (No)
    01.08.2018
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

01.08.2018 tarihli Özel Durum açıklamamızda belirttiğimiz, Özkar İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. firmasına ait Aydın İli Astim Organize Sanayi Bölgesinde Toplam 36.000 m2 alan üzerinde 5.500 m2'si kapalı alana sahip, Uluslararası Standartlarda günlük 150 ton kaliteli Zeytinyağ ve Prinayağı dahil Bitkisel Yağ üretim kapasitesine sahip, sermayesi 4.858.666 TL olan Özkar Global Gıda Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş şirketinin hisselerinin tamamı Altınyağ Kombinaları A.Ş tarafından devir alınması konusunda Pazarlık Usulü ile 17.000.000 TL değer üzerinden mutabık kalınmıştır. Söz konusu Hisseler en kısa sürede devir alınacak olup hisse devir sözleşmesi ve ödeme koşulları hakkında gelişmelerden kamuoyu bilgilendirilecektir.
    Kamuoyuna Saygılarımızla arz ederiz.

Birgünde zengin olmak yok, bu yukarıdaki haberlerin fiyatlaması illa ki olacaktır...
    Ya tamam guzel diyosunda simdi bunlar sirketi sattı ne is yapacaklar alyag ismi nerde olacak insanlar neye dayanıp yatırım yapacak izmirdeki fabrikayla uzaktan yakından alakası kalmıycakmı bunların yorumlaya bilirsen sevinirim

8. Aha ayrılma fiyatı vermisler

Sayfa 11/341 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •