Sayfa 263/341 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by mhnds06 Yazıyı Oku
    0.31 yataya sarmak için güzel bir rakam değil dostum. 0.30 dan yukarı yaptığı çıkışı tepkisel olarak değerlendiriyorsan zaten alyag takip etmiyorsun sadece grafiğe bakıyorsun demektir. Sen gene kur tabi 0.31 e alarm ama birde 0.82 ye kur bence :) ytd
    Valla 31 i ben gap boşluğundan dolayı yazdım :)) gelir gelmez bilemem, ama dokunacağını ve 0.40 larda yataya saracağını düşünüyorum. bu benim fikrim. olursa varım olmazsa yokum, bu kadar basit

2. Bi halt olmuyacak gibi bu hokkabazdan

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. O paraciklari ne yaptılar güzel soru. Misal alyag karsusandan etiler hissesi aldı, milyonlarca para gitti. Misal karsusan a en son kendi başka şirketlerini satacaklardi spk olmaz dedi. En son karsusan elindeki alyag hisselerini sattı sonu ne oldu meçhul? Paraciklar ordan oraya ordan öbürüne en son cebe sanırım. Tezgahı güzel yere açmışlar. Bu pay alım satım islerinin devirlerinin gönderilen bilançolarının incelenmesi lazım bence. O zaman atı da olsa jeti de olsa Üsküdarı geçemez. Fırsat verenler göz yummasalar adil bir ortam olsa zaten böyle işler olmaz. Adamların muhasebecisine allah kolaylık versin. Çok karmaşık işler, nasıl çıkıyorsa o işin altından helal olsun. İlerde şirket kurarsam iki katı maaş teklif edip transfer edecegim arkadaşı :) ytd

4.  Alıntı Originally Posted by mhnds06 Yazıyı Oku
    O paraciklari ne yaptılar güzel soru. Misal alyag karsusandan etiler hissesi aldı, milyonlarca para gitti. Misal karsusan a en son kendi başka şirketlerini satacaklardi spk olmaz dedi. En son karsusan elindeki alyag hisselerini sattı sonu ne oldu meçhul? Paraciklar ordan oraya ordan öbürüne en son cebe sanırım. Tezgahı güzel yere açmışlar. Bu pay alım satım islerinin devirlerinin gönderilen bilançolarının incelenmesi lazım bence. O zaman atı da olsa jeti de olsa Üsküdarı geçemez. Fırsat verenler göz yummasalar adil bir ortam olsa zaten böyle işler olmaz. Adamların muhasebecisine allah kolaylık versin. Çok karmaşık işler, nasıl çıkıyorsa o işin altından helal olsun. İlerde şirket kurarsam iki katı maaş teklif edip transfer edecegim arkadaşı :) ytd
    Etiler hissesine giden paralar ayrı durum. Bu yukarıdaki kısa sürede eriyen 130 milyonluk hesabın İ çinde yok. Etiler’in bilançoya eksi olarak yansımadı çok daha önceki evre.

Etiler in %50 hissesine ozamanın parası 35 milyona yakın (12 milyon dolar ediyordu ozaman) para yatırdılar. Ama Etiler’in özsernayesi 10 milyon dahi olmadığı için Etiler’in %50 si Alyağ bilançosuna yaklaşık 5 milyon civarında etki etti. Yani burdandan da bilançoda yaklaşık 30 milyon gibi büyük eksilme olmuştu vakti z*****nda.

Ayrıca alyağa yüksek flyatlardan saldırdıkları Etiler’de her dönem zarar etti durdu, ortaklığa hep eksi katkısı oldu. Oysa o paracıklarla alyağa artı katacak neler yapılırdı neler...

Nerden bakarsan bak, mübarek adamlar şirketin sürekli özsrrnayesini eksiltmrk için yönetim mucizeleri gerçekleştiriyor!

5. kap açıklaması: Şirketimize ve Bağlı ortaklığımıza ait İzmir A.O.S.B. de bulunan varlıkların satış sürecinden itibaren, şirketimizin ve bağlı ortaklığımızın banka borçları, ticari borçları ve insan kaynakları yükümlülükleri olarak yaklaşık 152 milyon TL seviyesinde borç kapatımı yapılmıştır.
    Kamuoyuna Saygılarımızla arz ederiz.

6.  Alıntı Originally Posted by SarıKanarya Yazıyı Oku
    kap açıklaması: Şirketimize ve Bağlı ortaklığımıza ait İzmir A.O.S.B. de bulunan varlıkların satış sürecinden itibaren, şirketimizin ve bağlı ortaklığımızın banka borçları, ticari borçları ve insan kaynakları yükümlülükleri olarak yaklaşık 152 milyon TL seviyesinde borç kapatımı yapılmıştır.
    Kamuoyuna Saygılarımızla arz ederiz.
    Bu kadar ödeme yapılmış olabilir.
    Neden bunu yayınlama gereği niye duydular acaba?
    Bu kısa sürede eriyip yok olan büyük miktarın karşılığı değil. Eriyen miktar zarardan olmuş. Ve ödemeler büyük miktarda özsermaye erimesini açıklayamaz. Kaynağı ve nedeni olamaz, biraz muhasebe işini bilen bunu görebilir

7. Bilineni neden bir daha açıklama gereği duydular acaba? Bariz bir şekilde dümenler dönüyor. Aciklayacaksan adam gibi şüpheli alacakların kimlerden kaç milyon olduğunu açıkla. Mail de attık sirkete yazılı da başvurduk cevap veren çıkmadı? Bu haber ile tahta da oynanan oyunlara alet mi oluyorsunuz? Yoksa zaten oyunu siz mi kuruyorsunuz? Adınıza açılan davalar yetmedi yenileri de mi olsun istiyorsunuz? Nasıl ki İnternet'e arama yapınca daha önce yediğiniz naneler çıkıyorsa ilerde bunlar da eklenecek, suç hirsizda değil hırsıza anahtarı verende. Borsa simsarlarinin borsa da kaç şirketi var? Hey allahım zihniyete bak, sonra dolar almayın borsa da yatırım yapın? Siyasete de girmeyim ama sen doları ucuzken vatandaşa saattir sonra borsaya yönlendir sonra dolar uçsun borsaya gireni spek ler çarpsın. Eee ne oldu istanbul ankara? Sayın sayın oyları bi daha sayın. Bu kafayla sonraki seçimlerde de çok sayarsiniz daha. İnsanları yonlendiriyorsunuz madem bi bakın bunca insan neden tepkili diye. Ytd.

8. Velhasılı kelam sizde bende bizlerde biliyoruzki bunlarda alicengiz oyunu bitmez, burda da o oyunlardan birini sergiliyorlar, bende bunu söylüyorum işte...
    Ben bunu bilanço vs bakmadan grafik ve tecrübemle yorumluyorum, Eee sizde bilançolara vs bakarak yorumluyorsunuz...
    Böyle dipte yakaladımı bende gözüm kapalı olarak vakti zamanı geldimi atlarım dedim...
    Bu adamlar ne battı, ne bitti, nede kayboldu...
    Yukarıdan alan arkadaşlar bunun cefasını çekiyor, anlıyorum allah sabır versin. Belki benim bu yorumumla zararına korkup satıp çıkmayacak sabredecek, oda kazanacak. Kusura bakmayın ama benim gibi yeni girecek arkadaşlar da bunu değerlendirecektir.
    Ayrıca siyasi yorumlarla da işim olmaz, kim kime kızmış, kim kime tepki göstermiş. kim kimi istiyormuş yada istemiyormuş banane bunlardan, ben üç beş kuruşumu nerde nasıl değerlendiririm onun peşindeyim... bakarım piyasa şartlarına, altınmı ? alırım satarım, dövizmi? alırım satarım, hisse senedimi * alırım satarım...

Sayfa 263/341 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •