Sayfa 174/341 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim kardeşim. İzmirdeki fabrikasında hep sanayi yağı üretmiş demek,bilmiyordum ilginç geldi bana...ne tür yağ üretmiş biliyorsan yazar mısın sana zahmet...bir de birisi burada şokta bunların yağları satılıyordu,bunlardan nefret ediyorum dememiş mıydı ?

..
    izmirin en eski pamuk çekirdeğinden üretmiş olduğu pamuk yağı ve küspesi üretirdi ve bütün ege bölgesine hihap ederdi pamuk çekirdeği bittiği zaman ayçiçeği yağı üretirdi izmirin en zengin ve köklü firmalarından birisi idi malesef şartlar ne duruma gelmiş acıyorum.bir zamanlar bizlerde mal veririrdik hatta mal göndermeden avaslar verirdi hatta yıl sonu prim bile verirdi.nacizane bendede vardı daha evvel çıkmıştım.kalanlara bol şanslar dilerim inşallah zararsız ve kazançlı çıkarsınız.bu yazdıklarım y.tavsiyesi .değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim kardeşim. İzmirdeki fabrikasında hep sanayi yağı üretmiş demek,bilmiyordum ilginç geldi bana...ne tür yağ üretmiş biliyorsan yazar mısın sana zahmet...bir de birisi burada şokta bunların yağları satılıyordu,bunlardan nefret ediyorum dememiş mıydı ?

..
    Lio yağ için demiştim onu. Ayrıca egs holding de var tahtası kapanan, İzmirli şirket. Bunlar yüzünden nerdeyse İzmirden nefret edecem demiştim.

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

4. Soz mitti...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Soz mitti...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Söz daha yeni başlıyor...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Bugün 43 kapatacağız herhalde.umarın tavan olur tabii,ı başka...

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaz gasteci yaz, birileri bizimle dalga geçiyor...Sende deki,son gülen iyi güler miş

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sevgili sinek ağbi, hadi 49 u da göster.bari anlık tavan görelim bakalım. 😉

Sayfa 174/341 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •