Sayfa 217/341 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Burda biz yazip biz okuyoruz
    Sirket kardesinin sirketindeki alyag hissesini 2.44 den aliyor be adi adam ilk genel kurulda hisse alimini gundeme alacam dedin aldinmi utanmaz adam.
    Bu alim isleminin iptali ve genel kurula gundeme almadigi hisse alimini vede diger sikayet hususlarini spk.ya veya spk.yi sikayet icin cimer veya maliye bakanligina yazalim.
    Ayrica genel kuruldaki cagri fitatinin duzeltilmesi bir degerli yatirimcimiz talep etmemesi nedeniyle yatirimcilar magdur olmustur bundan spk.nin gorev ihmali nedeniyle sorumluarin biz yatirimcilarin magduriyetinin giderilmesini talep ediniz.
    Ben p.tesi dilekcemi verecegim.
    1 lotunuz olsada hakkinizi arayin.
    Saglikla kalin
    Sayın Cinali

Yazdığınız dilekçeyi burada paylaşalım da forumdaki arkadaşlar da biz de başvuralım.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. Ne gerekiyorsa yapılmalı cinali bey ,bu konuda hep birlikte hareket edelim,meydan boş değil kardeşlerim,Allah bizimle hakkını arayanla ve kul hakkı yiyen rabbimi karşısına alacaktır.Buna inanmamak zındıklık diyen yüce kitabımızdır.Cinali bey lütfen örnek dilekçe istiyoruz ,Saygılar herkese!

3. Benim bir tanidik var belinde silahla dolasiyor ilk gordugum yerde kafasina sikacam diyor. adam esnafti batti.

4.  Alıntı Originally Posted by fiestaciboo Yazıyı Oku
    Benim bir tanidik var belinde silahla dolasiyor ilk gordugum yerde kafasina sikacam diyor. adam esnafti batti.
    adresi belli kapısına gitsin :vk:
    YatırımTavsiyesi Değildir.

5. karşılıklı dava süreçleri başlamış. allah sonumuzu hayır eder inşallah. yıllar sürebilir bu davalar

6.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    adresi belli kapısına gitsin :vk:
    sayın afl dün gelen vergi dairesine sunulan bilançoyu inceledinizmi. uzmanlık alanınız olduğu için soruyorum. ben fazla çakmam bilanço işinden ama acayip karadelikler görünüyor. satıştan gelen parayı hiç etmek için uğraşmış sanki.

7.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    sayın afl dün gelen vergi dairesine sunulan bilançoyu inceledinizmi. uzmanlık alanınız olduğu için soruyorum. ben fazla çakmam bilanço işinden ama acayip karadelikler görünüyor. satıştan gelen parayı hiç etmek için uğraşmış sanki.
    valla dostum vergi dairesine sunulan şeyler çok esnek. benim şirkette 2018yılı 80.000tl kar gözüküyordu.
    muhasebeci eritti bir şekilde hepsini :cool: çok ciddiye almamak lazım bence o bilançoyu incelerim yinede

8. Alyağ için neler olur derseniz Bence toparlaması için doğru bekleme süreci nisan ayıdır.
    sıkılmazsam beklerim. son 2-3 haftada artık paramla başka hisselerde çok iyi paralar kazandım(YAYLA,MNDRS,FORMT,OSTIM,ALBRK). AMA alyağ hisselerime kıyamıyorum.

Sayfa 217/341 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •