Sayfa 281/341 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Spk.gecmis çağrıları halletmeden bunlara izin veririm vermez pisliklerini bir temizle
    Bakalım sonra bakarız.
    İmtiyazla zaten gidecekti

2. Yav bunlar asıl işleri olan yağ işini sürdüremediler .maden ve enerji işini nasıl becerecekler.bir sene de böyle oyalarlar sonra da bunu da beceremedik deyip kapıya kilitmi vuracaklar.bakalım spk bu numarayı yicek mi.

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Öagrı falan hikaye geçmişte yerine getirlmemiş prosüdürler spk tarafından yaptırışıyo ..
    Sonra küm piyasada 50.60 70 kuruşlardan satabilirken 40 kuruştan çagrıya uysun ..
    Bizi ilgilendiren bi durum deyil ..benim diyer göz altı hissemdede böyle bi durum var ...
    Yolumuz kızıl elma devaaaam...ytd

4. Son haberi kullanıp fiyatı yükseltecekler sonrada bedelli patlatacaklar galiba

5. İlk etepta 63 direncini geçemedik ..
    Grafiklerde şişti sanırım ..
    Bi geri çekilme iyi olur ...güzel grafikten güzel karlar oluşur ..olası geri çekilmeyi çok normal karşılarım hatta maliyet düşürmek için fırsat olur ..
    Yazdıklarım hayal ürünüdür beni baglar ...

Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    İlk etepta 63 direncini geçemedik ..
    Grafiklerde şişti sanırım ..
    Bi geri çekilme iyi olur ...güzel grafikten güzel karlar oluşur ..olası geri çekilmeyi çok normal karşılarım hatta maliyet düşürmek için fırsat olur ..
    Yazdıklarım hayal ürünüdür beni baglar ...
    Butur hisselerde grafik işlerimi kardeş
    İmtiyaz kalkacak ama içi boş şirketin bu değer bile iyi imtiyaz kalkma ihtimaline karşı belki patron yancilara hisse aldırmış olabilir.
    İçi boş da olsa şirketi kaptırmak istemez.
    Son kap açıklaması duruşma tarihini niye açıkladı hiç gereği yoktu ama.
    Genel kurul kararı iptal olursa ne olacak
    Mahkeme danışıklı gibi geldi bana.
    Bu emre Cihangir güven vermiyor genel kurul iptal olursa 114 de iptal olmazmi
    Nasıl bir dava vede avukatlık anlayışı
    Yy.tv.deg

Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Son haberi kullanıp fiyatı yükseltecekler sonrada bedelli patlatacaklar galiba

Yıllardır,gözaltı hisselerinde bu haberler yazılır,altına da gözaltı hisselerinde bedelli sermaye arttırımı olmaz,yazarlar....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Butur hisselerde grafik işlerimi kardeş
    İmtiyaz kalkacak ama içi boş şirketin bu değer bile iyi imtiyaz kalkma ihtimaline karşı belki patron yancilara hisse aldırmış olabilir.
    İçi boş da olsa şirketi kaptırmak istemez.
    Son kap açıklaması duruşma tarihini niye açıkladı hiç gereği yoktu ama.
    Genel kurul kararı iptal olursa ne olacak
    Mahkeme danışıklı gibi geldi bana.
    Bu emre Cihangir güven vermiyor genel kurul iptal olursa 114 de iptal olmazmi
    Nasıl bir dava vede avukatlık anlayışı
    Yy.tv.deg
    Dogru söylüyosun haklısın ..
    Ama inan bunlarla ilgilenmiyorum türkiyedeki halka açık şirketlerin çogunun içi boş ..abidik gubidik davalar saçma sapan sermeya artırım azaltım talepleri ..kottan bile çıkmak isteyen okadar çok şirket var korkudan muracat bile edemiyolar ...adelet yok korku hakim ..2019 konkorda larla geçti ..2020 de yüzde 5 artması bekleniyo iflasların...v.s
    Bak ben teknikciyim grafik okurum ..
    Alırkende yazıyorum hepberaber nemalanalım diye ..
    Dirençler önemli ..
    Dirençlerden geri çekilmeler ky paniklemesi dahada önemli buralarda teknik çalıştıralım ..
    Dirençlerde satalım destek 2. Dönüşleri tekrar yakalayalım kafasındayım ben...
    Bu konuda mutabık kalalım ..ok ytd

Sayfa 281/341 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •