Sayfa 247/341 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Hergün ,her işlem öncesinde eşleşmede kalan 1,5. 2 milyonunu son anda siliyorlardı...ilk defa bugün son seansta aynen bıraktı...bak alıcı çok mu mesajı vermek mı istedi?
    Sosyal medyada da nereye kadar gider, yazdık tavana vermedi, kaçırdık fırsatı diyor.
    Kağıt giderken böyle oluyor. 1 hafta önce ben parayı sıfırlasa da bitse bu çile diyordum.

Alıntı Originally Posted by salvadore_xp Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, ben de pazartesi tavan yapar diye düşünüyor, 87 leri görüp ordan döner diye düşünüyorum.
    İnşallah ben hakli çıkarım
    Evet ,belki yarın tavana devam edebilir...ama pazartesi tavanı,yarın 74 olduğuna göre,89 gibidir.Bence 82 yi gösterebilirler, ama yukarısını sanmam...şayet ben 1 liradan alıp, 30 kurullu rakamlardan çıkmamış olsaydım,yarınki tavan fiyatına bin kere şükür ederdim..% 333 kayıptan, %33 zararla çıkmak,mucize olurdu....ama ben her zaman yanlış iş yaparım, o başka.
    Tekrardan hepinize bol kazançlar dilerim,umarım ben yanılırım 1 leri bile geçer...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Evet ,belki yarın tavana devam edebilir...ama pazartesi tavanı,yarın 74 olduğuna göre,89 gibidir.Bence 82 yi gösterebilirler, ama yukarısını sanmam...şayet ben 1 liradan alıp, 30 kurullu rakamlardan çıkmamış olsaydım,yarınki tavan fiyatına bin kere şükür ederdim..% 333 kayıptan, %33 zararla çıkmak,mucize olurdu....ama ben her zaman yanlış iş yaparım, o başka.
    Tekrardan hepinize bol kazançlar dilerim,umarım ben yanılırım 1 leri bile geçer...
    batık kardeş eğer spk.nın açıkladığı 82 kuruşu esas alıyrlarsa genel kurul yapmaya karar vermiş lmalar gerekirdi.
    bunu yapmayıp danıştaya dava ylunu seçtiler.
    eğer bu bir yun değilse genel kurula kimsenin katılmamasısın sağlamak için fiyatın üstünde tutmaları gerekmezmi.
    ayrıca spk.günah çıkarıyr kendi hatasını telafi etmek için yksa başka hisse 5 gün tavan lacak vede bir yaptırım lmayacak buna herkes güler.ben şirketle mahkemede hesaplaşacağım.
    benim öngörüm tutmayabilirde ama p.tesi de tavan lur salı yine artı lup yataya geçer.
    yt.tv.değildir

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    batık kardeş eğer spk.nın açıkladığı 82 kuruşu esas alıyrlarsa genel kurul yapmaya karar vermiş lmalar gerekirdi.
    eğer bu bir yun değilse genel kurula kimsenin katılmamasısın sağlamak için fiyatın üstünde tutmaları gerekmezmi.
    ayrıca spk.günah çıkarıyr kendi hatasını telafi etmek için yksa başka hisse 5 gün tavan lacak vede bir yaptırım lmayacak buna herkes güler.ben şirketle mahkemede hesaplaşacağım.
    benim öngörüm tutmayabilirde ama p.tesi de tavan lur salı yine artı lup yataya geçer.
    yt.tv.değildir
    Spk nin tavanlara tepkisizliği düşündürücü!

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    yt.tv.değildir
    Ben bu borsa da 23 yıldır,hiçbir şey öğrenemedim sevgili cinali.Ne yaptıysam,hep tersi...Genelde hislerimle hareket ederim.Sonuç hüsran ,devlet baba sağ olsun. Bak asyab mağduriyetimiz halen daha devam ediyor,yatırımcısını düşünen devlet...esemin patronu bizi sövüşledi,spk uyudu,sonra da dalgasını geçti. Eplas in patronunun, basmane çukuruna itirazından vazgeçtiğini kendisinden değıl, medyadan öğrendik.sonuç 4 yılllık boşa beklentinin ardından,benim için çoook büyük bir yıkım..yaptırım,maptırım yok.şansın varsa var,yoksa borsa adamın ocağına incir ağacı diktirir.

.

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben bu borsa da 23 yıldır,hiçbir şey öğrenemedim sevgili cinali.Ne yaptıysam,hep tersi...Genelde hislerimle hareket ederim.Sonuç hüsran ,devlet baba sağ olsun. Bak asyab mağduriyetimiz halen daha devam ediyor,yatırımcısını düşünen devlet...esemin patronu bizi sövüşledi,spk uyudu,sonra da dalgasını geçti. Eplas in patronunun, basmane çukuruna itirazından vazgeçtiğini kendisinden değıl, medyadan öğrendik.sonuç 4 yılllık boşa beklentinin ardından,benim için çoook büyük bir yıkım..yaptırım,maptırım yok.şansın varsa var,yoksa borsa adamın ocağına incir ağacı diktirir.

.
    canın sağlsun kardeş para kazanılır yeterki sağlık gitmesin.bende asyabankta devlet mağduruyum.burada belki para kalırsa bize verecekler ama kaç sene geçti bir açıklama yk.

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    canın sağlsun kardeş para kazanılır yeterki sağlık gitmesin.bende asyabankta devlet mağduruyum.burada belki para kalırsa bize verecekler ama kaç sene geçti bir açıklama yk.
    O bende yok be dostum, forumlarda çok yazdım zamanında,bir daha tekrar etmeyeceğim.Bugünün parasıyla 2,5 milyon TL buhar oldu.Kaybedilenleri çıkarmak için krediler çektim,eksiye geçer zarar,ödediğim faizler,geçen zamanlar,giden sağlıklar cabası...Artık son günlerim gibi geliyor bana, hayırlısı...

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    O bende yok be dostum, forumlarda çok yazdım zamanında,bir daha tekrar etmeyeceğim.Bugünün parasıyla 2,5 milyon TL buhar oldu.Kaybedilenleri çıkarmak için krediler çektim,eksiye geçer zarar,ödediğim faizler,geçen zamanlar,giden sağlıklar cabası...Artık son günlerim gibi geliyor bana, hayırlısı...
    Hocam yapma etme, sendeki paranin kusuratiyla işlem yapıyoruz muhtemelen biz. Çok da para kazanmaya ihtiyacın yokmuş, bahsettiğin sermaye bizim için hayal gibi. O meblağ ile ufak kağıtların tahta yapıcısı olursun...
    Ben de açıkçası ana paramın yuzde 50 sini kaybettim. Her girip çıktığım kağıda 2000, 3000tl biraka biraka bu hale geldim. Ama azdan az, çoktan çok gidiyor...

Sayfa 247/341 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •