Sayfa 187/341 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    1 kurus 1 kurus yok olup gidiyoruz.. mk..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hakkımız zıkkım olsun.değil kendi. yedi ceddi lanetli mirası almamak için mahkemelere düşsün

2. Bay çevik en çok bugün kulaklarını çınlatmışımdır:)

Iyice suyunu çıkardın hergün yüzde 3-5 vere vere hiç ettin güzelim hisseyi hisseyi.

0.32 ye de ver de sen de rahatla bizde. Oraya getir de son alışlarımı yapıp senin eline vereceğim günü beklemeye başlayayım. Sana zarara tek lot yok elinden geleni ardına koyma. Sınırsız bekleme lüksüm var çok şükür.

20 yıldır ilk defa bir hissem gözaltı pazarına düştü demek ki aldığım sayısız hisse içinde patronu en adi olan senmişsin. Allah senin de belanı verecek de önce biz hisselerinden kurtulalım da sonra ne olursan ol.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcı işi değil gibi ? Bekliyoruz da sonu ne olacak bakalım

4.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ayrılma hakkı ile ilgili olarak dava yoluna gitme konusunda yaptığımız araştırmalar ve SPK mevzuatı ile ilgilenen hukukçularla yaptığımız istişarelerde;

1-Ayrılma hakkından ötürü tazminat davasını açabilmek için GENEL KURUL'a katılıp OLUMSUZ OY verip
    bu durumu TOPLANTI TUTANAĞIN'da belirtmek gerekiyormuş, bu durumda olmayanların davasının olumsuz olacağı kanaatindeyiz.
    2-Ancak YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN SORUMLULUĞU davası yolu ile genel kuruldan önce elinde pay bulunduran paydaşların uğramış olduğu zararların giderilmesi yoluna gidilebilir.

Ayrıntılı görüşmek isteyen arkadaşlar özelden numaralarını atabilirler.
    İyi aksamlar bende mahkemeye vermek istiyorum baska care kalmadı yardımcı olabilirmisin ozelden tel yazarsan ben sizi ararım

5.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Düz mantıklan bakarsak.Hisse 0,39-0,41 aralığından kurtulamıyor.
    fakat takaslarda kafadaki aracı kurumlar lot miktarları artıyorsa.
    Eğerki ky satın alıyor olsaydı. alttaki aracı kurumların lotları yükselirdi.

Hissenizi mecburen satacaklardan ricam fiyat bu aralıkta diye razıolmayın yukarı fiyatlara yazın oyuna gelmeyin.
    Hocam merhaba son takaslar nasıl ? Mal çıkma var mı, işin elindekiler ky olabilir mi ?

6. Formasyonu çalıştırdılar, 32 hedef vermiştim, göstercekler galiba...
    Hatta son bir sorti yapacaklar demiştim, yapıyorlar da..
    Buralardan almak yada satmak, mangal gibi yürek ister...
    Ama (zamanı bilemesekte) sabrın sonu selamet gözüküyor bende..
    Ayrıca takaslarda da malın yarıdan fazlası çok dağınık, bunu tersine çevirdiğini görmek lazım...Kalın sağlıcakla

7. 20 kurusa kadar yolu var.. sonunda kim kime kitleyecek gorucez ya tasi taragi birakir gideriz yada deveyi yardan ucuran bir tutam otu yesertir agac ederiz... ytd..

8. Velhasil ya bize ya onlara... yaa sabırr...

Sayfa 187/341 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •