Sayfa 173/341 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Alıntı Originally Posted by amator07x Yazıyı Oku
    Arkadaşım ben yorumu satılan İzmir fabrikası için yapmıştım. Yeni alınacağı iddia edilen yer için değil. Kaldı ki İzmir fabrikasında zeytinyağı üretimi hiç olmadi

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ederim kardeşim. İzmirdeki fabrikasında hep sanayi yağı üretmiş demek,bilmiyordum ilginç geldi bana...ne tür yağ üretmiş biliyorsan yazar mısın sana zahmet...bir de birisi burada şokta bunların yağları satılıyordu,bunlardan nefret ediyorum dememiş mıydı ?

..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim kardeşim. İzmirdeki fabrikasında hep sanayi yağı üretmiş demek,bilmiyordum ilginç geldi bana...ne tür yağ üretmiş biliyorsan yazar mısın sana zahmet...bir de birisi burada şokta bunların yağları satılıyordu,bunlardan nefret ediyorum dememiş mıydı ?

..
    Altinyag.com.tr sitesine girip hakkımızda kısmındaki açıklamada bulabilirsin. Daha teknik ve detayli bilgiyi bilanço da uretilen ürünler ve miktarları kısmında bulabilirsin.

3. Sert Hareketli bir 10 gün olacak gibi.... Allah kurtarın... hepimizi... Matriks mobile uygulaması var ... Google playerden indirip kurun...lisansız 15 dakika gecikmeli gözaltı hissesini takip edebilirsiniz.....lio yağları alyağla bir ilgisi yok o firma battı. ...şok adını aldı. ...Önceki yazılarda bir arkadaş gerekli açıklamayı yapmış. ... size tavsiyem...sinirlerinize hakim olun... ytd

Alıntı Originally Posted by amator07x Yazıyı Oku
    Altinyag.com.tr sitesine girip hakkımızda kısmındaki açıklamada bulabilirsin. Daha teknik ve detayli bilgiyi bilanço da uretilen ürünler ve miktarları kısmında bulabilirsin.

İsminde yağ ismi geçince,ve de izmirde olunca.zeytinyağı üretimi yaptığı ilk akla geliyor..Çok ilginç üretim çeşitliliği varmış...Aydında sırf zeytinyağı ve prine işine bulaşacak anlaşılan...

Alıntı Originally Posted by Albatros06 Yazıyı Oku
    Sert Hareketli bir 10 gün olacak gibi.... Allah kurtarın... hepimizi... Matriks mobile uygulaması var ... Google playerden indirip kurun...lisansız 15 dakika gecikmeli gözaltı hissesini takip edebilirsiniz.....lio yağları alyağla bir ilgisi yok o firma battı. ...şok adını aldı. ...Önceki yazılarda bir arkadaş gerekli açıklamayı yapmış. ... size tavsiyem...sinirlerinize hakim olun... ytd
    Herkesin sinirleri yerinde merak etme...buradan yani gözaltından bile alanlar var...demekki güven var...

6. Batık yanlış anlama......ben kervn dan alışkınim..ama yeni olanlar var..... yoksa kötü niyetli değilim. ..

7. Mal sattirmak.... toplamak gibi çalışan..... patron ayakcisi serefsizlerden sanma.... asla da olmadım...olmam da bu vebale girmem...

.................
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 173/341 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •