Sayfa 211/341 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Günaydın hayırlı cumlaar, zararlarımızın minimize inmesi dileklerimle.

2. Selam alyağzadeler ,ödünç işlemi neden yapılır bir bilene sorulmalıdır!Birisi kullanmadığı hisseleri başka birine kiraya nasıl ve ne hakla verebilir,hadi diyelim verdi,bunu bilmeyen bilsede haksızlık olacağını sezen birilerinin bu işten razı olup olmayacağı spk nın görevi değilmidir.Alyağda böyle bir oyun oynanmıştır.Takasbankta ödünç işlemleri adı altında oynanan oyun!Lütfen alyağ mağdurları maddi ve manevi yeni tazminatlar açmak ,spk+bist vb.hisselere+aracı kurumlara bu konuda sorumluluk düştüğünü davalarımıza eklemeliyiz,emsal kararlar borsamızı sağlamlaştırır.Bu soygunculuğa göz yummadan bir çatı altında toplanıp gereğini yapalım.şimdilik bu kadar saygılar..

Alıntı Originally Posted by ccanak28 Yazıyı Oku
    Günaydın hayırlı cumlaar, zararlarımızın minimize inmesi dileklerimle.
    Hayırlı cumalar kardeşim. İnşallah.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. İnşaAllah,hepinizden mesajlar bekliyorum,bu oyunları bozmanın zamanı geldide geçti,sesimizi duyun ,sineye çekmek yok!Ya hep ya hiç demeye hazırlanın!

5. Gerekirse spk+alyağ ofis vb önlerinde çadır kuracağız

6. Hayırlı cumalar batık kardeş

7. Burada yasalar kullanılarak yatırımcılara zarar verilmiştir.Bunu ispat ediceğiz belgeleriyle kardeşlerim.El ele verelim göreceksiniz diz çökecekler!

8. Şimdi seçim zamanı,bu konular tüm partilere özellikle iktidar partisi sorumluluğuna,basına bilgi verilecektir.Bir an önce şirket alın yoksa gereken yapılacaktır.!

Sayfa 211/341 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •