Sayfa 329/341 İlkİlk ... 229279319327328329330331339 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    devir tamam şimdi çuf çuf zamanı
    Açılış ve Toplantı Başkanlığının oluşturulması.
    2 - Şirketimizin sermayesinin tamamına sahip olduğu bağlı ortaklığı Altınyağ Biodizel Petrol Ürünleri Enerji Üretim A.Ş.'nin (Altınyağ Biodizel), 15.000.000 TL tutarındaki ödenmiş sermayesinin %100'üne sahip olduğu Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Gürtaş) sermayesini temsil eden 15.000.000 adet, 15.000.000 TL nominal değerindeki paylarının tamamının 80.000.000 TL bedelle yönetim kurulu başkanımız Mehmed Nureddin ÇEVİK'e devredilmesine ilişkin olarak, SPK'nın II.23.3 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği hükümleri çerçevesinde, ayrılma hakkının pay başına işlemin ilk kez kamuya açıklandığı tarihten önceki son altı aylık dönem içinde borsada oluşan "günlük düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması" olan (1 Lot = 100 Adet Pay için) 3,50 TL (ÜçTürkLirası, Elli Kuruş) fiyat üzerinden kullanımına ilişkin Genel Kurul'a bilgi verilmesi.
    3 - Şirketimizin sermayesinin tamamına sahip olduğu bağlı ortaklığı Altınyağ Biodizel Petrol Ürünleri Enerji Üretim A.Ş.'nin (Altınyağ Biodizel), 15.000.000 TL tutarındaki ödenmiş sermayesinin %100'üne sahip olduğu Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin (Gürtaş) sermayesini temsil eden 15.000.000 adet, 15.000.000 TL nominal değerindeki paylarının tamamının 80.000.000 TL bedelle yönetim kurulu başkanımız Mehmed Nureddin ÇEVİK'e devredilmesine ilişkin pay devir işleminin Genel Kurul'un onayına sunulması.
    4 - 3'üncü maddede yapılan oylama sonucunda ayrılma hakkı kullanımından dolayı Şirketimizin katlanacağı maliyet tutarının 25.000.000 Türk Lirasını geçeceğinin anlaşılması durumunda işlemden vazgeçilmesinin Genel Kurulun onayına sunulması.
    5 - Dilek ve temenniler.

2. lokomatif iyise çuf çuf iyi olur..........
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    lokomatif iyise çuf çuf iyi olur..........
    yok yok fikrimi değiştirdim bu patrona kalmış aşağıda olur yukarıda ben kaçar .fazlasını beklemek gereksiz..yatırım tavsiyesi değil. sadece hayaldi.

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu şirket ve hissenin akıbeti Allah’ın bir takdiri işte! Hersey mukadderat! Mübarek işlere vesile..

Mübarek adamların yönetimindeki bütün şirket ve hisseler hep “aynı mübarek döngü içinde” dip olmuşturlar...

Mübarek bir mukaderratla şirketin içi boşalmış, şirket pasifize olmuş, hisseler dip olmuş. Mübarek dualarla hisseler tekrar dipten toplanınca, şirkette mübarek marifetler ile işler ve hissede mübarek harekatlar başlar. Hersey mukadderat....
    ne güzelde açıklamış

5.  Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    M alyağ yağlı kazık gibidir tutmaya gelmez tutamazsın atmaya gelmez atamazsın...teknik felen işlemez sulu bir bok gibidir...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    buda geçmişten alıntı sanki haklı gibi

6. Çevik kardesler zor kazandırır
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7. neye el atsam al takke ver külah bahtı kara ben..

8. 5.50 dokunup yön yukarı diye hayal kurdum olurmu acaba..

Sayfa 329/341 İlkİlk ... 229279319327328329330331339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •