Sayfa 123/341 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 977 - 984 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Daha yeni yapılan bedelli, satış, gelen milyonlar, kapatılan borçlar, kasadaki para ve 1.14 ayrılma hakkı unutturuluyor, milleti keriz yerine koyuyorlar, herkesi uyutuyorlar... Unutma
    ..

2. Spk ky satsın diye tekrar açmış olma ihtimalide yüksek belli bi süre sonra tamamen kottan atabilir çünkü yazdığına göre şirket tamamen boşaltılmış

3. Hissesi olmayanlar virlamaya başlamış çoktan

4. Evet kervan işkencesinden sonra tovbe etmistim forumlara bide Alyag cikti basimiza.Buraya dusen %99 cikamiyorsa fabrika haberide dusse cikartmazlar.Yemin ediyorlar demekki bunlar cikartmamaya.Yoksa dururme sebebi ortadan kalkinca 2 gunde geri almasi lazim.Yanlis mi dusunuyorum?
    Kagida bak ya;
    1- Borclarini kapatiyor( Vay helal guzel oldu bu)
    2-Fabrikayi kizartma tenceresine kadar satti.Spk Nerde resmi olarak yeni fabrika? Evin mutfaginda mi yag uretcen? Kem kum.Kapadim tahtayi.(Duvarlara kafayi vuruyorum)
    3-Alyag aciklama yapiyor.Kapi gibi fabrikayi almak uzereyiz seninde haberin var ,bekci murtazaninda ne kapiyorsun tahtayi?( Oh my goodness..Icim sogudu..)
    4-SPK: Açıyorum ama gözüm ustunde(Hah tuy diktiniz simdi.Ky koruma mod:On .Adamlar bunu istiyor zaten)
    5-Şirket: Bedellide yapariz ...(Yok artik emmanuke)
    Simdi bu sartlar altinda satsak olmaz ,satmasakta olmaz.Beklesek delircez.Satsak cucuk kadar kalmis zaten.1.23 maliyetle 1.14u gordugumde cikmayan kafama tukureyim.Kervan sacimi beyazlatip doktu.Alyag belimi buktu.
    Allahim sana geliyorum.....
    Bu tarz deliren coktur tahminim.Yillardir kullanmiyorum forum morum...icimde patlicak yazmasam.Kervana ettigim beddualar evin bereketini kacirmisti.Kufurlerde gunah katsayimi x12442 yapti.Her turlu zarar....

5. Bunlar neden acıklama yapmıyo ne yapacayız nasıl is ya

6.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Bunlar neden acıklama yapmıyo ne yapacayız nasıl is ya
    Ne açıklaması bekliyorsun?
    Adamlar yönetimlerine aldıkları şirketkerin hepsini (Artı, Atsyh, Etiler, Krsan, Alyağ) bir bir yakın izleme pazarına düşürme başarısını göstermişler! Bu başarının soru nedir acaba!! :)

7. Bunun goz altı pazarına alınma sebebi iflas deyil dikkatini cekerin faliyetsizlikten alındı faliyete devam ederse geldiyi yere doner sadece ozkar fabrikasını aldık calısmaya basladık demeleri yeter

Bir sorum var... bea!

Şirket para kazanmamış. Zarar etmiş. Peki BEDELLİ yapacak parayı PATRONLAR nereden buluyorlar?

Sayfa 123/341 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •