Sayfa 287/341 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Yapacak gibi duruyor...şu an tavanda 1463000 bekleyeni var. 2 yıl önce bizleri baya perişan etmişti.1.20 lerden 40 kuruşlara şelale gibi gelmişti.borcu var,ödesin ....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Tavanda 4286073 lot bekliyor maşallah diyelim...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Bazı bildirimlerle hisse fiyatını Spk nın belirlediği “zorunlu hisse geri alım fiyatının” üstüne atıp, sonra gereken zorunlu hisse geri alım programını başlatıp, davalara son verebilirler diye düşünüyorum.. Hisse işlem fiyatını “zorunlu geri alım fiyatının” biraz yukarısında tutarlarsa zaten süresi içinde herjes tahtada işlemi tercih edeceğinden, şirketin zorunlu hisse geri alım maliyeti de ortadan kalkar sanırım.

Sanırım davalarla spk ile zıtlaşmaya devam ederek spk nın uğraşacağı davalar takip işleri üretmenin, bir çok farklı konu ve durumda kendileri için yeni zorluklar veya yaptırımlara neden olabileceğinin onlarda farkında....

4. Hisse geri alım fiyatı nedir, varmı bilginiz.. Bence en önemli beklenti şirketin madencilik alanındada faaliyet gösterecek olmasıdır..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. kaça kadar gider acep? bilgisi olan var mıdır

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir bilsek....Ama ben dahil 2 yıl önce kadar çok kişinin canını yakmıştı...İnşallah kendini affettirir, hatta sevindirir.Yıllardır bekliyoruz...

.

7. 90 kuruştan en yüksek ben sattım zannetmiştim...
    Erken vermişiz ..
    Benden alanda hayrını görsün..ytd

Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    90 kuruştan en yüksek ben sattım zannetmiştim...
    Erken vermişiz ..
    Benden alanda hayrını görsün..ytd
    Üzüldüm kardeşim. İnşallah başka yerden çıkartırsın...Ben de geçen hafta ekizi 8.88 den verdim.nerdeyse 2 kat daha gitti...geçen hafta çarşamba günü bir salladılar ,panik yaptırıp aldılar...nasip...

Sayfa 287/341 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •