Sayfa 78/341 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

,ovıhhh7h7https://cloud.tapatalk.com/s/5c11163a...212-WA0003.mp4

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    sen hissedemisin?
    Evet

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

Açıga satış yasagının bugun son günüydü..
    Topige girdigimde farkettim sayfa 78 alyag 78 :)

4. Yatırım teşvik belgesinin yakamoz yağ a devri de tamamlanmış.

Patroncum, yarın kredi yasağı kalkıyor. haberi de az önce gönderdin artık yarın bir hareket çekersen bizde sana ağa deriz:)
    Ytd

Gjkkjjj

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Kayhan bey verdim dedi genel kurul oldugunda imza atanlar vermek zorundaydi diye diyodu aciklama yaparsa seviniriz kayhan
    Musadenizle bu soruya cevap vermeyeceğim, geçmiş sayfalarda kurulda ret kararı verip ayrılma hakkını, kullanma hakkını elde ettiğim de var. Fazlasıyla ky lere başkaca bilgilerde verdim ayrılma hakkında lutfedin de sayfaları okuyun. Sonra da gelin özür dileyin. Benim ne yazdığım geçmişte duruyor 5 10 dakikanizi ayırın ayrılma hakkında da sayemde birşeyler öğrenmiş olun, kuru kuru atıp adam karalamayin.

7.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Kayhan bey verdim dedi genel kurul oldugunda imza atanlar vermek zorundaydi diye diyodu aciklama yaparsa seviniriz kayhan
    Lütfen benim yazdığım o cümleleri getirin, alıntı yapin bizler de gorelim

8.  Alıntı Originally Posted by kayhankaya Yazıyı Oku
    Kimseyi yönlendirmek istemem hatta demin bir kısmını sattım. kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp, kurula katılanların hisselerinde bloke olmadığını, isteyenin alıp isteyenin satabildiğini vurgulamak için yazılmış bir bilgidir.
    Neyse ben göstereyim yazdığım yazının en azından bir tanesini lütfen sizler gerisini arayın bulun, bulamıyorsunuz, dediğiniz gibi ret oyu verenlerin ayrılmak zorunda olduğunu nerede yazmışım, lütfen özür dileyin ...ayıp pessss dogrusu

Sayfa 78/341 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •