Sayfa 14/341 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Banim hic umudum kalmadı

2.  Alıntı Originally Posted by kayhankaya Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ayrılma hakkını kullanın veya kullanmayın bu konuda bir şey söyleceyek durumda değilim. Lakin ayrılmak isteyenlere takdiri kendilerinde kalmak üzere nasıl olduğunu söylemek gerekirse; bir e imza alıyorsunuz. MKK dan e-kurul programını indiriyorsunuz. Burada genel kurul yapılmazdan önce kayıt yaptırıyorsunuz ve ret kararı veriyorsunuz. vs.... benim e-imzam var. sahip olduğum hisselerde istediğim kurula oturduğum yerden giriyorum. Söyleyeceğimi de söylüyorum. Çok faydasını görüyorum e-imza nın pahalı bir şey değil..borsada olan herkese lazım. Selamlar.
    sayın kayhankaya iyi akşamlar,
    ayrılma hakkını kullanmak istemezsem yani hissemi satmak istemezsem o zaman nasıl bir şüreç işliyor bu konuda bilgi verebilirmisiniz
    teşekkürler

3. İyi olur inşallah
    Ama 0,60'dan dönmeli
    Geçen sefer olduğu gibi hedef inşallah 0,90

BLA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Satmak zorunlu değil arkadaşlar ayrılma hakkı tanınan bir hak sadece isteyen ayrılır isteyen devam eder. Ama 0.60 dan 0.90 lara gideceğini sanmıyorum bu sefer. Baksanıza adam ayrılma hakkı fiyatına bile getirmedi hisseyi. Varsa yüreği olan alsın burdan diyor. Yani mantıken satis işi olacaksa 0.68-0.69 u görmek zorunda gibi bişey ama hala 0.61 lerde takılıyor anlamak mümkün değil. Bu fiyattan alan %10 kar yazacak eğer ayrılma hakkı fiyatına gelirse buna rağmen hisseyi burda tutuyor olmaları sanki satis işlemi son anda bir patlak verecekmiş izlenimi doğuruyor. Eskiden alanlar neyse de yeni almak isteyenler başka hisse mi yok ha illa kumar oynayacaksınız zar atın daha iyi. Bizim burda ki zar hileli. Daha para kazanan olmadı sanırım her ucuz diye alana zarar yazdırdı her geçen gün ucuza aldım diye sevinen zarar yazdırıyor grafiğe bakarsanız. Ha ama tabi kesinlikle alın almayın diyecek bilgim yok herkesin kendi karari. Her koyun kendi bacağından asılır neticede herkes kendi parasıyla alıp satıyor. Ytd.

5. Satisi oyle bir anlatmislarki inan hic bir bok anlamadim, bana bu 27.500 milyon dojarlik satisi sade bir sekilde anla bilecek biri varmi, borclar harclar odenince sirkete kalan kismi nedir.

6.  Alıntı Originally Posted by mhnds06 Yazıyı Oku
    Satmak zorunlu değil arkadaşlar ayrılma hakkı tanınan bir hak sadece isteyen ayrılır isteyen devam eder. Ama 0.60 dan 0.90 lara gideceğini sanmıyorum bu sefer. Baksanıza adam ayrılma hakkı fiyatına bile getirmedi hisseyi. Varsa yüreği olan alsın burdan diyor. Yani mantıken satis işi olacaksa 0.68-0.69 u görmek zorunda gibi bişey ama hala 0.61 lerde takılıyor anlamak mümkün değil. Bu fiyattan alan %10 kar yazacak eğer ayrılma hakkı fiyatına gelirse buna rağmen hisseyi burda tutuyor olmaları sanki satis işlemi son anda bir patlak verecekmiş izlenimi doğuruyor. Eskiden alanlar neyse de yeni almak isteyenler başka hisse mi yok ha illa kumar oynayacaksınız zar atın daha iyi. Bizim burda ki zar hileli. Daha para kazanan olmadı sanırım her ucuz diye alana zarar yazdırdı her geçen gün ucuza aldım diye sevinen zarar yazdırıyor grafiğe bakarsanız. Ha ama tabi kesinlikle alın almayın diyecek bilgim yok herkesin kendi karari. Her koyun kendi bacağından asılır neticede herkes kendi parasıyla alıp satıyor. Ytd.
    teşekkürler ben satmıyacağım sonuçta epeydir elimde tuttuğum hisse zararına çıkmıyacam bu düşüşü kendilerine satış yaparak düşürdükleri kanatindeyim daha fazla mal sahıbı olmak için yapılan düşürme olayı bana kalırsa 65/64/63/ /62 ve 61 den satmaları içim ort lamalarının sattıkları fiyatın altında olması gerekır stop olarakmı satıyorlar ky da değillerki az zararla satıp çıksınlar 68 den alırım dıyorlar verirsek alırlar madem 68 den alınacak demi o zaman satanlar neden 68 altına versinler şu an ben bile ky olarak 68 den vermek var ken dur misal 64 den satayım olurmu ya böyle mantık kendılerıne satış verrerek bu arada satanların kağıdını almak şu an elimde ve dediğiniz gibi satmak zorunda değilse kalıyorum iyi her yerde zarar edip çıkalım parayı yolda bulmuyoruzkı bırıkım sonuçta pu para

7. Ben 0,61 dende aldım düşürsünler yine alacam nereye giderse bizim buralarda Bi laf vardır...
    Ya hara, ya vara...

BLA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Malyağın blanço tarihini bilen varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 14/341 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •