Sayfa 38/341 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 2722 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    KAYHAN bey tekrar yazıyorum. ben kızarak veya size karşı yazmıyorum. arkadaş veya sohbet ortamında bilgi paylaşımı yapmak için yazdım. kesinlikle kızdığımı veya sizi spek adamı olarak itham ettiğimi sanmayın lütfen
    Kızmak falan yok, zaten kırılmadığımı ama millet bu adam ne ayak demesin diye açıklama yaptığımı belirtmiştim :) şu haliyle siz de haklısınız ben de haklıyım. siz yeni bir olaydan bahsetmişsiniz ygyo ile ilgili benimkisi 2015 yılında....ama her ikisi de doğru bilgi...:)Selamlar, bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    alırsa verirsin. adamlar 2 milyon TL. Yİ BULURSA SATIŞTAN VAZGEÇERİM DEMİŞ. satıştan vazgeçtim derse 35 kuruşa satarsınız kağıtlarınızı. boş boş gevezelik yapılıor burada
    kimin gevezeli yaptığı belli pldu ben 0.686 tan şirkete verdim genel kurula katılarak siz yarın 60 kuruştanmı satarınız yksa 10 kuruştanmı satarsınız.yazmış olmak için yazanlardansınız belli birde alıntı yapıyrun hangi bilgiyle cevap veriyrsun.
    Allah size yardım etsin ne diyeyim katıl 68 den şirkete ver 60 kuruştan bugün alabilirdin bu farkı görmek için alim lmaya gerek yk.

3. 68 den satanlar bugün 60 dan alabilirdi. Onlar bile bu büyük farka rağmen şirkete tekrar güvenip almıyorlar ise, vay halimize.

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ergertem Yazıyı Oku
    68 den satanlar bugün 60 dan alabilirdi. Onlar bile bu büyük farka rağmen şirkete tekrar güvenip almıyorlar ise, vay halimize.
    68 lerden satışlar henüz yapılmadı...şirket aracı kurumu falan bildirecek şu günden itibaren virmanlayın diyecek.

7. Kayahan bey siz ne yaptınız hissenizi ben anlayamadım toplantıda imzanız var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by kenanerdin45 Yazıyı Oku
    Kayahan bey siz ne yaptınız hissenizi ben anlayamadım toplantıda imzanız var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hisseler şu anda bende duruyor.kurulda ret kararı verdim, şirket hisselerinizi 0.68 kuruştan şuraya virmanlayabilirsiniz deyince virmanlayip bir gün sonra paramı alacağım
    Ama şu anda hisseler bende, haber gelince virmanlayip virmanlamamak benim insiyatifimde.yani ayrılma hakkım var.

Sayfa 38/341 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •