Sayfa 122/341 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 969 - 976 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. arkadaşalr bu yağ şirketleri sahiplerı yüzünden batmışlardır zaten bu hissey alan kardeşler butun kağıtalrı batırmışlardır şirketlın içine boşaltmışlar kuru şirket kalmış kylere bırakmışlar zaten anlamınz gerekırıdı fabrika tamamn satılıyor için ekipnıyla szi hala bimere vs gibilere şikayet ler boş işler bunlar arkadaşlr almıcaksınz bole şirkerinin hisselrnı ondan sonra ağlıyorsun yazık kolay para kazaınlmıyor bu şirkerli 1998 beri tanırım lıo yağda aynı kaderi payaşdı hisse alırken sahıne bakınz önce sahibine bn mudurnu tavuklucuklda battım ondan sonra sahipsız hisse almamya karar verdım görüşlerım kendmı bağlar sadce önerim

Cimere yazilan yazilar aynen ilgili kuruma gondeeiliyor.buraya yazmakla sonuc alinmaz.
    Spk.nin cevabida kaliplasmis yazilardir.
    Cimerw crd.fac.iccin bddk.yi sikayet ettim tutmuslar talebimi spk.ya gondermisller komedei.
    Yeni talep ettim onlar bddk.ya gonderir dediler 2.komedi.
    Spk.ya telefon ettim o talep size degil bddk.ya gitmesi lazim diyorum biz bir bakalim diyorlar 3.komedi devlet kurumlarinin durumu maalesef bu.
    Yani demmem odurki bu islerden sonuc yok gibi.yukarida arkadas ornek vermis hep geri fiteste spk.onceden aldigi bir yatirimci karari varsa soyleyin.
    Yt.tv.degildir.

3. Değerli kardeşim, benimde zamanında nergis holding ve egs holding borsada patlamıştı.

Şükür ondan sonra Bist 50 dışına çıkmadım. Dolayısı ile son 15 senedir hiç bir kağıdım gözaltı pazarına veya pazar dışına atılmıyor.

Nacizane tavsiyem geçmişten ders çıkartıp, Bist 50 dışına çıkmamanız.

Alıntı Originally Posted by berkeburak Yazıyı Oku
    8 senedir dardaneli bekliyorum. Aldığımda 1 doların üstündeydi. Şu an 6-7 tl olsa maliyeti kurtarıcam. Geçen seneler cabası. Birde şimdi alyağımız oldu gözaltında. Kafayı yicem arkadaş. Ben kaçmaya çalıştıkca gözaltı beni kovalıyor. İnşallah tez zamanda güzel haberlerle çıkarız bu lanet olası yerden.Yoksa gerçekten sıkıntı.

YTD. 20 senedir borsada hatırı sayılır parayla yerinde sayan ve borsada geçen yıllarına kahrolan bir ky nin serzenişleridir.🙄

4.  Alıntı Originally Posted by ECHENEIS Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim, benimde zamanında nergis holding ve egs holding borsada patlamıştı.

Şükür ondan sonra Bist 50 dışına çıkmadım. Dolayısı ile son 15 senedir hiç bir kağıdım gözaltı pazarına veya pazar dışına atılmıyor.

Nacizane tavsiyem geçmişten ders çıkartıp, Bist 50 dışına çıkmamanız.
    O halde burada ne aradınız. Geçer iken uğradım deseniz dinlenme tesisimi burası

5. Ben hiç elimde olmayan hissenin sayfasına girip ukala ukala kimseye akıl vermedim. C gurubu veya d gurubun bir hisse almadık. Ama gurubu hisse aldık. Ama sahipleri o.ç. biz ne yapalım

6. Haybeye canınızı sıkmayın olacak olmuştur.. tıraşa lüzüm ihtiyaç yoktur

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

7. Hic hissesi olmayanda buraya yazıyo size ne oluyo giren bize girmis ben sahsen baska sayfaya yazmam

8. Yipe alınma nedeni ğ bendi yani faaliyetsizlik peki bunduurm normale döner mi sizce yeni bir fabrika muhabbeti gerçekleşirse?

Sayfa 122/341 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •