Sayfa 285/341 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Adamların derdi kar eden büyüyen bir şirket değil ki. Borsa da kendi yatırımcısını sağmak varken neden kar edeceğim diye ugrassinlar. Kaç milyon TL dandik etiler in hissesini karsusan dan satın almak için ödedik. O paraya etiler hissesini almayı bırak onun gibi 3 tane şirket açılır. Milyonlarca TL tahsil edilmeyen şüpheli alacak var. Maksat şirketi büyütmek kar etmek değil bence. Yetkililerin gözlerini yumup hiçbir şeyi görmemesi, spk nin vaktinde ve yeterli yaptırım uygulamaması, yargı sürecinin bitmek bilmemesi, 5 milyon alyag hissesini piyasa fiyatı 0.41 iken karsusan dan 2.41 liradan alan adamın yaptığının hayatın normal akışına ters olduğunu ve sorgulanması gerektiğini göremiyorsan minareyi çalan kılıfını hazırlar demişler. Bunların hayırlı bir iş yapmasını beklemek bilmiyorum biraz fazla iyi niyetlilik olur

2. Dm den yazan sevgili arkadaşlarım satmadım bekliyorum .hedef belli
    . taktik belli ..
    Düşeni alma yükseleni satma ...

3. Bunların mahkemesi 12 şubat mıydı?

4. Mahkeme yarın, bir önceki mahkeme zamanında da hareketlenmisti bakalım yarın nasıl bir sonuç gelecek. Yarın satış baskısı gelebilir kritik bir gün olacak. Fiyat da kritik yerde 0.75 yarın tavanı. 0.82 yine bekleyenler olası bir tavanda satmak isteyecektir. Ne zaman nihayete ereceği tam belli olmayan mahkemenin sonucunu beklemektense 7 kademe altından satıp çıkmak isteyen çok olur sanırım. Tavan çekmesi zor olabilir bu durumda. Bakalım neler olacak yarın. Ytd

5. Mahkeme 25 Mart' a ötelenmiş.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Adi herifler her mahkeme zamanı yukarı çekip aynı gün çakıyorlar.

Sayfa 285/341 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •