Sayfa 114/341 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 905 - 912 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    Talebe37 çok yanlış bilgilerin var bende anelt var işlemde demişsin işlemde değil. Borsadan atıldı Çalışan yok . İçini tam boşaltırken spk yakaladı. Yani %47.5 anel yapı denen muazzam binada payı var. Açıkcası anelt deki hırsızlar yavuz çıkamadı.
    Şuan hala borsada işlem gören anelt başka bir şirket mi yani:)

Arkadaşlar YİP pazarına alındı fiye hiç telaş etmeyin.Çünkü Aydındaki fabrika da faaliyete başlayacak...eee nesine üzülelim...elinde arazi ve fabrika olamasaydı, o zaman iş sakattı.Bence spk ile bunların arasında bir sürtüşme car gibi..Merak etmeyin.yakın zamanda ana pazara döneriz. 8 yıldır gözaltı pazarında haşir neşirimdir.mesala egyo, esems hisselerim vardı,kapandı..feniş,memsa,transtürk, dardanel,anelt te ile ilgilenmişmişim var.eplas ve Mzhld elimde şu an...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Batik kardes yip. Te al sat nasil oluyor

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Arkadaşlar YİP pazarına alındı fiye hiç telaş etmeyin.Çünkü Aydındaki fabrika da faaliyete başlayacak...eee nesine üzülelim...elinde arazi ve fabrika olamasaydı, o zaman iş sakattı.Bence spk ile bunların arasında bir sürtüşme car gibi..Merak etmeyin.yakın zamanda ana pazara döneriz. 8 yıldır gözaltı pazarında haşir neşirimdir.mesala egyo, esems hisselerim vardı,kapandı..feniş,memsa,transtürk, dardanel,anelt te ile ilgilenmişmişim var.eplas ve Mzhld elimde şu an...
    İyide simdi alyagın ortakları hepsi goz altında bugun islem hacmine bakıyorumda 300 400 falan hacim var simdi bizler nasıl satıpta cıkacayızki alıcı bile olmuyo goz altı pazarındakileri anında taban olur yani biz bittikmi battıkmı varım yogum cocuklarımın rızkı hepsi burda ne yapmalıyım

Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Y.i.p. te al sat nasil oluyor bilen varmi ben araci kurum kullanmiyoru. Direk cep uygulama uzerinden islem yapiyorum bilen varsa yardimci olsun lutfen

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olmaz mı koçum,ben varım.Yılların gözaltı hisselerinin batıkçı hocası Güzel kardeşim YİP hergün saat 9:55 , 12:55 , 13:55 , 17:55 ve 18:05 olmak üzere 5 defa anlık fiyat oluşur.Almak ,ya da satmak istersen, normal emirler gibi emrini girersin...Burada çok dikkat edilmesi gereken husus,örnek vererek söyleyelim...Diyelim ki hisse 70 kuruş, eğer sen satmak istersen ,ve de fiyatı da serbest olarak girersen,önceden fiyatın kaç lira olduğunu bilemediğin için taban fiyatı olan 54 kuruştan bile satılabilir. Yani düşükten gidebilir, eğer razı değilsen o fiyattan satılmasına kesinlikle bir rakam girsen iyi olur...Aynı şey ,alım yaparken de tersi için geçerli...alıma serbest rakam girersen 70, veya 75 kuruş yerine tavan fiyatı olan 84 kuruştan alabilirsin.O yüzden gözaltı pazarında alım yağmakta,satım yapmakta biraz risklidir. Bazen yeterli hacim olmaz 1,5 lotla hissenin taban veya tavan fiyatı gördüğünü bilirim.tabii böyle birşey gerçekleşirse,anarmal olduğu için bir sonraki işlem saatinde eski fiyatlarına doğru toparlar.

6. Kaderde yazan olur fazla takmamak lazım

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

Ben götaltı pazarına çook meraklı oldığumdan ve başıma bu pazardan gelmeyen şey kalmamasına rağmen halen daha işlem yapmaya devam ettiğimden dolayı.😠...mobil matriks aldım.bu gözaltı pazarı daki hisselerin eşleşme fiyatlarını ,daha seans işleme başlamadan saatler,dakikalar öncesi görebiliyorum.forekste yoktu,onu almamıştım...ama bunda da şu problem var,eşleşme fiyatını çok aşağıda ya da yukarıda gösterip ,seans açılmasına saniyeler kala emirleri silip değiştirebiliyorlar..

Ben size vaktim elverdiğince ilk günlerde seans açılmadan buraya yazarak yardımcı olurum,merak etmeyin.

Sayfa 114/341 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •