Sayfa 191/341 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Ne ile birleştirecekler ki?
    Krsan var aynı nitelikte ve örtüşür falşyet alan var. Birleşme için uygun ama Krsanı da iyi öğüttüler.

Ama KRSAN a patron ait bir şirketi 29 milyona satın aldıracaklar mış! yani şirketin bütün nakiti patrona gidecek ve üstüne üstelik patrona borçlanacak. (tabi patrona ait bu şirketin neyi varda 39 milyon değer biçilmiş bu da ayrı bir soru) Bu belirsizlik içinde Krsan ile birleşme bile çok sakıncalı durum gibi görünüyor.

Yine ARTI nın bütün parasıyla genyh hisseleri satın aldılar, sonra bu hisseler üzerinden şirketin bütün parasını hiç ettiler

ALYAĞ ın büyük miktar parasında (sanırım o dönem 40 milyona liraya yakındı, yaklaşık 15 milyon dolar eder) ilişkilş taraflardan Etilr hisseleri alındı, yazık oldu o paracıklara. O paracıklarla ortaklığa gerçekten artı değer katacak çok daha iyi işler yapılırdı. Etiler ortak olunduysa ne oldu? Üç yıldır Etiler hep zarar. Birde 12 - 15 milyon dolardan Alyağa aldıkları Etiler hisselerini aynı fiyattan başkalarına da sarsalarda görelim.

Hep borsada halka açık şirketlere ilişkili taraf şirketlerinşn hisselerini aldırarak, halka açık şirketin paralarını hiç etme olayları serisi. Yola devam
    Aynen katılıyorum. Diğer şirketleri ile arasında hep karmaşık işler var adamlar şirketlerin tamamını ky yolmak için kullanıyorlar. Para bir şirketten diğerine ondan öbürüne en son hırsızların cebine. Buna göz yumanlara da hakkım helal olmasın. Hırsızlarin hangi şirketi düzgün ki? Devletin biran evvel bist e el atıp bi pislikleri temizlemesi lazım. Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    ziyaretçi sayımız azalmış bu iyiye işaret.Hissenize sahip çıkın satış emriniz varsada iptal edin 15güne hisse bambaşka fiyatlarda olabilir
    20 gün önce yapılmış Muhteşem bşr tespit.

Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    Alayının mina koyim

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.
    En güzel tespit ...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Nerdeyse anlaşmak üzereyiz dediği yeri almayan patrona adi sahtekar demek hakaret değil hakettiği bir sıfat olur.

Birde mübarekmiş binlerce kişinin hakkını yiyenden olsa olsa ******** olur.

Patron bozuntusu 20 yılda senin gibisine ilk defa denk geliyorum. Hergün yüzlerce küfür beddua alıyorsun hiç utanman da yok. Ne kadar geniş insansın çözemedim seni.

Birde sürekli twitter da hükümete yalakalık yapıyorsun ama pek işe yaramadı herhalde bütün şirketlerin gözaltında.

Bu kadar ah ile sürünmeden ölmezsin sen. Güya inançlı birisin. Senin en büyük inancın para olmuş. Allah seni çok güzel çarpacak hepimiz de göreceğiz oh iyi olmuş diyeceğiz.

Sanki YİP onlar çin ceza imiş gibi yazmışsın yada onkadar hissenin yip e alınmadı onların hiç istemediği bir şeymiş gibi yazmışsın.

Belki de YİP Pazarı en çok istedikleri durumdur!! Hisselere bakın genelde beklenti haber be bildirimler ile birlikte çok yukarı flyatlaeda. büyük hacimler olduktan sonra YİP e düşmüş hep.
    Sonrasında ise YiP pazarı tahtacılar için hisseleri en ucuza toplamak için başlarına gelecek en güzel şeydir.

Hisse flyatı çok yukarıda iken büyük beklenti oluşturan haberler ve bildirimlere bakım önce, sonrada bu haber ve beklentiler eşliğinde hisse 1.50 1.60 larda ikem her gün yaptığı büyük hacimler bakın. Sonra bu yorumları yapın.

Sanırım tahtacı zamanında altın burulu yapmış. Şimdi ise kuluşçuklardan hisse toplama z*****. YİP te bunun en dipten em kolay hisseleri geri toplamak için en güzel pazar. Yola devam

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    KAP: ALYAG [ ] ALTINYAĞ KOMBİNALARI A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/732883
    Dosyalar:

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2019-01-14
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 11.12.2018 - 22.11.2018 - 24.09.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) tarafından Şirketimizin Yakın İzleme Pazarına alınması nedeniyle yaşanan süreçten dolayı Özkar İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Özkar Global Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. hisselerinin bünyesinde bulundurduğu Üretim tesisi ile birlikte alınmasına yönelik imzalanan sözleşme karşılıklı olarak feshedilmiştir.
    Şirketimiz Ege Bölgesinde daha uygun şartlarda bitkisel yağ alanında yeni üretim tesisi ve üretim modelleri üzerinde çalışmalara devam etmekte olup süreçler hakkında bilgilendirme yapılacaktır.
    Kamuoyunun Bilgisine arz ederiz. Saygılarımızla.
    patron mızıkçılık yapan, oyun bozan bir çocuk gibi bahane uydurduğunu dünya alem biliyor. malesef oyunda bizim paraların, hayellerin üstüne kurulan bir oyundu. madem patron bu oyunu istediği gibi oynayabiliyor peki SPK neden bu oyuna izin verdi. SPK benim hakkımı şimdi değilde ne zaman koruyacak. hiç mi yaptırımı yok. madem kuralları patron istediği şekilde kendisi belirleyebiliyorsa SPK beni ne zaman ve hangi noktalarda koruyacak. bir şirketin buraya kadar gelirken beni neden korumadı ya da daha nasıl korumayı düşünüyor. SPK benden kendisine daha güvenmemi mi bekliyor!!!. 0.29 a gelince mi beni kurtaracak, benim hakkımı savunacak. cenazeyi (parayı, hayalleri en önemlisi sağlığımızı) toprağa gömdük. SPK bundan sonra gelsin anca dua okur. ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    nitelikli bir soygun yaptılar spk da izledi, olayın başka bir özeti yok
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Gjkol

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. bu ne yav her hün her gün

Sayfa 191/341 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •