Sayfa 146/341 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2722 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu firma ,Aydın da bir arazi ve arazi üzerinde fabrikası olan bir yer almadı mı?Aldı?Faaliyete geçmeyecek mi?Geçecek...Bist ve patronun sergilediği bir orta oyunu seyrediyoruz gibi...
    Hocam insanlar hassas, bu dönemde yanlış bilgi vermeyelim, alınan bir yer yok henüz. Satınalma ile ilgili Özkar İnşaat la görüşmeler devam ediyor diye açıklama yaptılar en son.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Hocam insanlar hassas, bu dönemde yanlış bilgi vermeyelim, alınan bir yer yok henüz. Satınalma ile ilgili Özkar İnşaat la görüşmeler devam ediyor diye açıklama yaptılar en son.

Ben alındı diye biliyordum,hatta makineler bile alındı yazılmadi mı bu forumda..Allah Allah...şaşırdım doğrusu..
    Hatta bu gözaltına alınması olayına çok kızmıştım...eğer öyleyse, faaliyeti yok ..Borsa da kafasına göre takılır o halde...bimeks borç deryasında yüzüyor,onları görmezden geliyor...bunu da atıyor.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku

Uyarın için teşekkür ederim dostum..Böyle faydalı bilgileri yer yer paylaşmak lazım..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben alındı diye biliyordum,hatta makineler bile alındı yazılmadi mı bu forumda..Allah Allah...şaşırdım doğrusu..
    Hatta bu gözaltına alınması olayına çok kızmıştım...eğer öyleyse, faaliyeti yok ..Borsa da kafasına göre takılır o halde...bimeks borç deryasında yüzüyor,onları görmezden geliyor...bunu da atıyor.
    Çok emek veriyorsun, sağolasın ama Burada yazılanları kap tan teyit etmek lazım, sonunda üzülmemek için. Bir satınalma bu kadar uzun sürer mi arkadaş!!!

5. Bu borsayı yönetenler bu adamların yönetimi ele geçirdiği bütün şirketler neden ve nasıl hepsi gözaltına düşüyor diye bir sorgulana veya inceleneler yapmışlar mı acaba? Krsan Artı Atsyh Etiler Alyağ... yola devam

6. Aslında bedelliden önce 1.50 1.60 ta ki hacime bakılırsa aşırı yüksek. Burdan piyasaya çok hisse gömüp, paracıkları ceplere doldurmuşlarsa ve hisseler dağılmışsa.... Şimdi sora oyunun ikinci perdesinde olabillr; tekrar yatırımcılardan hisseleri en ucuza dökerekveya sermaye azaltımı ve artırımı veya nominal değerden ile bedelli ile tekrar büyük çoğunluk hisseleri ele geçirme....

Şuan şirketin elinde somut varlık pek kalmadı. Bütün makineler gayrimenkuller satıldı, şirket dışında çıktı. varlık sartışından edindikleri peşinatlar borçları ödemede kullandılar şimdi şirketin özsermayesini oluşturan kaynağı bu varlık satışlarından olan uzun vadeli alacaklar.

Yani şirketin nakşt gücü yok. Etiler sermaye artışı olmadı veya Aydın daki fabrika alımı için nat kaynağı gerekecektir. Fabrikayı alsalar bile üretime geçirmek için fabrika revizyonu ve kapasite geliştirici yatırımlar olacak ( bunu da belirtmişlerdi) bunun içinde ayrıca nakit gerekecek.

Burdan bakınca da bir çok beklenti uzun vadeye yayılabilir. Yani Adamlar önce yukarıdan hisse boşalt sonra sşağıdsn hisse doldur sürecine iyi ayar vermişler.

Burda yatırımcılar için kısa dönemli beklenti için önemli olan SPK thedaplsmasına göre olamadı gereken 1.14 llradan hisse geri alımının gerçekleşmesi. Devletin ilgili kurumlarının bu işe el koyabilmesi gerekir.

7. https://www.ozdogan.com.tr/?lang=tr

Özkar gıda ÖZDOĞAN GRUBA aitmiş. bu linkte buldum. gıda kısmındaki fabrika ile ilgili açıklamalar alyag ın kap açıklamasındaki fabrika ile ilgili detaylar ile aynı. yani metrekare kapasite filan. linkte açılan sayfada sektörler kısmında gıda sektörüne girince alyagın alacağım dediği fabrika çıkıyor

8. Özdoğan Grup
    Çetin Emeç Bulvarı 1328 Cadde no.18 Aşağı Öveçler / ANKARA
    +90312 472 75 20 pbx
    +90312 472 75 39
    [email protected]

ankaralı arkadaşlar bizaat özdoğan gruba gidip birinci ağızdan öğrenebilirse araştırır ise iyi olur

Sayfa 146/341 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •