Sayfa 180/341 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    18-12-2019 dan beri %0.6 daha artmış. Patron yeterince uyanık bu fiyattan niye hisse satsın.satmak istiyorsa fiyatı yukarı çekmesi gerekir. hem yeterince alıcı bulabilmek için gelgel tekniği.Hemde yukarı fiyatlardan satabilmek için.
    Gerçektende Bedelli yapmak istiyorsa mutlaka yukarı çekmesi gerekecektir.sonrada bedelli bitince olumsuz haberlerle hisseyi aşağı çekip toplayacaktır.Teknik yeterince basit.geçen senede bunu yaptı bedelli sonrası tüh yaaaa sodru ile anlaşamadık dedi.Yersen :yes:
    Yanlış anlamayın ama gecen sene bedellide de spek 1 liradan bir sürü hisse aldı bedelliden bunları 1 liradan verir mi hiç dendi. 0.90 a düştü 1 den aldığını 0.90 dan mı verecek dendi. Her düşüşünde aynı şey söylendi. Spek 1 den aldığını 0.90 dan veriyorsa demek ki çok daha düştükten geri toplayacaktır. Takaslarda nasıl anlıyorsunuz kimin mal toplayıp kimin sattığını? 0.40 lardan bile bir sürü ky alım yaptı fiyat çok ucuz diye. Bu hisse de ucuz dediğimiz dip dediğimiz yerlere gelmek için şimdi kaç tavan çekmemiz lazım? Belki de 10 gün sonra 0.40 lara gelmek için kaç tavan çekmemiz gerekecek. Sürekli bizi ters köşeye yatırdı. Fabrika satıp kasasına para koyup bu kadar sürünen başka hisse var mi acaba? Adamların niyeti kötü malesef. Ha cikadabilir düşedebilir bilemeyiz ama kesin olan birşey varsa o da bunların üçkağıtçı olduğu. Mantıklı düşünürsek üçkağıtçı adam ile ticaret yapılmaz. Hırsızlar ayrılma fiyatında uckagit yaptılar şimdide utanmadan bedelli yapıp az daha para isteyecekler bizden. Ytd.

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Arkadaş ben aydında görevliyim is yeri astım kamu kurumu ama Yerleşkesi astim yıllık izindeyim gidip bakacam ya da Aydınlı memurlara sorayım nasıl bir fabrika

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne yaptın kardeşim,araştırdın mı?
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ne yaptın kardeşim,araştırdın mı?
    Abi bakamadım inan ama bunlar çok köyü niyetli bak memsa örneği

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Abi bakamadım inan ama bunlar çok köyü niyetli bak memsa örneği

Değerli paydaş sende böyle deme bari. Zaten moraller bozuk:(

Benim anlamadığım tek konu bu adi çeviklerin diğer 4 hissesi iyi kötü aylardır işlem görürken sadece amiral gemi alyag mı batıp gidecek?

Senede 1 bedelli yapıp sürekli gelir elde etmek varken tek arsa satışından kalan para bu açgözlü patronun gözünü doyurur mu?

Yazmışken şu sahip çevik e 2 laf atayım.

Başta bist e kabahat bulmuştum benzer birçok firma varken niye alyag bu duruma düşürüldü diye. Ama geçen sürede hala bir halt edemediğin için sen 2-1 öne geçtin adilikte.

İnşaallah elimizdeki hisseleri karlı olarak senin eline vermek nasip olur.
    Ytd

5. Sayfa taziye evine dondu mk

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mhnds06 Yazıyı Oku
    Yanlış anlamayın ama gecen sene bedellide de spek 1 liradan bir sürü hisse aldı bedelliden bunları 1 liradan verir mi hiç dendi. 0.90 a düştü 1 den aldığını 0.90 dan mı verecek dendi. Her düşüşünde aynı şey söylendi. Spek 1 den aldığını 0.90 dan veriyorsa demek ki çok daha düştükten geri toplayacaktır. Takaslarda nasıl anlıyorsunuz kimin mal toplayıp kimin sattığını? 0.40 lardan bile bir sürü ky alım yaptı fiyat çok ucuz diye. Bu hisse de ucuz dediğimiz dip dediğimiz yerlere gelmek için şimdi kaç tavan çekmemiz lazım? Belki de 10 gün sonra 0.40 lara gelmek için kaç tavan çekmemiz gerekecek. Sürekli bizi ters köşeye yatırdı. Fabrika satıp kasasına para koyup bu kadar sürünen başka hisse var mi acaba? Adamların niyeti kötü malesef. Ha cikadabilir düşedebilir bilemeyiz ama kesin olan birşey varsa o da bunların üçkağıtçı olduğu. Mantıklı düşünürsek üçkağıtçı adam ile ticaret yapılmaz. Hırsızlar ayrılma fiyatında uckagit yaptılar şimdide utanmadan bedelli yapıp az daha para isteyecekler bizden. Ytd.
    İşin özeti budur

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

7. patronunda şereflisini.
    ALLAHDAN KORKANINI
    AR.NAMUS
    ŞEREFİ

OLANIN NASİP ET.

ŞEREF........ PATRONLARIN

KAZANDIKLARINI YEDİ SÜLALESİNE YEMESİNİ NASİP ETME

8. Patron yatırımcısına karşı iyi niyetli olsa şimdiye kadar bir açıklama yapar yatırımcısını belirsizlik içinde bırakmazdı. Patronda biliyor ki belirsizlik insana maddi manevi hata yaptırır. Allah kimseyi belirsizlik içinde bırakmasın. Ytd.

Sayfa 180/341 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •