Sayfa 52/341 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Ali baba ve kırk haramiler

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bi arkadaş yazmış (dünü kast ederek) endeks artı olaydı tavan olurdu. malesef sende daha mübarekleri tanımamışsın sayın arkadaşım. al sana endeks %85 artıda. malyag %9 eksi 091 yani alyag fiyatlamasının endeksle alakası yok. keyfiyet önemli. hadi kaldırayım der kaldırır. indiriyorum der indirir. inşallah birisi de bir gün onun eline verir keyfi keyfii

3. Taban yapacak almayın mübarekler tam..... Kucağına birakırlar adamın

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. BİR SAAT ÖNCEKİ KAP AÇIKLAMASI İYİMİ KÖTÜMÜ????:Sad::whistling::wu:

Şirketimiz Altınyağ Kombinaları A.Ş ve bağlı ortaklığımız Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin leasing ve proje finansmanı çerçevesinde oluşan borcunun ödenmesi ve kapanması için Türkiye Finans Katılım Bankası - Altınyağ Kombinaları A.Ş - Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Yakamoz Yağ San. ve Tic. A.Ş. arasında 07/12/2018 tarihine kadar 4 lü protokol imzalanması öngörülmektedir. İşbu protokolün tahminin tutarı 6.775.000 USD + 4.500.000 TL dir.

Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

Saygılarımızla.

GELEN PARAYI BANKA BORCU ÖDEDİK ALLEM ETTİK KULLEM ETTİK ELDE KALDI SIFIR DEMEYE HAZIRLANDIKLARI İÇİN ÜZÜLSEKMİ YOKSA ARTIK TOKATÇILARIN BORÇSUZ BİR ŞİRKETİ OLDU DİYE SEVİNSEKMİ :drunk:

borçsuz şirket her zaman iyidir,paran varsa borcunu ödersin kurtulursun. Sonuçta bu borç sana babanın hayrına değil faizle verilir faizden kanını emer, ödersin gelirlerin sana kalır kâr yazarsın. Ben ödenmesinin iyi olduğunu düşünüyorum borçsuz elindeki sermaye ile yatırım yapan ulusoy elektrikin durumu ortada temettü de veriyor bedelsizde yapıyor daha önce ondanda hissem vardı korkup sattık kardan zarar ettik.

6.  Alıntı Originally Posted by seljuk11 Yazıyı Oku
    borçsuz şirket her zaman iyidir,paran varsa borcunu ödersin kurtulursun. Sonuçta bu borç sana babanın hayrına değil faizle verilir faizden kanını emer, ödersin gelirlerin sana kalır kâr yazarsın. Ben ödenmesinin iyi olduğunu düşünüyorum borçsuz elindeki sermaye ile yatırım yapan ulusoy elektrikin durumu ortada temettü de veriyor bedelsizde yapıyor daha önce ondanda hissem vardı korkup sattık kardan zarar ettik.
    Faiz ödemekten iyidir aslında ama leasing yaptığı zamanki faiz daha düşüktür muhtemelen. böyle durumda taksitleri düşük faizle ödemek varken neden nakit yatırımını buraya harcıyorsun gereksiz bir işlem sanki . izleyip görücez
    YatırımTavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Taban yapacak almayın mübarekler tam..... Kucağına birakırlar adamın

Nerden vardın bu kanıya
    YatırımTavsiyesi Değildir.

8. Mal dağıtım yapıyor, devamlı..

Sayfa 52/341 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •