Sayfa 227/341 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    bence çıkar işçiler fabrika eski durumuna gelmiş olacaktır.
    Anladım , kafam karıştı epey, işçilerin de tazminatları verilmişti . Hocam sizce senelerce süründürür mü yipte? Trade yapıp geri mi gelsem diyorum

2. Tamam da adalete inancımız kalmamış onu anladıkta,bütün şirketler aynı değil ki!Bu haksızlık olmazmı şimdi,sadece bu adamlara mı hizmet edecek kurumlar,bu adamları toplasan hepsini bir petkim yapar mı?Yazık değil mi star da yapıldı,böyle işler yapanları korumak akıl dışı ,kendi bindiği dalı kesmektir!Sonu hüsran olacak bunların Allahın sopası yok,kabre bomboş günahlarla kul haklarıyla girecekler şüphe yok da,bu taraftada azap verilir,vakti vardır,çabuk olmaması büyük bir felaket olacağına işaret!Allah kyk yi korusun!Amiyn!

3. Hevesleri kırmayalım bişey olmazcı tavırlar,kötü manevraları ağırlar,birlikten kuvvet doğar ,dün olduğu gibi bugünde elbet birgün kyk haklı çıkar!İnşaAllah!EvvelAllah!

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    İyi de! kimi kime şikayet ediyorsun!
    Geçmiş te rekor sayıda borsada piyasa söğüşleme operasyonları olmuş ve hepsinde ‘atı alan üsküdarı geçmiş’ ve hepsine ‘yola devam’ olmuş.

Hepsinde yapanın yanına büyük kar kalmış (nadiren göstermelik yatırımlar sadece). Hepside aynı ekolün dokunulmaz adamları.
    Tamam da adalete inancımız kalmamış onu anladıkta,bütün şirketler aynı değil ki!Bu haksızlık olmazmı şimdi,sadece bu adamlara mı hizmet edecek kurumlar,bu adamları toplasan hepsini bir petkim yapar mı?Yazık değil mi star da yapıldı,böyle işler yapanları korumak akıl dışı ,kendi bindiği dalı kesmektir!Sonu hüsran olacak bunların Allahın sopası yok,kabre bomboş günahlarla kul haklarıyla girecekler şüphe yok da,bu taraftada azap verilir,vakti vardır,çabuk olmaması büyük bir felaket olacağına işaret!Allah kyk yi korusun!Amiyn!

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaslar malum genel kurula katılan 1 arkadaş dava açmış 2018 yılında.bende bu yıl süreci başlattım kanunen önce mahekemeye arabulucu için başvurdum.ama netice çıkmadı muhtemelen önümüzdeki hafta izmir asliye ticaret mahkemesine başvuracağım.
    süreç tabiki biraz uzayacaktır.dava açan mehmet beyi telefnla aradım ayrıca mesaj attım ama nezaketen insan döner ama dönmedi.
    ayrıca spk.ya burada paylaştığım dilekçeyide verdim bir snuç çıkmaz bu spk.dan yuzde 100 kusurlu lmasına rağmen.
    Selam cinali bey,"Masak"a şikayet edin,tetikleyici olabilir,bu adamlar bunu istiyor!Berat Albayrak hapis ve yüklü para cezası verdirecekmiş,bugünlerde hassas tavırları var,işe yarayabilir,hatta rica ettirelimde görüşsün,ne çıkar!

6.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    İyi de! kimi kime şikayet ediyorsun!
    Geçmiş te rekor sayıda borsada piyasa söğüşleme operasyonları olmuş ve hepsinde ‘atı alan üsküdarı geçmiş’ ve hepsine ‘yola devam’ olmuş.

Hepsinde yapanın yanına büyük kar kalmış (nadiren göstermelik yatırımlar sadece). Hepside aynı ekolün dokunulmaz adamları.
    Haramlar bir yerden çıkar,bu Allaha inanmakla ilgili,şüphe yok birgün bu adamlarbelasını bulur,haksızlık kimsenin yanına kalmaz ,siz yeterki Allah ve mazlumlar aşkına inanın mücadele edin,atalarımız gibi,Allah hakkı için mücadele edeni hem destekler hemde çok sever! :)..

7. Sodru satış iptali

Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    bence çıkar işçiler fabrika eski durumuna gelmiş olacaktır.
    Sodru satış iptali olacağını nerden duydunuz?

8.  Alıntı Originally Posted by Bigmen99 Yazıyı Oku
    Sodru satış iptali olacağını nerden duydunuz?
    ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/740088
    DOSYALAR:

OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 2019-02-15
    DIL SECIMI
    DIL SECIMI
    TURKCE
    INGILIZCE

YAPILAN ACIKLAMA GUNCELLEME MI? EVET (YES)
    YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? HAYIR (NO)
    KONUYA ILISKIN DAHA ONCE YAPILAN ACIKLAMANIN TARIHI 04.02.2019
    YAPILAN ACIKLAMA ERTELENMIS BIR ACIKLAMA MI? HAYIR (NO)

BILDIRIM ICERIGI

ACIKLAMA SIRKETIMIZIN 21/11/2018 TARIHLI OLAGANUSTU GENEL KURULUNUN 2. VE 3. GUNDEM MADDELERININ IPTALI TALEBIYLE KARSIYAKA ASLIYE TICARET MAHKEMESI NEZDINDE E.2018/750 NO ILE ACILAN DAVADA SIRKETIMIZ CEVAP DILEKCESINI SUNMUS OLUP, GELISMELER HAKKINDA BILGI VERILECEKTIR.

KAMUOYUNA SAYGIYLA ARZ OLUNUR.

|
    YatırımTavsiyesi Değildir.

Sayfa 227/341 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •