Special Days Image
Sayfa 315/341 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. SNKRN başvuralı iki ay oldu halen daha cevap gelmedi .bazılarına daha erken cevap verdiği oldu

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Yönetim Kurulumuz 27.05.2022 tarihinde yaptığı toplantıda;
    Şirketimizin payları, Borsa İstanbul A.Ş.'nin 21.12.2018 tarihli kararı ile BİST Kotasyon Yönergesinin 35. maddesinin 1. fıkrasının (ğ) bendi kapsamında Yakın İzleme Pazarına alınmış ve 25.12.2018 tarihinden itibaren Yakın İzleme Pazarında işlem görmektedir,
    Şirketimizin bağımsız denetimden geçmiş son 2 yıllık finansal tablolarında dönem kârı gerçekleşmiş olması ve bağımsız denetimden geçmiş 31.03.2022 dönemi finansal tablolarında Özsermaye/Sermaye Oranının 1.25'den büyük olması nedeniyle, 21.12.2018 tarihinde Borsa İstanbul A.Ş. Yönetim Kurulunun kararı ile Yakın İzleme Pazarı'na alınmasına ilişkin nedenlerin ortadan kalktığı tespit edilmiştir.
    Şirketimizin ALMAD kodu ile Borsa İstanbul A.Ş. Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören paylarının, bir üst pazara geçiş için gerekli olan BİST Kotasyon Yönergesi şartlarını sağladığı tespit edildiğinden, BİST Alt Pazar'a geçiş için Borsa İstanbul A.Ş.'ye başvuru yapılmasına,
    oy birliği ile karar verilmiştir.
    Kamuoyuna saygılarımızla arz ed
    1.tavan.
    Dardanel pazar başvurusu yaptığında seri tavanlar yapmamıştı. Ama 2019 ağustosta 0.88 krs,2021 şubat 39.5 tl görmüştü. Yani bayağı gitmişti.Etkisi bu yüzden fazla olmadı.
    Arkadaslar sizce Almad'ın yolu uzun mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    Şirketimizin 27.05.2022 tarihli Yönetim Kurulu Kararı gereğince;
    ALMAD koduyla Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören paylarımızın, Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) Alt Pazar'a geçişi için, 30.05.2022 tarihinde Borsa İstanbul A.Ş. (BİST)'ye Pazar değişikliği başvurumuz yapılmış olup, ilgili başvurumuz, Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) Yönetim Kurulu tarafından karara bağlanacaktır.
    Gelişmeler hakkında KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu)'da bilgilendirme yapılacaktır.
    Kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Şirketimizin 27.05.2022 tarihli Yönetim Kurulu Kararı gereğince;
    ALMAD koduyla Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören paylarımızın, Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) Alt Pazar'a geçişi için, 30.05.2022 tarihinde Borsa İstanbul A.Ş. (BİST)'ye Pazar değişikliği başvurumuz yapılmış olup, ilgili başvurumuz, Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) Yönetim Kurulu tarafından karara bağlanacaktır.
    Gelişmeler hakkında KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu)'da bilgilendirme yapılacaktır.
    Kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz.
    süreç ne kadar sürer tahmini bilgin varmı

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    süreç ne kadar sürer tahmini bilgin varmı
    Snkrn 2 ay oldu dahaca onay yok

6. 1
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    1.tavan.
    Dardanel pazar başvurusu yaptığında seri tavanlar yapmamıştı. Ama 2019 ağustosta 0.88 krs,2021 şubat 39.5 tl görmüştü. Yani bayağı gitmişti.Etkisi bu yüzden fazla olmadı.
    Arkadaslar sizce Almad'ın yolu uzun mu?
    Bir liradan toplanılanlar üç katından dün ve bugün servis edilmiş görünüyor

7.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    1 Bir liradan toplanılanlar üç katından dün ve bugün servis edilmiş görünüyor

3 ten toplayanlar bakalım nerden satar

8. bu fabrika yağ üretiyormu?

Sayfa 315/341 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •