Sayfa 141/341 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Son 1 dakikaya kadar 2m alış vardı. Alın diye yalvarıyorlar yani.

Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

2.  Alıntı Originally Posted by Paraci1 Yazıyı Oku
    Hocam merhaba uzun süredir sizi ve siteyi takip ediyorum yorumlarınız objektif ve tutarlı . Alyağ konusunda soğukkanlı duruşunuz da yatırımcılara destek oluyor , ben takas göremiyorum, satışta girmiyorum , izliyorum kağıdı bir süre. Siz kağıdın geleceği hakkında tam olarak ne düşünüyorsunuz ?
    Borsanın Mantığı hep aynıdır.
    Hisse Yukarı çıkıyorken Birileri Alttan maliyetle topladıkları hisseleri yukarılardan satarlar.
    Patronda keriz değil Elinden bizlerden daha fazla hissesi var maliyet fiyatı ve altından neden satsın. Ancak bizler satarız.
    Hissenin kontrolü elindeolduğu için MUTLAKA VE MUTLAKA yukarı fiyatlara çıkaracak.
    15 gün sonra bedelli var sanırım bunun için yukarı çekmek zorunda. baktı yapamıyor sermaye azaltımı yapar yine 1tlüzerine çeker.

Karar sizlerin.Panik satışları herkese zarar şu anda
    YatırımTavsiyesi Değildir.

Huıkokk

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. taban 0,48 tavan 0,70
    YatırımTavsiyesi Değildir.

5. Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Borsanın Mantığı hep aynıdır.
    Hisse Yukarı çıkıyorken Birileri Alttan maliyetle topladıkları hisseleri yukarılardan satarlar.
    Patronda keriz değil Elinden bizlerden daha fazla hissesi var maliyet fiyatı ve altından neden satsın. Ancak bizler satarız.
    Hissenin kontrolü elindeolduğu için MUTLAKA VE MUTLAKA yukarı fiyatlara çıkaracak.
    15 gün sonra bedelli var sanırım bunun için yukarı çekmek zorunda. baktı yapamıyor sermaye azaltımı yapar yine 1tlüzerine çeker.

Karar sizlerin.Panik satışları herkese zarar şu anda
    Hocam bende onu diyecektim sermaye azaltımı yaparsa bizim lot sayımız azalacağı içim yine 1 in üstüne atması işimize gelir mi ?patronun elinde ne var göremiyorum ama iş sürekli az az topluyor diye atılan takasta görmüştüm ? Kurumlar topluyorsa vardır bir bildikleri diye düşünüyorum 🤔

7. herkes öngörüsünü yazdı herkesin fikirlerine saygı duruyorum . benim düşüncem (tabi ki de yanılıyor olabilirim ) uzun yıllar diğer şirketlerinde ne yaptılarsa bunda da aynısını yapacakları yönünde. adamlar zaten şirketin %86 sı gibi bir rakamı milletin eline verdiler . şimdi keyifle kahvelerini yudumlarlar. artı bir de a grubu hisse de onlarda bizim paralarla yönetici olarak maaşlarını da alırlar . bir baktınız ki bir sonraki bilanço dönemi yönetim giderleri 5 milyon :) kim dur diyecek bu düzene spk mı . onlar da bu işin içinde. şimdi ben neden bunları yazıyorum . bu adamınhissesi yok diye düşünenler olabilir . daha önce yazmıştım bir tartışmanın sonucunda 100 bine yakın lotum var diye . şu son yükselişte 14 bin lot civarında sattım . zararım baya yüksek ortalama 1 in üzerinde anlayacağınız. kafamı çok da takmıyorum etkiliyor mu tabi ki etkiliyor ama hayatımı değiştirecek bir kayıp değil. umarım diğer yatırımcılar da bu tip kağıtlara kendi bütçelerine göre ağırlıklı olarak girmemişlerdir. zaten girdilerse de beklemekten başka yapacak bir şey kalmıyor . en kısa zamanda düzelmesi dileğimle ....

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Huıkokk

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hocam yani iş yavaştan yavaştan topluyor gibi duruyor değil mi ?

Sayfa 141/341 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •