Sayfa 340/341 İlkİlk ... 240290330338339340341 SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

haftalıkta 6.12 desteğini 6.09 il gördü..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. 26/12/2023 - 26/12/2023 tarihinde ALTINYAĞ MADENCİLİK VE ENERJİ YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 6,43 -
    6,48 TL fiyat aralığından 500.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca
    /ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte ALTINYAĞ MADENCİLİK VE ENERJİ YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    sermayesindeki paylarım/oy haklarım 26/12/2023 tarihi itibariyle %41,45 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin
    detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

3. Yönetim Kurulumuz 28.12.2023 tarihinde yaptığı toplantıda;

1) Şirketimizin aktifinde kayıtlı bulunan ve yatırım amaçlı olarak satın alınmış olan;

-İzmir İli, Kemalpaşa İlçesi, Aşağı Yenmiş Mahallesi, Söğütçük Mevki, 162 Ada, 5-6-7 Parsellerde kayıtlı toplam 8.362,65 m2 arsanın 85.000.000 TL+KDV satış bedelinden az olmamak üzere satılmasına,

-İzmir İli, Kemalpaşa İlçesi, Aşağı Yenmiş Mahallesi, 163 Ada, 1 Parselde kayıtlı 2.851,52 m2 arsanın 26.000 000 TL+KDV satış bedelinden az olmamak üzere satılmasına,

2)Şirketimizin yatırım amaçlı elde tutulan Arsalarının satışından elde edilecek fon kaynağının, Şirketimizin Yenilenebilir Enerji Kaynağı yatırımlarında kullanılmasına, oy birliği

22 Kasımdan bu yana grip olmuş, gözü toprağa bakıyordu.. biri hapşırdı, diğeri de çok yaşa dedi.. günlükteki teknik analizi böyle
    (aslına bu yorum bile almada çok)

haftalıklar halen ne yapacağı belirsiz bir şekilde durmaya devam ediyor.. günlükte hapşırdıktan sonra 6.90 üzerine çıkması ile mevcut belirsizliği bir nebze giderebilir..adam olacak çocuk oldukça yukarıda kaldı.. 7.85 malsız çulsuz izlemede..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    günlükte hapşırdıktan sonra 6.90 üzerine çıkması ile mevcut belirsizliği bir nebze giderebilir..
    fırça atmadan bu işler yürümüyor.. :) nihayetinde dip belli oldu 6.57 üzeri güzel altı üzer.. 6.57 altına düşmedikçe yoruma gerek yok..

6. Sürekli arazi alınıyor. Kömür rezervi açısından stratejik araziler mi acaba. Gerçi kömür işleriyle fazla yüksek bir yere varamaz sanırım. Ancak kaybakları varsa, değerli metal madenciliğine faliyetlerine adım atarsa, ozaman iyi ışıldar.

Wink

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    11 EYLÜL den bu yana kahve desteği üzerinde zıplayıp duruyorsun.İkiz kuleleri mi yıkacaksın..
    almışsın yağı, üzerine sürüm sürüm SÜRÜNÜYORSUN... :) :)

son mesajımdan bu yana hala malsız ve çulsuzum...

nasıl dibine nokta atışı yaptı isem yükselişine de nokta atışı yapacağım..

yağı al SÜRÜNMEYE devam et.. :):)

yazmıyacaktım ama duramadım...pala senin atacağın feykleri ben yerim... ( kahkaha imojisi bile koyamıyorum) :) :) :)

sana Antalya dan Kilise kadar yengeç gibi yan yan hayırlı yolculuklar..

Sayfa 340/341 İlkİlk ... 240290330338339340341 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •