Sayfa 206/341 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Arkadaslar onumuzde 3 secenek var 2 si iyi 1 i kötü.. ilk ikisi 1.si sirket; fabrika aldik diyecek 2.si baska bir sirkete isim hakkini satacak. Kötü olani ise battik sirketi kapatiyoruz diyecek. Ben baska bir secenek gormuyorum.. insallah ilk ikisinin 1.si olurda duzelir... birde ne kadar bekleriz meçhul... Allah sabrimiza sabir versin. Allah daima borclunun muhtac olanin yanindadir tabiki haram yiyen haric.. ytd.

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dogru tespit yapmişsın ... başka secenek yok ..tahtanin kapanmasini istegecegini zanetmiyorum .. en kötü ihtinal devir olur ..tabi buda uzun sürer ..en hizli yol fabrika almasi olur ... zor bir şirket ..ne yapacaksa önce hisse toplamak ister ..o da uzun vadeye cevirir bu durumu ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by gabros Yazıyı Oku
    Daha once kurulda ayrılma hakkı için talebiniz oldu ise dava belki bir ise yarar. Aksi takdirde çok zor.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kuruldan önce aldı isek. Bir gün de olsa. Yine dava açmak istiyorum

Alıntı Originally Posted by ergertem Yazıyı Oku
    Kuruldan önce aldı isek. Bir gün de olsa. Yine dava açmak istiyorum
    Dikkat edin genel kuruldan bir gun once takasi gerceklesmesi gerekir.
    Genel kurula katilmayanlar icin bu soyledigim husus dava ne olur bilemeyiz tabiki

4. Merhaba alyag zedeler. Uzun süredir pek bakmıyordum bi bakayım dedim. Eskiler artık bıkmış sanırım benim gibi pek yazmaz olmuş yerine yeni taze kanlar gelmiş. Ee naylon poşet fiyatına tabi ucuz diye atlayan çok oluyor sanırım. Ucuz etin yahnisi misali iyi araştırın arkadaşlar. Eskiler baya zararda bu hisseden. Yarın bir gün ne yapacağı belli olmaz. Yıllardır yip de işlem gören hisseler var. Bu fabrika alacak da faaliyete gececekte yani hazır bulduğu fabrikayı almaktan neden vazgeçti? Egede alacaklarmış. Yav Egede de bir sürü satılık yağ fabrikası var ya aralarından beğenip alacaklar heralde. Yarın hafriyata başlasa yeni fabrika yapması daha kısa sürer belki. Neyse yazdıkça sinirlerim geriliyor. Hakkımızda hayırlısı diyelim. Ytd. Eskiler arada yazın yav Zuval Mercedes vs. Nerelerdesiniz

5. Şirketimiz yatırımcısı tarafından, 2018/750 dosya numarası ile şirketimiz Altınyağ Kombinaları A.Ş. aleyhine ayrılma hakkı**kullanımında baz alınan yanlış bir fiyatı onayladığı iddiası ile 21.11.2018 tarihli Olağanüstü Genel Kurul kararının iptali**yönünde dava açılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine arz ederiz. Saygılarımızla.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Selocan100; 04-02-2019 saat: 17:38. Sebep: Ilk davaniz hayırlı olsun

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Dikkat edin genel kuruldan bir gun once takasi gerceklesmesi gerekir.
    Genel kurula katilmayanlar icin bu soyledigim husus dava ne olur bilemeyiz tabiki
    Takas tarihi ne demek. Ben 15 inde aldım ve 15 inde görünüyor ise takas tarihi yine 15 değil midir. Bir farklı isimde tarih daha yazıyor. Alış 20 kasım ise o 21 ya da 22 kasım mi ne

Mahkeme açılmış diye ,hisse zıpladı...hayırlısı

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. Yrin duser amk kagit

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 206/341 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •