Sayfa 142/341 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by mercedese180 Yazıyı Oku
    herkes öngörüsünü yazdı herkesin fikirlerine saygı duruyorum . benim düşüncem (tabi ki de yanılıyor olabilirim ) uzun yıllar diğer şirketlerinde ne yaptılarsa bunda da aynısını yapacakları yönünde. adamlar zaten şirketin %86 sı gibi bir rakamı milletin eline verdiler . şimdi keyifle kahvelerini yudumlarlar. artı bir de a grubu hisse de onlarda bizim paralarla yönetici olarak maaşlarını da alırlar . bir baktınız ki bir sonraki bilanço dönemi yönetim giderleri 5 milyon :) kim dur diyecek bu düzene spk mı . onlar da bu işin içinde. şimdi ben neden bunları yazıyorum . bu adamınhissesi yok diye düşünenler olabilir . daha önce yazmıştım bir tartışmanın sonucunda 100 bine yakın lotum var diye . şu son yükselişte 14 bin lot civarında sattım . zararım baya yüksek ortalama 1 in üzerinde anlayacağınız. kafamı çok da takmıyorum etkiliyor mu tabi ki etkiliyor ama hayatımı değiştirecek bir kayıp değil. umarım diğer yatırımcılar da bu tip kağıtlara kendi bütçelerine göre ağırlıklı olarak girmemişlerdir. zaten girdilerse de beklemekten başka yapacak bir şey kalmıyor . en kısa zamanda düzelmesi dileğimle ....
    Kafalardaki Soru işareti burda başlıyor. Neden tazminatları ödesin.Neden banka borçlarını kapatsın.
    Bir oyun bir dalavere mutlaka var bunuda sabırla anlayacağız.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

2. 2017de .81 ortalama ile alıp, 1.49 ortalama ile sattığım gönül bağım olan alyağ. Umarım eski günlerine dönersin.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Kafalardaki Soru işareti burda başlıyor. Neden tazminatları ödesin.Neden banka borçlarını kapatsın.
    Bir oyun bir dalavere mutlaka var bunuda sabırla anlayacağız.
    tazminatları ödemese işçiler dava açıp haciz işlemi başlatabilir . doğru mu . patronlar bunu yapmak zorunda . ama hissesine sahip çıkmıyor diye kimse haciz gönderemez patronlara . aynı durum bankalar için de geçerli türkiyede kalmayı düşünüyorlarsa ki bu böyle bunları mecbur papacaklar . işin bizi ilgilendiren boyutunda ise herhangi bir mecburiyetleri yok

4. Patron varlık satışından aldığı 17 milyon doların üzerine yattı diyorlar

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mercedese180 Yazıyı Oku
    tazminatları ödemese işçiler dava açıp haciz işlemi başlatabilir . doğru mu . patronlar bunu yapmak zorunda . ama hissesine sahip çıkmıyor diye kimse haciz gönderemez patronlara . aynı durum bankalar için de geçerli türkiyede kalmayı düşünüyorlarsa ki bu böyle bunları mecbur papacaklar . işin bizi ilgilendiren boyutunda ise herhangi bir mecburiyetleri yok
    Hisselerin çoğunluğu elinde duruyor patronun.bunlarıda pazarlaması gerekirdi.bu kadar saf olamaz.ayrıca satın aldığı şirketlerin arazileri var.demirbaşları ve işçileri devretti.ama sanırım araziler duruyor.

Arkadaşlar yanlış anlamayın. sizlerin adına sesli beyin jimnastiği yapıyoruz.

6. ZOREN izleyin günlük

7.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    ZOREN izleyin günlük
    hocam size özelden yazdım müsait olunca bakabilirseniz çok sevinirim

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Huıkokk

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abi senin de bir kağıdın tavan diğeri taban İnşAllah ozgyo dan yüzün güler

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 142/341 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •