Special Days Image
Sayfa 266/341 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. 22 den bile alırız

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    muhtemelen şirket avukatı spk.nn bu şahsa verdiği cezayı kullanmak istemiştir.ama iki lay birbiriyle bağlantılı lmaz.
    şirketin avukatı eski spk.çalışanı yani uyanık burdan yırtacak sözde
    Birde alyağa kısa sürede 100 milyondan fazla özsernayenin nasıl bir eridiği araştırılsa.. (eski 40 milyondan fazla özsermaye, bedelliden giren 45 milyon, fabrika çarlıklarından gelen 60 milyon civarında kar)

Her kasaya giren artı değer ( bedelliden 45 milyon, varlık satışından 60 milyon) aynı üç aylık dilimler içinde büyük zararlarla eritildiği için bilançolarda remime miktarı bilançolarda netleşmiyor...

Ayrıca mahkeme farklı şeyleri kıstas alıyorsa, ARTI yatırım holdinin paraları genyth holdşn hisselerini peşin alma ve veresiye satma be daha sonra şüpheli alacak yapma üzerinden nasıl uçmuş,

Veya Krsan da şirketin varlıklarını eritecek şekilde şirket birleşimi tapmaya çalışmaları ama bunun SPK dan dönmesi..,

Ayrıca bunların yönetiminde borsadaki şirketler neden tarihleri boyunca hep faliyetlerinde zarar etmişler, fakşyet alanlarında yaptıkları cirolardan hiç bir artı değer oluşturamamıştır?

Dönemseli olarak okadar büyük beklentiler oluşturan demeç bildirim ve haberler olmasına rağmen, sonrasında şirketler hep zarar ederek ve özermaye eritmiş hep! Bu yaldızlı haberler bildirimler demeçlerle hisse yukarı flyattan büyük hacimler oluştuktan sonra şirketler tepetaklak olmuş ve hep zarar etmiş.

Yönetimlerindeki şirketler devralındıktan sonra bir zaman sonra hepsi YİP pazarına yuvarlanmış

3.  Alıntı Originally Posted by mhnds06 Yazıyı Oku
    Şahsi görüşüm bu davaları kazanamayacaklarini bildikleri halde süreci uzatmak için dava açtıkları yönünde. Ara ara tahtada yaşanan eşleşmeler de ki oynakliklar ile de psikolojik baskı yapılıyor, burda spk dan istenecek evraklar arasına o evrakın konulması da bence psikolojik etki yaratmak amaçlı. İnsanların 'adam zaten ceza almış mahkeme tutup da bu adamı haklı bulmaz' şeklinde düşünmesi isteniyor olabilir. Lakin mahkeme neden bu evrakın istedi veya bu isteği kabul etti anlamadım. Uzun süredir bu hissedeyim alyag para kazandirmadi belki ama çok tecrübe kattı bana. Bu arada benden de eski mercedes180 vardı uzun süredir yazmıyorsun satıp çıktın mı bekliyorsan arada ses ver, ben hissede yaşlanmış hissediyorum kendimi, benden daha eskilerin olması bi yerde motivasyon oluyor :) yatırım tavsiyesi değildir
    mrblar dostlar hepsini satıp çıkacak kadar uyanık davranamadım ne yazık ki , birçoğunuz gibi ben de bekliyorum . cüzi bir satış yapmıştım en son 1.10 lata yükselişinde . hissemin %20 si gibi bir miktar. batıracaklarsa da batırsınlar bundan sonra zaten benden aldıklarını bana geri verme şansı yok ( psikolojik olarak )

4. alf_ist var grupta onu takip edin. Olumlu yazdığında bilin ki düşecek, olumsuz yazdığında yukarı gidecektir kağıt. Sadece Alyağ hissesinde yazan birisi kendisi. 26-27 kr’iken çıktı ben hisselerimi sattım dedi. Sonra kağıt yukarı gitti, hisse 68 kr’ları gördü. 40 kr üzerinde uzun süre hisse tutundu geçen çıktı hisse toplayacaktır beklediğinize değdi dedi hisse aşağı indi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sent from my iPhone using hisse.net

5.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    alf_ist var grupta onu takip edin. Olumlu yazdığında bilin ki düşecek, olumsuz yazdığında yukarı gidecektir kağıt. Sadece Alyağ hissesinde yazan birisi kendisi. 26-27 kr’iken çıktı ben hisselerimi sattım dedi. Sonra kağıt yukarı gitti, hisse 68 kr’ları gördü. 40 kr üzerinde uzun süre hisse tutundu geçen çıktı hisse toplayacaktır beklediğinize değdi dedi hisse aşağı indi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sent from my iPhone using hisse.net
    Demekki spek onu takip ediyor

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 266/341 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz