Sayfa 159/341 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Ogpghpjı

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ogpghpjı

0.39 ile 0.50 den alanlar satıyor

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. 1.5 milyon lot alışta bekleyen var...tavan.
    .Bu nasıl iş..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    ÜSTAD maliyet 1.16 zarar 40 bini aşmış. moral sıfırın altında bilmiyorum kaç. şimdi sana mali müşavirlikmi yapıcaz. allahın belası bist kumarhanesinde 400 küsür hisse var. bula bula götaltı pazarındaki malyag hissesinimi buldun. kafa yapmıyorsan kendin oku. babayiğit kalmadı burada. burda artık millet kafayı yiğit. mübarekler tapuda kaydı olan çeketlerine kadar sattılar. kahveye bakkala olan çay şeker sigara borçlarına kadar ödediler bize muz kaldı. ama yemin olsun yeni fabrika açıcaz neden bize güvenmiyonuzki diye sitem etmiş sabah sabah
    Borsa bu kar zararın kardeşidir soru sorduk gerilmeye gerek yok babayiğit kalmadıysa geldi merak etme bu kagıdı ben kaldırdım tabandan belliydi bozacagı 750 bin lot net alım yaptım tabandan şimdi adese ekibi aynı burada ben başka bişey demiyorum size ama dikkatli olmayı unutmayın bu adamlar çok iyi yapıyor bu işi ben de onların çarkına çomak sokmayı seviyoorum işte :))))))

Öbvg

Gkppo

7.  Alıntı Originally Posted by Al Capone 6006 Yazıyı Oku
    Borsa bu kar zararın kardeşidir soru sorduk gerilmeye gerek yok babayiğit kalmadıysa geldi merak etme bu kagıdı ben kaldırdım tabandan belliydi bozacagı 750 bin lot net alım yaptım tabandan şimdi adese ekibi aynı burada ben başka bişey demiyorum size ama dikkatli olmayı unutmayın bu adamlar çok iyi yapıyor bu işi ben de onların çarkına çomak sokmayı seviyoorum işte :))))))
    1 aylık üyesiniz HDFGS BERA KOZA VE SON OLARAK ALYAG da yazıyorsunuz. ADESE ye hiç yazmayarak izinizi belli etmek istemediniz heralde

12.55 seansında 5 dakika da 6,7 kademe yukarı taşıdılar,şimdide 2 dakikada 7 kademe aşağı sürdüler. Fiyatlarla istedikleri gibi oynuyorlar. Hele 12.55 de aynı lot miktarı işe fiyatı nasıl da değiştirmişlerdi.

Sayfa 159/341 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •