Sayfa 203/341 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Eski nickin neydi ağbi
    HALODAYI evet onu çok özlüyorum

Eski nickimi çok özlüyorum.

2. Biri şirkete gitmiş .. yönetimin fabrika aradigini söylemişler .. batma iflas gibi bir durum yok demişler .. ofiste 15 calişan varmiş hepsi maaşlarini düzgün aliyorlarmış .... ofisten murat ile görüşmüş ...
    Artik ne kadar dogruysa onu bilemem..ytd
    Burasi gözalti pazari hertürlü yalani gördük

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu arada aklıma gelmişken hislerimi tekrar yazayım. Elimde hatırı sayılı miktarda var bu hisseden ve şuandaki zararım nerdeyse sıfır araba seviyesinde. Ama tek istediğim bu şirketinde bu ailenin ne kadar şirketi varsa tümünün hisseleri işleme kapansın. Bu ailenin borsada alsat yapılması yasaklansın. Ben kendi adıma razıyım evet ben kaybettim ve bu kaybı hakettim ama bunlarında burunlarından fitil fitil gelsin. Gün yüzü göremesinler beni kandırdılar başka kimseyi kandıramasınlar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Yukarıdaki hislerim tamamen kendi adıma bir feryattır amacım beddua değildir hiç sevmem bedduayı zaten bunu hakettiğimide yazdım. Benim gibi bir insanın bu adamların şirketinde ne işim vardı onuda anlamıyorum. Onun için hakettim diyorum. Neyse inşallah bütün şirketlerini kapatırlar da artık kimseyi kandıramasınlar. Biz yandık başkaları yanmasın ALLAH bunları bildiği gibi yapsın. Oh be rahatladım.

Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    HALODAYI evet onu çok özlüyorum

Eski nickimi çok özlüyorum.
    Evet,hatırlıyorum,HALODAYI cım
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Alayının......

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

7. SPK ya ne kadar teşekkür etseler azdır...
    YİP ten önce tahtayı kolaylıkla kontrol edemiyorlardı, aşağı basınca mal kaptırma ve kontra ataklar geliyordu ve hisse yukarılara tırnanıyırdu zaman zaman...
    Şimdi tam kontrolü sağlayıp istedikleri yere kadar kolaylıkla basabilşyırjar ve istedikleri batta nadasa yatırıp en ucuza toplayabilme düzeneklerini en etkili şekilde uygulamaya koyabiliyorlar...

8. ALYAG - Altınyağ

Nasıl sizde benim gibi rahatladınız mı patronlar. O zaman biraz daha rahatlatayım hem sizleri hem kendimi ALLAH sizi bildiği gibi yapsın. Sizleri ALLAH a havale ediyorum. Tabi bu sözlerim de herhangi bir beddua olmasın kim haklı kim haksız en iyisini ALLAH bilir. Siz yataklarınızda mışıl mışıl uyuyun. Biz bunları hakettik en azından ben hakettim. Ama burda bunları hakketmeyen bir arkadaşım varsa onun hakkı size haram olsun. Zehir zıkkım olsun.

Sayfa 203/341 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •