Sayfa 138/341 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. piyasayı yanıltıcı oranlarda emir girmeyi ve silmeyi sanki spk geçen yıl suç saymıştı. yanlışmı hatırlıyorum.

2. Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

Ibob8kğk

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Vıbonpmğö

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Vıbonpmğö

Abi ozgyo pasta atar mısın gedik trader çok dandik

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Abi ozgyo pasta atar mısın gedik trader çok dandik

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Attım dostum,solunda kaldı

7. Tahtacı muradına erdi ve Yakın İzleme Pazarı olayı için SPK ya teşekkürlerini sunuyordur..
    Artıl hisseleri en ucuza toplamak için YİP te yatırımcıyla rahatlıkla istediği gibi oynar

Bu tabanda satışa konulan 8.566.220 lotun da büyük çoğunluğu tahtacı ve yanıcıların marifeti olma olasılığına oldukça yüksek

Artık tahtada tam kontrol ve yönetim gücü ellerinde. Teknik takas yorumlar boş lafazanlık adamlar artık herseyi tek elden çöl kolay şekilde istedikleri gibi yönetirler hisse yip pazarında olduğu sürece, hisse fiyatın belirleyici sadece tahtacı ağadır. Gerisi teferruat.

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Tahtacı muradına erdi ve Yakın İzleme Pazarı olayı için SPK ya teşekkürlerini sunuyordur..
    Artıl hisseleri en ucuza toplamak için YİP te yatırımcıyla rahatlıkla istediği gibi oynar

Bu tabanda satışa konulan 8.566.220 lotun da büyük çoğunluğu tahtacı ve yanıcıların marifeti olma olasılığına oldukça yüksek

Artık tahtada tam kontrol ve yönetim gücü ellerinde. Teknik takas yorumlar boş lafazanlık adamlar artık herseyi tek elden çöl kolay şekilde istedikleri gibi yönetirler hisse yip pazarında olduğu sürece, hisse fiyatın belirleyici sadece tahtacı ağadır. Gerisi teferruat.
    Hisselerimize sahip çıkarsak sorun çıkmayacak gibi bu günkü işlemleri panik satışları olarak görüyorum.yarın biraz daha sakin olalım
    YatırımTavsiyesi Değildir.

Sayfa 138/341 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •