Sayfa 307/341 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Sinan Kağan DENİZ Yazıyı Oku
    Ruhsat alındı. Şimdi faaliyet zamanı.
    Bedelli iptal edilirken ruhsat onayından sonra yeniden başvuru yapılacağı yazıyordu. Umarım yeniden bedelli başvurusu yapılmaz. Zira faaliyet için gerekli araçları finanse edecek kaynak Etiler'in satışından gelmiştir. Tahtanın da artık yürümesi lazım. 3.60'lardan geldiği yer kabul edilebilir değil.
    Almad Foseptik çukuru gibi bir düştük çıkamıyoruz. Kararlıyım ya bu çukurda öleceğim. Yada bu çukuru kurutacağım.

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yazdıklarımdan Anladığınız, Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. netim Kurulumuz 14.09.2021 tarihinde yaptığı toplantıda;
    1-) Şirketimizin Tekirdağ İli, Malkara İlçesinde bulunan ve Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'ndan (TMSF) ihale yoluyla satın
    almış olduğu maden sahası bölgesinde bulunan ve aşağıda detayı verilen parselin mülk sahibinden satın alınmasına,
    - Tekirdağ İli, Malkara İlçesi, İbrice Mahallesi, Sıvatlar Mevkii 107 Parselde kayıtlı toplam 22.500 m2'nin 27/40 (%67,5)
    Hissesine tekabül eden 15.187,50 m2'lik Tarla niteliğindeki taşınmazın toplam 700.000 TL bedelle satın alınmasına,
    2-) Şirketimizin satın almış olduğu taşınmazın, SPK'nın (II-23.3) Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği
    çerçevesinde değerlendirilmesi sonucu satın alma işleminin önemli nitelikte işlem olmadığına,
    oy birliği ile karar verilmiştir.

3.  Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Tmsf den maden alınmış..burda 39
    Milyon ton rezerv var deniliyordu..hesap kitap yapınca uçuk rakamlar çıkıyor..
    Yha yüzeye yakın bölümde leonardit de vardır, Çanakkale Çan da fosil power diye bir şirket Tarım da çiftçilere satıyor bu ürünü.. olgunlasmamis linyit daha da değerli yüzeye yakın oluyor. Bir kap bekleniyor leonardit çıkarmaya başladık bu kadar

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bu adamlar neden ısrarla her gün tabana 1 milyon lot alış giriyor arkadaşlar nasıl yorumluyorsunuz bunu? Bu hissede çürüyene,ömrün yettiği kadar bekleyeceğim klnmadaki gibi bir hareket bekliyorum faaliyet alanında dibi gördü kömür fiyatları ortada,sahadaki rezerv belli ve daha ne sürprizler çıkacak belli değil.kağıt 20 yıldır yatayda,ben kazanamazsam nuride hayrını göremesin.

5. bence buradaki hareket bedelliden sonra başlar tabii bedelli kabul edilirse, mübarek kardeşlerin etiler inci büfeden sonra almad yağ onur meselesidir , eğer sağ salim bedelli yapar şirketi faaliyete başlatır . yakın izleme pazarından çıkarırsa satış işlemine başlatırsa nureddin çevik bir daha böyle çetrefilli işlerin işine gireceğini zannetmiyorum, inşaallah buraya yatırım yapan biz ve kardeşler için hayırlısı olur , bu adamların art niyetli olmadıklarını tabii herkes gibi ilk önce kendilerini düşünecekler....
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

6. ben yatırımımı yaptım bekliyorum tabii cüzi rakamlara sonuç olarak borsada en son noktada bu şirket hissesi...herkese iyi pazarlar...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

7. hayırlı olsun

8. Allah utandirmasin pazartesi salı gerçekleşir muhtemelen,artık faaliyet zamanı

Sayfa 307/341 İlkİlk ... 207257297305306307308309317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •