Sayfa 51/341 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Altunizade

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. http://www.altinyag.com.tr/images/20171228184632897.jpg
    Güzel haber kap a da düşse bari

3.  Alıntı Originally Posted by gfbalex Yazıyı Oku
    Sayın gfbalex buralarda yenisiniz galiba. Bu haber bir yıllık. Sizden önce bunu yeni zannedip paylaşan bir çok arkadaşımız oldu. Alyag sitesinde yaklaşık bir yıldır bulunuz bu açıklama. Mubareklerin biz değerli kazalara pardon özür diliyorum yatırımcılara vaatleri umut pompalamalari bir yıldır hiç bitmedi ama bir yıldır bu haberlerle 1.50 lerden 55 kurumlara geldik. 1.50 leri göreceğimizi ben sanmıyorum ama yaklaşsa bari. Batak kağıtlar ne uçuk fiyatları görüyor. Bu sermayesinden fazla duran varlık satışı yaptı. Ters köşe

4.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    Sayın gfbalex buralarda yenisiniz galiba. Bu haber bir yıllık. Sizden önce bunu yeni zannedip paylaşan bir çok arkadaşımız oldu. Alyag sitesinde yaklaşık bir yıldır bulunuz bu açıklama. Mubareklerin biz değerli kazalara pardon özür diliyorum yatırımcılara vaatleri umut pompalamalari bir yıldır hiç bitmedi ama bir yıldır bu haberlerle 1.50 lerden 55 kurumlara geldik. 1.50 leri göreceğimizi ben sanmıyorum ama yaklaşsa bari. Batak kağıtlar ne uçuk fiyatları görüyor. Bu sermayesinden fazla duran varlık satışı yaptı. Ters köşe
    Eyvallah teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Alf hoca kac lotun vardı sattın heralde kacdan
    30.000 lot vardı 0,62 maliyetli baktım olağan dışı hacim var elindeki hisseleri boşaltıyorlar sattım 1,11
    ancak yukarı trendin devamı gelecektir.bende tekrar katılırım belki sn para paranın dediği gibi ilk çeyrek bilanço beklenebilir.Bu kadar yatırım elbette iyi bilanço verecek zamanla
    YatırımTavsiyesi Değildir.

6. bu işler nasip kısmet işi. birazda speğin nerede frenleyeceğini kestirebilmek. elimde 30 ar bin lot alyag avod vardı. ikisininde maliyeti yüksek idi. avodları 090 ve 080 den zararına sattım. 5 bin lot kalmıştı. çoğunu ortalama düşsün yakında hareket başlar diye alyag a ve birazda rheag a aktardım. (tarihi hata daldan dala atlamaktır bence borsada) avodun öğlen arası maden haberi düştüğünü gördüm. tüh direk tavan açar dedim ama 075 açtı. sonra 071 e kadar saldı. %8 lerde 10 dakika kadar oyalandı. k. yatırımcı gibi düşündüm ve spek götürecek olsa salakmı öğlen arası haber düşsün. kağıt günü tavanda kapatır akşama haber düşer yine tavan açar ve kimseye aşağılardan mal kaptırmaz deyip geri avoda zıplamadım. elimdeki 5 bin lotuda 1.50 den satıp kurtuldum ohhh dedim. ama kağıt 3.20 yi gördü. hadi gelde sat şimdi alyag ı buralardan maliyet 1.16

7.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    bu işler nasip kısmet işi. birazda speğin nerede frenleyeceğini kestirebilmek. elimde 30 ar bin lot alyag avod vardı. ikisininde maliyeti yüksek idi. avodları 090 ve 080 den zararına sattım. 5 bin lot kalmıştı. çoğunu ortalama düşsün yakında hareket başlar diye alyag a ve birazda rheag a aktardım. (tarihi hata daldan dala atlamaktır bence borsada) avodun öğlen arası maden haberi düştüğünü gördüm. tüh direk tavan açar dedim ama 075 açtı. sonra 071 e kadar saldı. %8 lerde 10 dakika kadar oyalandı. k. yatırımcı gibi düşündüm ve spek götürecek olsa salakmı öğlen arası haber düşsün. kağıt günü tavanda kapatır akşama haber düşer yine tavan açar ve kimseye aşağılardan mal kaptırmaz deyip geri avoda zıplamadım. elimdeki 5 bin lotuda 1.50 den satıp kurtuldum ohhh dedim. ama kağıt 3.20 yi gördü. hadi gelde sat şimdi alyag ı buralardan maliyet 1.16
    Haklısın ancak alyag hareketi hepaynı 0,6x - 1,2x ne sermaye arttırıyor ne temettü veriyor.bu yüzden al yıllarca bekle yatırımı olmaz.patronla paralel hareket etmeye çalışcan maalesef.TACTR (tarım sektoru) de alyagla birlikte harekete başladı ama halen tavan
    YatırımTavsiyesi Değildir.

alım satım yapan aracı kurumlar hangileri acaba?

Sayfa 51/341 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •