Sayfa 46/341 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 361 - 368 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. bistech molası :halay:
    YatırımTavsiyesi Değildir.

2. Alyağğğğ cılar :):) yüzümüz gülsün ....belki erken oldu ama ben gittim, kalanlara bol kazançlar....inşallah daha da gider, hiç kimse zararda kalmaz, bir gün başka kağıtta buluşmak üzere...

Bir senaryoya göre 1 in üzerine attırıp bedelli mi yapacak acaba?:wu:
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bir senaryoya göre 1 in üzerine attırıp bedelli mi yapacak acaba?:wu:
    İyi akşamlar hocam sizi burda görmek güzel 5 yada 6 yıl öncesinden netaş forumlarından hatırlıyorum sizi, sizin yorumlarınız sayesinde iyi kazanmıştık 😊

5. Daha yeni bedelli yaptılar şirketi yatırımcının üzerindenmi ayakta tutacaklar diyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by ccanak28 Yazıyı Oku
    Daha yeni bedelli yaptılar şirketi yatırımcının üzerindenmi ayakta tutacaklar diyorsunuz.
    Soruyu soran benim,,siz de başka bir soruyla cevap veriyorsunuz:)
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by Ceylin Yazıyı Oku
    İyi akşamlar hocam sizi burda görmek güzel 5 yada 6 yıl öncesinden netaş forumlarından hatırlıyorum sizi, sizin yorumlarınız sayesinde iyi kazanmıştık ��
    İyi akşamlar,,bereketli bol kazançlar dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by hisse001 Yazıyı Oku
    Fİrma makine ve fabrikayı toplamda 34 milyon dolar + kdv fiyatla sattı, kesinleşti. Geçen toplantıda patrona sövenler (toplamda 4 milyon tl'lik hisse senedini) patrona 68 kuruştan verdiler. Bunları alan patron da 1 yıldır beklediğim tahtayı kaldırdı.

Şirket yağ işine devam edecek, yeni fabrikayı alım işlemlerine başladı herhalde haftaya onunla ilgili de bir haber düşecek, yeni alınacak fabrika için ödenecek rakam ise 17 milyon tl.

Alınacak 34 milyon dolar ise bir miktarı peşin bir miktarı taksitle olduğu için gelecekteki bilançolar için sürekli +yazma durumu oluşabilir.

Kişisel yorumum: Ben firmanın böyle bir şey yapacağını tahmin ediyordum ama maalesef 1 liranın üstünde maliyetle 1 yıldır bekliyorum, buna benzer bir hareket 2011 yılında oldu, açıp rakamlara bakınız. Hedefim 3 TL ve üzeridir. 3 Tl olunca da hepsini satmam orası ayrı mesele.

Kesinlikle ytd.
    4 gün önce yazmıştım. Şimdilik görüntü; patron 68 kuruştan payları topladı tahtayı yukarı götürdü, yorum sayfası çok hareketli, ancak gelenler birkaç bin liralık alıyorum ufakçı. Satanlara bakınız; iş acayip dökülüyor.
    Belki bir iki gün dinlenir, yarın bir tavan daha yapıp çarş perşembe düzeltebilir, silkeleyebilir.

Yani her şey olabilir :)

Ben satmıyorum :)

Sayfa 46/341 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •